999 rezultate për

shtrenjte

Rekord i ri për orën më të shtrenjtë në botë, shitet me çmim marramendës Ora më e shtrenjtë në botë, një Patek Philippe me vlerë prej rreth 25 milionë euro, është shitur në Zvicër gjatë një ank
Mbrojtësi më i shtrenjtë në botë mund të mungojë ndaj Kosovës Mbrojtësi anglez, Harry Maguire, ia ka shprehur trajnerit Gareth Southgate shqetësimin për gjendjen e tij fizike. Anë
Të veshur shtrenjtë dhe me klas, si u paraqitën deputetët sot në Kuvend (FOTO LAJM) Të veshur bukur si gjithmonë dhe plot klas, deputetët iu drejtuan një nga një Kuvendit. Fotografi Agim Rama ka kapur
Biznesi do ta paguajë shtrenjtë fiskalizimin, të vegjëlve do t'u kushtojë më shumë se taksat Edhe pse procesi i fiskalizimit vijon të jetë i paqartë për palët e interesit, për sa kohë ende nuk janë publikuar udhëz
Ditë zie për Big Mamën, ndahet nga jeta njeriu i saj më i shtrenjtë (FOTO LAJM) Për këngëtaren Big Mama dhe familjen e saj sot është një ditë zie. Është ndarë nga jeta babi i saj Adi Kasami. So
Këngëtarja shqiptare përjeton humbjen më të madhe, e ëma e saj ndërron jetë (FOTO LAJM) Këngëtarja Kaltrina Selimi është duke përjetuar momentet më të vështira të jetës së saj. Këngëtarja ka humbur të ëmën
Neymar tërbon PSG: Lojtari më i shtrenjtë i historisë më tepër ka munguar, sesa ka luajtur Që nga viti 2017 deri tani, Neymar ka humbur 64 ndeshje dhe ka luajtur vetëm 63 me skuadrën e PSG-së. Shifra që trego
Sa një shtëpi, Dorina Mema tregon aksesorin më të shtrenjtë që ka (FOTO LAJM) Modelja e fitnessit, Dorina Mema me format e saj trupore frymëzon shpesh vajzat që e ndjekin në rrjete sociale, të nisin
Vlerat në treg/ Hysaj në vend të dytë, njihuni futbollistët më të shtrenjtë të Kombëtares (FOTO LAJM) Thomas Strakosha është futbollisti më i shtrenjtë i Kombëtares shqiptare për momentin. Gardiani i Lacios ka parakaluar m
Muriqi bëhet lojtari i dytë më i shtrenjtë i Kosovës Po tregon suksese të një pas njëshme në ligën turke, andaj edhe nga tifozët po përkrahet mjaftë shumë mirëpo edhe me Kom
Mësuesja ra nga ballkoni dhe ndërroi jetë, kolegët në lot për lajmin tragjik Mësuesja Roza Deliu, që jeptë mësim në shkollën “Mark Dashi” në Fier është ndarë nga jeta në mënyrën më të dhimbshme. Aj
Nga deputeti?! Pas ndarjes nga bashkëshorti Rudina tregon dhuratën e shtrenjtë (FOTO LAJM) Ditën e sotme lajmi se aktorja e humorit Rudina Demvbacaj i ka dhënë fund martesë së saj 3 vjeçare, "mori dhenë". Sip
Luks i çmendur, 10 superjahtet e reja më të mirë në botë (FOTO LAJM) Kur vjen fjala tek kremtimi me stil I fundit të sezonit veror, është e vështirë të konkurrohet me Monaco Yacht Show që z
E dini kush është raca e qenit më e shtrenjtë në botë? (FOTO LAJM) Njerëzit gjithmonë vendosin një çmim për kafshët e tyre shtëpiake duke filluar nga ndoshta më e dashura që është qeni. N
Kjo është raca e qenit më e shtrenjtë në botë dhe ky është çmimi Njerëzit gjithmonë vendosin një çmim për kafshët e tyre shtëpiake duke filluar nga ndoshta më e dashura që është qeni. N
Skuadrat e La Ligas shpenzuan 1 miliard euro, lista me 10 lojtarët më të shtrenjtë Klubet e La Ligës shpenzuan më shumë se 1 miliard euro në merkato Joao Felix dhe Antoine Griezmann ishin transferimet
Këta janë 5 lojtarët më të shtrenjtë që u blenë këtë verë në Bundesligë Pas La Ligas Premier League dhe Serisë A, edhe Bundesliga ka qënë mjaft aktivë në merkato. Janë kampionët gjermanë t
“U prehsh në parajsë”: Motrat Hadid humbasin njeriun e tyre të shtrenjtë (FOTO LAJM) Ditën e sotme gjyshja e supermodeleve Bella dhe Gigi Hadid, ka ndërruar jetë. “Oma”, siç e quanin mbesat e saj, ka hu
Unaza më e shtrenjtë në botë me 7.777 diamante, çmimi marramendës (VIDEO) Një unazë rekord-thyese përmban 7.777 diamante dhe që është vlerësuar me çmim prej 4.4 milionë dollar. “Lakshikaa Jew
Shitet “Pantera e zezë”, makina më e shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Kryevepra e fundit e Bugatti-t, e quajtur “Vetura e Zezë”, por dizajni e bën këtë makinë të duket më tepër si një “Pante