999 rezultate për

shtrenjte

"Çmendet" Real Madrid, transferimi i Hazard më i shtrenjtë në histori Transferimi i Cristiano Ronaldos ishte më i bujshmi në këtë merkato dhe vazhdon ende të mbetet temë diskutimi në mediat
Shqiptarët e blejnë naftën e benzinën më shtrenjtë se në Zvicër Në Shqipëri benzina kushton më shtrenjtë se sa në Zvicër. "Global Petroleum Prices" ka publikuar raportin me çmimet
Ky është xhipi më i shtrenjtë në botë, ja sa kushton (FOTO LAJM) SUV-i më i shtrenjtë në botë ka dalë në shitje, duke bërë që pasanikët të nisin garën për të futur në garazhin e tyre kë
Luks dhe elegancë, njihuni me vilën e shtrenjtë të Besit dhe Xhensilës (VIDEO) Besi dhe Xhensila kanë qenë gjithnjë në vëmendjen e mediave dhe nuk kishte si mos të mos komentoheshin edhe në këtë peri
Turistët nga Kosova do t'i gjejnë dhomat më shtrenjtë, ky është muaji më i lirë Shqipëria nuk ofron turizëm të mirëfilltë elitar, të paktën edhe për disa vite. Investimet në ndërtime turistike janë të
Shqiptarët e varfër po i paguajnë biçikletat më shtrenjtë se në Firence Në Tiranë kanë mbërritur disa biçikleta që i sjell një kompani private italiane, e cila në fakt i ka marrë nga një kompa
Goldi AG uron festën e Bajramit me një foto shumë domethënëse Reperi Gold Ag, i cili po ashtu njihet për mysliman të devotshëm, ua ka uruar të gjithë besimtarëve të fesë islame festë
3 mijë dollar orë, Elisa Spiropali tregon luksin në emision (FOTO LAJM) Elisa Spiropali është një ndër deputetet e Partisë Socialiste më të komentuar në media. Fillimisht Spiropali tërhoqi
Neymar nuk do dal kundër PSG Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar thuhet se ka vendosur që të mos dalë kundër klubit të tij edhe pse dëshiron largimin
U vlerësua si lojtari më i shtrenjtë, Tottenham Pak ditë më parë Harry Kane është vlerësuar si lojtari më shtrenjtë nga CIES, Observatori Ndërkombëtar i Studimeve Sport
Kjo është Kombëtarja më e shtrenjtë në Kupën e Botës (FOTO LAJM) Franca është ekipi më i shtrenjtë që do të jetë pjesë e këtij Botërori. Sipas lajmit të publikuar nga e përditshmja
As Spanja as Brazili, kjo është kombëtarja më e shtrenjtë në Rusia 2018 Kampionati botëror do të startojë më 15 qershor (e premte) në shtetin rus. Tashmë kombëtaret kanë publikuar edhe lojt
CIES publikon 20 lojtarët më të shtrenjtë në Seria A CIES Football Observatory së fundmi ka publikuar një listë me 20 lojtarët më të kushtueshëm në Itali. Ky portal merre
Shpallet lojtari më i shtrenjtë në botë, lë pas Messin, Neymar e Ronaldon Sipas CIES, Observatori Ndërkombëtar i Studimeve Sportive, Harry Kane është futbollisti më i shtrenjtë në botë, duke lën
Ministri nga Kosova insiston ndaj Ramës: Taksa është e shtrenjtë Në fund të kësaj jave, Qeveria e Shqipërisë pritet të paraqesë formën e re të pagesës së taksës së kalimit në “Rrugën e
Mes ''Portokalli'' dhe ''Al Pazar'', ku është paguar më shtrenjtë aktorja e humorit Në shtëpinë e fundjavës ‘Një kat më lart’ ishte e ftuar aktorja e humorit Markela Dede. Ajo njihet nga publiku për shkak
Më të varfërit në Europë por paguajmë me shtrenjtë energjinë se Suedia e Holanda Në Shqipëri, çmimet e energjisë elektrike janë më të larta se në vende si Suedia, Finlanda, Mbretëria e Bashkuar, Holand
Divorci më i shtrenjtë në histori, 80 milion euro bosit që la gruan për modelen Thonë që dashuria është e verbër, por në raste të caktuara ajo të kushton shumë. Kështu i ka ndodhur bosit të kompan
Eneda Tarifa humb njeriun e saj të shtrenjtë, përlot të gjithë me dedikimin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare ka humbur një nga njerëzit e saj më të dashur. Eneda Tarifa duket se ka humbur gjyshen
Aeroporti më i shtrenjtë në Europë kap fitime kolosale, shqiptarët rripen nga çmimet e çmendura Aeroporti i Rinasit ka thyer një tjetër rekord në vitin 2017 duke regjistruar një fitim dhe normë kthimi nga të ardhurat