999 rezultate për

shtrire

Prishtinë: Gjendet pa shenja jete një person (VIDEO) Një person është gjetur pa shenja jete mbrëmjen e sotme në qendër të Prishtinës. Nga Policia e Kosovës është bërë e d
Fotoja me Arjonin të shtrirë në shtrat, a do vijojë Ana në "Përputhen"? (FOTO LAJM) Pas publikimit të fotos ku Ana dhe Arjoni shiheshin të shtrirë në një krevat, "Përputhen" ia la në dorë qytetarëve që të
Aksident i rëndë në Golem, drejtuesi i motorit lihet i shtrirë në rrugë Ditën e sotme ka ndodhur një aksidet i rëndë me pasojë vdekjen në Golem të Durrësit. Një motor është përplasur me një
Trupi i pajetë i 50 vjeçarit i shtrirë në tokë, ulërimat e gruas së tij: Ma vranë, ma vranë Detaje të reja mësohen nga vrasja e 50-vjeçarit Ahmet Toska në lagjen ‘Sheq i Madh’ në Fier. Banorët e zonës thonë se ka
E lexoni celularin shtrirë? Mësoni se çfarë ndodh me kockat tona Pyetje nga lexuesit: Mirëmëngjes! Kisha një pyetje për mjekët: leximi i celularit shtrirë për kohë të gjatë a ndikon në
Trump i shtrirë në arkivol, a goditën këtë herë Simpsons? Nuk mund ta mohojmë se sa i përpiktë ka qenë seriali Simpsons, për një sërë parashikimesh. Sidoqoftë, pas lajmit se Dona
Leximi i celularit shtrirë? Ja ç’ndodh me kockat tona! Njeriu ka nevojë për një kohë pushimi dhe rikuperimi përgjatë veprimtarisë së 24-orëshit, përfshirë këtu dhe orët e gjum
Koronavirusi në Kosovë, 603 pacientë me Covid-19 të shtrirë nëpër spitale, 42 në gjendje të rëndë Bazuar në raportet ditore, 603 pacientë po trajtohen në kuadër të klinikave Covid-19 të Qendrës Klinike Universitare të
Rreth 600 pacientë të shtrirë në QKUK dhe spitale, 20 në respiratorë dhe 385 me oksigjenoterapi Rreth 600 pacientë janë duke u trajtuar aktualisht në Qendrën Klinike Universitare dhe Spitalet Rajonale në vend. Pre
Hoti: 570 persona janë të shtrirë në spitale, kemi vetëm 700 shtretër Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka thënë se janë të shqetësuar për mosrespektimin e masave në disa raste. Ai ka
Rrëfimi tronditës: Amber Heard qëndronte shtrirë në dysheme, lakuriq dhe e gjakosur Mikesha e aktores Amber Heard tha sot në gjykatë se kjo e fundit ishte lënë lakuriq dhe e gjakosur në dysheme, ndërsa is
304 pacientë me Covid-19 të shtrirë në QKUK dhe spitale, 24 në gjendje të rënduar Në kuadër të klinikave të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës dhe spitaleve të përgjithshme po marrin mjekim 304 pac
Me Kroin dhe Albanin shtrirë në divan, Bieta zbulon "konfliktin" e shtëpisë (FOTO LAJM) Bieta Sulo ka ndarë gjithmonë momentet më të bukura pranë vogëlushit të saj Kroi dhe bashkëshortit, Alban Dudushi. Së
Pacienti me koronavirus i shtrirë në Infektiv: Kujdesuni për familjet Një pacientë i infektuar me koronavirus i shtrirë në Klinikën Infektive në QKUK, ka kërkuar nga qytetarët që t’i respekt
Aksident i rëndë në Tiranë, dy persona shtrirë në autostradë Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur në zonën e Astirit ku mësoh
Aksident në Durrës, i plagosuri ende shtrirë në rrugë Një aksident i rënde ka ndodhur në zonën e Plepave në Durrës. I plagosuri vazhdon të jetë i shtrirë në rrugë, nga ku
I vuri gjurin në qafë dhe e mbyti LIVE në kamera, arrestohet polici (VIDEO) Videoja e cila ka bërë xhiron e botës, ku një 46 vjecar humb jetën nga dhuna e policisë ka shkaktuar një zemërim të madh
"Djali im nuk është terrorist", shkrimtari poston foton e të birit të shtrirë përtokë nga policia Një tjetër fëmijë i një shkrimtari ka qenë i pranishëm sot në protestën për Teatrin. Blendi Shahu, i biri i shkrimtar
Policia i maskuar goditi qytetarin e shtrirë përtokë, fotoja bën xhiron e botës Ditën e sotme (17 maj 2020), në orët e para të mëngjesit godina e Teatrit Kombëtar është shembur nga fadromat e IKMT-së.
"Çfarë do bësh me futbollistët shqiptarë?", Osmani ironizon Braçen: Arturit dhe Pjanic u leh qeni shtrirë (FOTO LAJM) Pas Braçe shprehu zhgënjimin rreth lajmit të “Tuttosport” rreth hipotezave zëvendësimit të lojtarit të Juventusit Mirale