999 rezultate për

shtunen

Surprizat nuk mungojnë, çfarë do të ndodhë me motin të shtunën Pas ditëve të freskëta dhe me reshje shiu në zona të ndryshme, duket se temperaturat e larta rikthehen në vend. Shërb
Kryebashkiakja e Durrësit e nis me revolucion, nxjerr punonjësit të shtunën për pastrim rrugësh Valbona Sako ditën e parë të punës si kryetare bashkie e ka nisur në mënyrë revolucionare duke nxjerrë administratën në
Greqi, pak para numërimit të votave shpërthen molotovi para zyrave të PASOK (FOTO LAJM) Mëngjesin e ditës së sotme, pak para nisjes së numërimit të kutive të votimit, për zgjedhjet parlamentare në Greqi grupe
Kiara Tito zbulon surprizën, ku do ta shohim moderatoren (FOTO LAJM) Pak më parë, moderatorja e njohur, Kiara Tito ka zbuluar në llogarinë e saj në ‘Instagram’, rikthimin në kompeticionin e
Meta thirrje permanente Ramës: Do reflektojë deri të shtunën Ndërsa Edi Rama nga Fieri e etiketonte Metën si Haxhi Qamili, Presidenti përmes një statusi në facebook deklaron se ka b
Kryebashkiakja e Shkodrës urdhër administratës: Të shtunën dhe të dielën në punë Kryetarja e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi ka urdhëruar të gjithë administratën që ditën e shtunë dhe ditën e dielë, do
Ndeshja e bamirësisë, Xhaka vs Rashica, veprimi i arbitrit "mek" stadiumin(VIDEO) Gjyqtari kosovar i licencuar nga FIFA, Genc Nuza, e "vodhi' shfaqjen në mbrëmjen e yjeve në stadiumin "Fadil Vokrri" të
Nikoll Lesi: Edi Rama ik sot të shpëtosh veten, të shtunën është vonë! Nikoll Lesi ka kërkuar largimin e Ramës si kryeministër që sot, ndryshe, sipas tij, të shtunën do të jetë vonë. Sipas
Basha: Të shtunën do të përballemi me tiraninë Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka zhvilluar ditën e sotme një takim me anëtarë dhe mbështetës të PD në Shkodër.
Po i iknin policisë, arrestohen dy shqiptarë në Zvicër Dy shtetas të Kosovës janë arrestuar nga policia zvicerane, pasi tentuan të ikin gjatë një ndalese, njofton Policia.
Presidenti Bayernit i ashpër: Të shtunën nuk dua justifikime Fitorja e vuajtur 5-4 ndaj Haidenhaim në Kupë ka bërë të lindin dyshime për formën e Bayern Munchen para ndeshjes së rën
Shkolla e shqiptarit të therur në Basel reagon për ngjarjen e rendë Pas vdekjes së dhunshme të nxënësit të klasës së parë në Bazel të Zvicrës, shkolla ku djali po kryente shkollën janë shp
Rrugët e Podgoricës të mbushur me protestues kundër Gjukanoviçit Mijëra veta u bashkuan me protesta në kryeqytetin e Malit të Zi Podgoricë të shtunën në mitingun e pestë në dy muaj duke
Zelanda e Re do të ndalojë armët gjysmautomatike Në kohën kur vendi u terrorizua pas sulmit në dy xhami në qytetin Christchurch të ishullit jugor, avokati i Zelandës së
Dimitrov shkon në Athinë Ministri i Punëve të Jashtme të Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov të premten dhe të shtunën, më 15 dhe 16 mars do t
Valverde: Suarez në tërsi shënon, të shtunën luajmë për fitore Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, kërkon që ekipi i tij të përmirësohet më shumë në repartin e avancuar. Ai e pra
Lajme të mira për Romën, ylli i ekipit rifillon stërvitjen Lajme të mira vijnë sot nga stërvitja e skuadrës së Romës në qëndrën sportive në Trigoria. Cengiz Under është rikuper
"Të shtunën shembet ky sistem", Basha fton matjanët në protestë Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ditën e sotme është ndalur në qytetin e Burreli ku është atkuar me banorët e zo
Fluksi i madh, zyrat e aplikimit për karta ID hapur edhe të shtunën Fluksi i madh i qytetarëve të cilët kërkojnë të pajisen me karta identiteti dhe pasaporta, ka bërëe që zyrat të jenë hap
Qeveria i jep 15 mijë euro familjes së Dacit Qeveria ka marrë vendim të ndajë një shumë prej 15 mije euro për familjen e zëvendësministrit Arian Daci, që vdiq të sht