999 rezultate për

shtrenjte

Jeni të fiksuar pas kafes? Konsiderojeni si fiksimin më të shtrenjtë! Çdo ditë shumë prej jush vrapojnë për të konsumuar kafen e mëngjesit. Për disa është një rutinë, për të tjerë është
Blerja më e shtrenjtë në histori, vetëm kjo e bën Liverpoolin të heqë dorë nga Salah Forma e jashtëzakonshme e Mohamed Salah, ka bërë që Liverpooli ta ketë të vështirë ta mbajë lojtarin ashti siç e kishte
Çokollata më e shtrenjtë në botë, 7.728 euro një copë (VIDEO) Çokollata më e shtrenjtë në botë është prezantuaR në panairin e çokollatës në Obidos të Portugalisë. "Edicioni i limi
Lewa ke Reali, Bayern bën blerjen më të shtrenjtë në histori Mediat spanjolle dhe ato gjermane kanë raportuar se tanimë Leëandoëski ka arritur marrëveshje me Realin. Zëvendësuesi i
James Rodrigues tek Barcelona, në këmbim me blerjen më të shtrenjtë në histori Bayern Munich po mendon çmendurinë me Rodriguez duke e shkëmbyer me Ousmane Dembelen e Barcelonës. Sipas Don Balon is
E veshur me ar dhe kristale, kjo është çokollata më e shtrenjtë në botë Prodhuesi i çokollatës Daniel Gomes tha se ky çokollatë në formën e diamantit hyri në Librin e Rekordeve të Guinness si
Nuk ndalin dështimet e ministrit Ismaili, nuk anulohen blerjet e barnave të shtrenjta Ministria e Shëndetësisë është dorëzuar përballë operatorëve ekonomikë kur bëhet fjalë për blerjet e barnave shumëfish m
Brenda apartamentit më të shtrenjtë në Dubai (FOTO LAJM) Apartamentet më të shtrenjta në Dubai, janë duke u ndërtuar në arkipelagun artificial të Palm Jumeirah. Ndërtesa e On
Brenda garderobës së shtrenjtë të Lori Hoxhës! (FOTO LAJM) Lori Hoxha shpesh është pjesë e mediave rozë për shkak të stilit të saj të veçantë të veshjeve por edhe pasi ajo nuk ngu
Modelja e njohur shqiptare në zi, humb njeriun e shtrenjtë Ajo ishte një nga banoret më të koemntuara në këtë edicion të BB, për shkak të formave dhe pamjes tërheqëse. ​A
Kylie Jenner çmend fansat me koleksionin e shtrenjtë të çantave Kylie Jenner aktualisht i është dedikuar vajzës së vogël, të sapoardhur në jetë, Stormi, por kjo nuk e ka ndaluar që të
I arrestuan të dashurin si bos droge, Viola Spiro: Kam marrë lek borxh Viola Spiro është vënë në fundmi në shenjestër të mediave për shkak të arrestimit të të dashurit të saj si bos i drogës
Napoli nuk e shet Koulibalyn nëse nuk bëhet mbrojtësi më i shtrenjtë ‘Daily Mirror’ ka raportuar se Koulibaly është dëshirë e tri skuadrave elitare në Angli. Chelsea, Manchester United dhe
Megan veshi një fustan shumë më të shtrenjtë se Kate dhe papritur rrjeti shpërtheu Kate dhe Megan u dukën rrëzëllitëse në daljen e tyre të parë së bashku në një studio televizive. Të dyja nuset e familje
Aeroplanët privatë më të shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Nëse je një personazh i famshëm në kohën e sotme, padyshim që duhet të kesh përfitime të mira financiare, e natyrshëm sh
Blerim Destani me orë super të shtrenjtë , zbulohet çmimi i saj! (FOTO LAJM) Blerim Destani është parë vazhdimisht duke mbajtur ora të shtrenjta të brendeve më të njohura botërore. Duke qenë ndë
Futbollistët më të shtrenjtë, Ronaldo shikon para vetes Suarez dhe Higuainin Lionel Messi para një muaji mbushi 30 vjeç dhe Cristiano Ronaldo 32-vjeçar vazhdojnë të jenë ndër sportistët mëtë shtren
Barcelona paguan shtrenjtë fitoren 6-1 kundër Gironës Barcelona në fitoren 6-1 kundër Gironës, pagoi golat e shumtë që shënoi duke konfirmuardëmtimin e rëndësishëm në mbrojtj
Objekti më i shtrenjtë në policinë e shtetit? Një kompjuter 2.1 milion dollarësh Gazetari i kronikës Sokol Bregu i ftuar në 360 gradë, ka rrëfyer se gjëja me vlerë në polici është një kompjuter i cili
Stine mes lotësh si asnjëherë, humb njeriun e shtrenjtë Kjo e enjte është kthyer në ditë zie për këngëtarin e njohur shqiptar. Ernest Duka ka humbur sot babain e tij. Me anë