999 rezultate për

shtruar

Fituesit e lotarisë amerikane të mashtruar nga Trump, kur skadon afati i kartave jeshile Noha, një inxhiniere nga Egjipti, duhet të ndihej me fat pasi fitoi llotarinë amerikane të vizave që zgjedh rastësisht n
E lajmëron Manastirliu: Vetëm 2 muajsh, foshnja e parë e shtruar te Infektivi Ministrja Manastirliu ka deklaruar se në spitalin e Infektivit gjendet e shtruar një nënë me një fëmijë 2 muajsh. Sa
Çfarë po ndodh tek Infektivi? Katër të shtruar brenda 30 minutash Vijon të ketë shtrime të reja në spitalin Infektiv, tha ministria e Shëndetësisë sot, duke raportuar se aktualisht po ma
U infektua në punë, intubohet tek Infektivi mjeku i njohur Mjeku i hematologjisë Arjan Pushi, është shtruar në gjendje të rëndë në spitalin Infektiv, i prekur nga Covid 19. Mës
85 pacientë të shtruar në spital, 6 prej tyre në gjendje kritike Në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës aktualisht janë të shtrirë 85 pacientë me Covid-19, sëm
Bie numri i të infektuarve në vend, sa raste u shënuan sot (VIDEO) Në 24 orët e fundit janë shënuar 33 raste të reja me koronavirus në vend. Konkretisht rastet e reja u shënuan 23 ne T
Pëson sërish rritje numri i të infektuarve nga koronavirusi në vend (VIDEO) Ministria ka konfirmuar 71 raste të reja me koronavirus në vend, ku vijon të shtohet numri dhe i pacientëve tek Infektiv
Çomo apel qytetarëve për kujdes: Të shtruarit tek Infektivi, në gjendje të rënduar (VIDEO) Kryeministri Edi Rama në rrjetin social “Facebook” ka shpërndarë video-mesazhin e shefes së Infektivit në QSUT, Najada Ç
Vdes një tjetër pacient tek Infektivi, ishte shtruar prej dy javësh Ndërron jetë një 71 vjeçar nga Durrësi në Spitalin Infektiv. Sipas ministrisë, i moshuari i prekur me Covid-19 ishte
Përfitoi lekë për karburant edhe pse ishte i shtruar tek Infektivi, "justifikohet" Alimadhi Deputeti Adriatik Alimadhi u listua në lisën e deputetëve që përfituan lekë për kaburan gjatë pandemisë, edhe pse ai ndo
Ndodh dhe kjo! Bashkia në Skrapar hap tender për të shtruar një dreke në nder të Piperos Mjeku Pëllumb Pipero është kthyer në një ndër njerëzit më të komentuar në media, për shkak të angazhimit të tij në luftë
Ndërron jetë gruaja tek Infektivi, ministria: Shkak nuk është koronavirusi Një 70 vjeçare ka humbur jetën gjatë paradites së sotme në spitalin Infektiv, por sipas ministrisë shkak nuk ishte koron
Të dhënat e fundit nga COVID-19 në Shqipëri: 26 shtetas të shtruar, 1 në gjendje të rëndë Aktualisht të shtruar në spitalin Infektiv janë 26 pacientë me koronavirus, nga të cilët 4 janë në terapi intensive.
Plas sherri në familje, arrestohen tre persona në Tiranë Policia e RTiranës ka arrestuar A. I., 43 vjeç, në fshatin Koçaj, pas një konflikti për motive pronësie me dy vëllezërit
Uli pantallonat dhe i tregoi plagët Ramës, Alfred Lela takon zyrtarët amerikanë Gazetari Alfred Lela, që uli pantallonat mbrëmë në “Real Story”, për t’i treguar kryeministrit Rama shenjat e dhunës së
Manastirliu jep lajmin e mirë për 85-vjeçaren pasi ishte e shtruar në gjendje të rëndë në spital Një 85-vjeçare nga Shkodra është shëruar nga koronavirusi. Lajmin e mirë e ka dhënë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Man
Lajm i mirë: Shtohet numri i pacientëve që fituan betejën, si paraqitet situata në dy spitalet COVID Teksa numri i të infektuarëve ka shkuar në 750, lajmi i mirë është se gjatë 24 orëve të fundit, 9 pacientë të tjerë i ja
Filipçe: Gjendja në spitale mbetet e përballueshme Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në lidhjen e tij “via skype” nga shtëpia, pasi dihet se prej disa ditësh ndodhet
Italia drejt shërimit? 260 viktima u shënuan në 24 orët e fundit Numri i viktimave në Itali në 24 orë, fatmirësisht ka shënuar rënie të konsiderueshme. Mediet fqinje shkruajnë se në
8 pacientë në gjendje të rëndë, por të shëruarit janë më shumë se të sëmurët Sipas asaj që thuhet nga Ministria e Shëndetësisë, numri i të shëruarve është më i lartë se i atyre që janë të sëmurë ak