999 rezultate për

shtrenjte

Shtëpia më e shtrenjtë në botë (VIDEO) Ajo ishte shitur në vitin 2015, por fshehtësia e identitetit të blerësit të saj është ruajtur me fanatizëm. Publiku i gj
Princi trashëgimtar blen vilën më të shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Mohammed ben Salmane, njeriu i ri i fortë i Arabisë Saudite që kërkon të jetë imazhi i antikorrupsionit, është blerësi i
Princi trashëgimtar saudit blen banesën më të shtrenjtë në botë Mohammed ben Salmane, njeriu i ri i fortë i Arabisë Saudite që kërkon të jetë imazhi i antikorrupsionit, është blerësi i
Ish-ministri i Brendshëm në zi, humb njeriun e shtrenjtë Ish- ministri i Brendshëm Dritan Demiraj ka humbur një person të shtrenjtë të familjes, xhaxhaine tij, të cilin ai e ka
Ambasada më e shtrenjtë në botë! Kështjella e SHBA prej 750 milionë paund në Angli (FOTO LAJM) Ambasadori i SHBA në Britani Woody Johnson ka treguar ndërtesën e tij të re të ambasadës prej 750 milionë paundësh në ju
Erdogan në zi, humb një njeri të shtrenjtë Teksa kryeson reagimet ndërkombëtare kundër vendimit të Presidentit Trump për të njohur Jerusalemin si kryeqytet të Izra
Në tremujorin e tretë në Kosovë ndërtimet kushtuan më shtrenjtë Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar Indeksin e Çmimeve të Ndërtimit (IKN) për tremujorin e tretë (TM3)
Lori Hoxha me xhaketë super të shtrenjtë! (FOTO LAJM) Lori Hoxha është një nga vajzat me më shumë fansa dhe ndjekës në rrjetet sociale, për stilin dhe sharmin e saj te veçant
Luana prezanton makinën e saj super të shtrenjtë: E bukura dhe bisha (FOTO LAJM) Ajo zakonisht nuk preferon ti ekspozojë gjërat e shtrenjta që ka edhe pse duhet thënë se luksi nuk i mungon. Por maki
Komunës së Prishtinës dekorimi i kushtoi tetë mijë euro më shtrenjtë Edhe pse kishte planifikuar 50 mijë euro për dekorimet e fundvitit, Komunës së Prishtinës ky aktivitet do t’i kushtojë g
Të moshuarit në Vlorë i vjedhin setin e shtrenjtë të enëve të kuzhinës Një i moshuar ka denoncuar në Policinë Rajonale pasi i kanë vjdhur shtëpinë. I moshuari, banues në fshatin Dukat të
Greta me Eni Koçin suprizojnë nënën e tyre për ditëlindje (FOTO LAJM) Sot nëna e dy vajzave bukuroshe të estradës Gretës dhe Enit, kishte ditëlindjen. Vajzat ditën si ta suprizonin në kët
E FUNDIT/ Deputeti socialist humb njeriun e shtrenjtë të familjes (FOTO LAJM) Deputeti socialist, Xhemal Qefalia ka humbur një person shumë të dashur. Babai i deputetit socialist Xhemal Qefalia k
Në supersfidën Napoli-Juventus, Hysaj renditet ndër lojtarët më të shtrenjtë Skuadra e Napolit kryeson me meritë kampionatin italian, edhe pse në organikën e saj nuk janë futbollistët më të shtrenj
Pse kjo është pula më e shtrenjtë në botë? (FOTO LAJM) Një qytezë e vogël në lindje të Francës mund të duket si një rrugë e gjatë për të provuar një pjatë me pulë, por për shu
Ramosit iu dhurua vetura më e shtrenjtë nga Audi, ja çfarë vlere ka ajo Real Madridi gjatë ditës së djeshme pranoi veturat e tyre për vitin 2017 nga kompania e njohur botërore Audi. Lojtarë
Lajm shumë i keq për duhanpirësit: Ky është çmimi i ri për paketat Çmimet e cigareve u rriten masivisht këtë javë me rreth 15 për qind për paketë. Të gjitha pikat e shitjes me pakicë
Parkimi i gabuar i Merdeces-it i kushton shtrenjtë shqiptarit në Itali Parkimi i gabuar i makinës në Itali i ka kushtuar shtrenjt një shqiptari. Ka mjaftuar një telefonatë e një prej banor
Paguhet më shtrenjtë qiraja për printerët sesa çmimi i blerjes Spitali regjional i Gjakovës ka shpallur një njoftim për kontratë me të cilën parashihet të merren me qira 4 printerë.
Arrestim spektakolar i një krimineli serb (VIDEO) Në Pragë dhe Novi Sad, anëtarët e një grupi të krimit të organizuar të dyshuar për trafikim të kokainës u arrestuan, nga