Tërmet i frikshëm në Tiranë, ka dëme: Qytetarët braktisin banesat në panik
999 rezultate për

shtrimi

Arena Kombëtare pothuajse gati, nis shtrimi i fushës (VIDEO) Arena Kombëtare është shumë pranë përfundimit. Impianti i ri pritet të jetë gati në mesin e muajit nëntor atherë kur dhe
Nis shtrimi i tapetit në "Arenën Kombëtare" (FOTO LAJM) Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, anëtari i Komitetit Ekzekutiv në FSHF, Arben Dervishaj, i cili mbikëqyr edhe Komisi
"Ju tregoj sa ka kushtuar vila e Edi Ramës në Surrel" (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, ditën e sotme publikoi një video ku e akuzonte kryeministrin Rama si artist të mashtrimit.
Në formë për 15 minuta, ushtrimi dhe ushqimi i duhur për një gjoks të bukur Nëse doni që të keni një gjoks të bukur dhe të brendshmet tuaja t’iu rrinë po aq bukur, duke shmangur kështu sikletin që
Indriti po vdiste, vrasësi dhe familjarët u ulën në lokal për të sajuar skemën e mashtrimit Po zbardhet gjithmonë e më shumë ngjarja e ndodhur disa ditë më parë në rrugën ‘Muhamed Gjollesha’ në Tiranë ku u vra me
Kjo është drejtoresha që ngriti skemën gjigante të mashtrimit në Fondin "BESA" (FOTO LAJM) Gjykata e Tiranës la sot në burg katër nga gjashtë të arrestuarit për skemën e mashtrimit me kreditë në Fondin "BESA".
Kërkesa për shkarkimin e Metës, Komisioni i Venecias "zbarkon" në Tiranë Një delegacion i Komisionit të Venezias pritet që të mbërrijë në Shqipëri në javën e dytë të shtatorit, pasi i është kër
Teatri, Basha i përgjigjet Ramës: Artist i mashtrimit! (VIDEO) Beteja mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës për Teatrin Kombëtar është zhvendosur në facebook. Pak minuta pasi Edi Rama publi
Basha nga Lezha: Rama është artist i mashtrimit Kreu i opozitës Lulzim Basha në një takim me demokratët në Lezhë është shprehur se problemi i vetëm i këtij vendi është
Nxorën të dhëna sekrete, pezullohen nga detyra 4 drejtues të policisë në Elbasan Drejtuesi i komisariatit të policisë së Cërrikut, shefi i Krimeve atje dhe dy punonjës policie janë shkarkuar, pas vendi
Pamje nga "parajsa e Shqipërisë komuniste" (FOTO LAJM) Pamje nga një dasmë në një mensë punëtorësh apo magazinë tregtie me arka e kuti boshe e improvizuar si lokal, ku duket n
Dënimi i Skënderbeut, reagon UEFA: Shenjë besimi për Sistemin e Zbulimit të Mashtrimit me Bastet UEFA ka reaguar pas vendimit të CAS-it, për të hedhur poshtë apelimin e Skënderbeut duke lënë kështu në fuqi dënimin e i
E FUNDIT/ I moshuari gjendet i vdekur në mes të rrugës Një i moshuar është gjetur i vdekur në rrugë këtë pasdite. Ngjarja është shënuar në qytetin e Korçës. I moshuari, rre
Burrat na thanë se do iknim me pushime! Mashtrimi i madh me luftën më Siri Ky është rrëfimi i grave kosovare, të cilat tregojnë se si kishin vendosur të shkojnë në zonat e konfliktit në Siri dhe
Morën jahtin me qera dhe nuk u kthyen më të jepnin lekët, mashtrimi i rradhës nga Loredana, përfshihet dhe Mozzik Prej ditësh në media po komentohet për ngjarjen dhe akuzat lidhur me Loredanën. Lajmi ka bërë bujë në të gjitha mediat v
Loredana thyen heshtjen dhe flet më në fund për akuzat e mashtrimit Duket se heshtja e Loredana Zefit për skandalin e zhvatjes se qindra mijëra frangëve nuk do të zgjasë shumë. Reperja ka
Rama: 10 vjet burg për ata që vrasin qytetarët me produkte me kimikate dhe të skaduara Kryeministri Edi Rama paralajmëroi ndëshkime të ashpra ndaj atyre që abuzojnë me sigurinë ushqimore duke theksuar se dën
Sot skadon afati për shtrimin e kandidaturave për president Deri sot në mesnatë përfundon afati deri kur kandidatët për president të shtetit duhet t’i dorëzojnë kandidaturat në Kom
Vettingu zbuloi mashtrimin e ish-gjyqtarit, merret i pandehur Pranohet kërkesa e prokurkrisë për marrjen të pandehur të ish-gjyqtarit të lartë Admir Thanza. Në formularin e dekri
Gjykata jep 10 vjet burg për dentisten mashtruese Gjykata ka dënuar me 10 vite burg stomatologen Olesia Duka, e akuzuar nga prokuroria e Durrësit për veprën penale të “Ma