999 rezultate për

shtuar

Karton të kuq pas 13 sekondave lojë, kjo është gafa e portierit (VIDEO) Portieri i Konyaspor, Serkan Kirintili ka thyer rekordin për kartonin më të shpejtë në histori të Superligës së Turqisë.
Videoja e frikshme bëhet virale, kukulla e pushtuar lëviz sytë dhe buzën (VIDEO) Një video e tmerrshme ka qarkulluar në rrjet këto ditë ku duket një kukull që përdorej nga një artist shumë shumë vite m
Zaev: VMRO-ja ka frikë nga zgjedhjet e shpejta Kryeministri Zoran Zaev një një intervistë për emisionin 360 gradë në Alsat tha se VMRO DPMNE-ja ikë edhe nga zgjedhjet
Stili i flokëve të shqiptarëve gjatë vitit 1929 Në disa foto të publikuara shihet stili i veqantë i flokëve të shqiptarëve gjatë vitit 1929 Duket se dukuria për t’i
Aktorja e njohur martohet në shtëpinë e pushtuar nga shpirtrat Jennifer Lawrence dhe Cooke Maroney janë zyrtarisht të martuar. Të shtunën, fituesja 29-vjeçare e çmimit Oscar dhe tr
Dy aksione të dështuara: Si u arrestua herën e tretë i "frikshmi" i bandës së Llanajve Tesilvan Basho është emri që ka zënë pasditen e kësaj të mërkure faqen kryesore të mediave. Kjo, sepse ky person është n
Habit Kryemadhi: Si politikane kam dështuar Monika Kryemadhi ka folur për studimet e vajzës së saj jashtë vendit. Kryemadhi tha se deklarata e saj është keqkuptu
"I paharruar", Ermali i trishtuar, rikthehet pas 8 vitesh në vendin ku shkonte me Dr. Florin! (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi është ritkthyer në të njëjtin vend ku shkonte me Dr. Florin 8 vite më parë! Rrugës për në Përmet ai ka n
Kurti: Projekti për shkëmbim territoresh ka dështuar, por ideja nuk ka vdekur Kryetari i lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, tha në një intervistë për Zërin e Amerikës se në takimet me të dërguarin
"Kam jetuar në një shtëpi me fantazma", rrëfimi i aktores bëhet viral A e dini që para se Jennifer Aniston të jetonte në Central Perk me mikeshat e saj, banonte në një shtëpi të pushtuar. Kë
Një yll i vërtetë, kjo peshkatare ka pushtuar rrjetin (FOTO LAJM) Eshtë dicka e rrallë që vajzat të kenë pasion peshkimin, por kjo vajzë ka vendosur të thyejë tabutë. Ajo shfaqet gjit
"Nga buzët deri tek të pasmet", sa milion i ka kushtuar transformimi Kylie Jenner (FOTO LAJM) Kylie Jenner është miliarderja më e re dhe një prej influencueseve më të njohura në botë. Ajo mori vëmendje të madhe pas
"Një nënë e përkushtuar", shihni ç'bën Linda Halimi në prapaskenën e "Këngës Magjike" (VIDEO) Javën e kaluar këngëtarja shqiptare e cila prej vitesh jeton në Amerikë, Linda Halimi u rikthye për të marrë pjesë në "K
9 ushqime për të shtuar në peshë Zakonisht njerëzit janë të interesuar më shumë në uljen e peshës se sa në shtimin e saj. Megjithatë, këshilla të të ushq
Rastet kur shefat e kuzhinës kanë dështuar në kryeveprat e tyre (FOTO LAJM) Konkurenca e madhe në treg i detyron kafenet dhe restorntet te guxojnë në kreativitetin e tyre duke dashur të surprizojn
Solskajer nuk duron dot më, shpërthen ndaj lojtarëve Manchester United po kalon një moment të errët. Trajneri Ole Gunnar Solskjaer nuk po menaxhon si duhet situatën dhe "Dja
Pafund këshilla për të humbur në peshë, por ja disa të vlefshmë si shtuar kilogramë Nëse doni të fitoni peshë, e rëndësishme është ta bëni siç duhet. Pirja e sodave apo ngrënia e ëmbëlsirave mund t’ju ndi
Ministri grek për marrëdhëniet Shqipëri-Greqi: Përmirësimi, do të sillte përfitime për të dy palët Ministri i Punëve të Jashtme të Greqisë z.Nikos Dendias për gazetën “Ta Nea” ka trajtuar raportet me vendet fqinje. D
7 ide për të shtuar hapësirën në një banjë të vogël (FOTO LAJM) Nëse apartamenti ku jetoni ka një banjë të vogël dhe nuk iu del vendi për të sistemuar aty ëdo gjë që do të donit të sis
Policia tenton të shuaj konfliktin, 35-vjeçari kanos efektivët, por pas kësaj e pëson keq Policia e Tiranës ka arrestuar një 35-vjeçar, i cili akuzohet se ka kundërshtuar me forcë dhe kanosur një efektiv polici