999 rezultate për

shtuna

E shtuna nis me diell, por çfarë ndodh pasdite Deri në pasdite, këtë të shtunë sipas Meteoalb, mbetemi në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të herë pas herëshme
E shtuna, një ditë e mbushur me derbi në ligat kryesore evropiane Pas pauzës për shkak të ndeshjeve ndërkombëtare, nesër dhe pasnesër rikthehen ndeshjet nga kampionatet kryesore evropian
Edhe Londra shtrëngon masat kundër COVID-19, ç'pritet të ndodhë nga e shtuna Miliona persona në Londër, Eseks, Jork dhe zona tjera përballen me kategorinë e dytë të masave kufizuese kundër koronavi
COVID-19/ Nën masa të rrepta, Greqia i hap plazhet nga e shtuna Dhe pse gjatë pandemisë, Greqia ka vendosur hapjen e 515 plazheve të organizuara të vendit nga e shtuna, 16 maj. Plaz
MOTI/ E shtuna nis me mot të qëndrueshëm Prej dy ditësh Shqipëria është "pushtuar" nga moti i keq. Fundjava nis me mot të qëndrueshme, duke bërë që kthjellime
Ditën e humbura pas tërmetit, ministria: Mësim edhe të shtunave! (FOTO LAJM) Pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit, u mbyllën shkollat në disa zona të Shqipërisë për shkak të dëmeve në godina.
E shtuna do të jetë mjaft pozitive, kjo është shenja me fat Dashi Ju pret një ditë pozitive dhe interesante ndaj përfitoni për të sistemuar disa gjëra të lëna pezull. Ka ardhur
E shtuna e zezë për Kosovën, vrasje e vetëvrasje në vendin e punës E shtuna ka qenenjë ditë e kobshme në Kosovë. Një person është vrarë, një tjetër është vetëvrarë. E një i ri 27-vjeçar n
HOROSKOPI/ Mendohuni mirë para se të flisni, e shtuna do të jetë delikate Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 15 dhjetor 2018. Dashi Kjo e shtunë parashikon rritjen e një raporti sentim
HOROSKOPI/ Priten tensione dhe acarim, bëni shumë kujdes nga e shtuna Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 13 tetor 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do t
Big Brother VIP apo jo? Luana Vjollca tregon programin e ri (VIDEO) Pasi u hamendësua se ndoshta ajo do të ishte moderatorja e "Big Brother Vip Albania", reality show-t më të famshëm që në
Tërmetet lëkundin Shqipërinë! Ja sa kanë rënë që nga e shtuna deri sot Plot 42 lëkundje janë regjistruar nga Instituti i Gjeoshkencave që pas tërmetit me magnitudë 5.1 e shkallës rihter të nd
E shtuna e zezë, një person gjendet i pajetë në Gramsh Një person është gjetur i pajetë këtë pasdite në lagjen “Parku” në Gramsh. Mësohet se personi i gjetur i pajetë është
Vullnetari rrezikon mbytjen duke kërkuar për policët (VIDEO) Një vullnetar i angazhuar në operacionin në kërkim të dy pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, të zhdukur që nga e shtuna
Maqedoni, të shtunën në shkollë Për shkollat fillore dhe të mesme kjo e shtunë do të punohet. Më 14 prill do të mbahen orë mësimore me orar të së premte
E shtuna tjetër, ditë pune për shkollat fillore e të mesme E shtuna tjetër, ditë pune për nxënësit. Shkollat fillore dhe të mesme do të mbajnë mësim dy të shtuna deri në fund të v
E shtuna me fat për yjet e kombëtares sonë, ja golat e tyre (VIDEO) Dita e djeshme ka qenë mjaft pozitive për 3 lojtarët e kombëtares sonë që jo vetëm kanë luajtur titullar, por edhe kanë
Drejtoresha e Tatimeve nxjerr në punë punonjësit në fundjavë Tatimorët tashmë janë në punë edhe në fundjavë, kjo për shkak të gropës së madhe që është krijuar. E shtuna dhe e diela
Veliaj punon edhe të shtunave, aksion te ish-Blloku (FOTO LAJM) Erion Veliaj punon edhe të shtunave. Sot kryebashkiaku i Tiranës doli herët në mëngjës në zonën e ish-Bllokut, i rrethua
E shtuna, dita më e nxehtë e muajit Dita më e nxehtë e muajit korrik do të jetë dita e shtunë, ku temperaturat do të arrijnë në 46 gradë. Masat ajrore afrik