E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

shtrenjta

Këto janë ushqimet më të shtrenjta në botë Këto janë 15 ushqimet më të shtrenjta në botë. Kërpudha Matsutake Këto kërpudha janë aq të rralla sa që çmimi i ty
Transferimet më të shtrenjta të janarit në historinë e Premier League Në janar është vështirë që skuadrat e mëdha të bëjnë transferime sepse nuk duan të shpenzojmë shumë dhe preferojnë në ve
"E bukura ime", partnerja e Stresit uron vjehrrën për ditëlindje (FOTO LAJM) Nëna e reperit Stresi, Feston sot ditëlindjen. E në këtë ditë të veçantë, Stresi sigurisht që nuk ka harruar që t’i bëjë
"10 mijë euro nata dhe e qëllova me shishe", Kallashi flet për dhuratat e shtrenjta e deri tek flirtimet e politikanëve Është një nga vajzat më të komentuara nga bota e show-bizzit, e cila befasoi jo pak par pak kohësh kur u “zhduk” nga rrj
Kjo pulë është më e shtrenjta në botë, kjo është arsyeja Një qytezë e vogël në lindje të Francës mund të duket si një rrugë e gjatë për të provuar një pjatë me pulë, por për shu
Kjo pulë është më e shtrenjta në botë, a e dini pse? (FOTO LAJM) Një qytezë e vogël në lindje të Francës mund të duket si një rrugë e gjatë për të provuar një pjatë me pulë, por për shu
5 shtëpitë më të shtrenjta në planet janë këto (FOTO LAJM) Sigurisht, kur i shikon për të parën herë e kupton mirëfilli çdo të thotë luks, investim me shifra stratosferike që u ta
Më e shtrenjta në botë, s'jua merr mendja sa i kushton çanta Melania Trump (FOTO LAJM) Melania Trump është mjaft e njohur për shpenzimet në gardëroba të shtrenjta, por nuk janë vetëm rrobat e saj që janë të
10 transferimet më të shtrenjta në këtë merkato Paratë janë prezente në masë në botën e futbollit, por në këtë merkato verore kanë qenë më pak. Kriza shëndetësore d
Çmimet e ilaçeve në Kosovë, më të shtrenjtat në rajon Qytetarët e Kosovës paguajnë 10 milionë euro në vit barna më shtrenjtë sesa qytetarët e vendeve të rajonit, thonë nga Od
30 transferimet më të shtrenjta në historinë e futbollit (VIDEO) “Goal” ka publikuar emrat e 30 futbollistëve më të shtrenjtë në historinë e futbollit. Agjencia e njohur e lajmeve sp
Njëra më joshëse se tjetra, Elvana dhe Tayna bëjnë "xing" me bikinit e shtrenjta (FOTO LAJM) Tayna publikoi në Instagram dy foto nga Los Angeles, duke marrë vëmendjen e të gjithëve me linjat e saj dhe padyshim edh
Më e shtrenjta në botë, s'jua merr mendja sa i kushton çanta Melania Trump (FOTO LAJM) Melania Trump është mjaft e njohur për shpenzimet në gardëroba të shtrenjta, por nuk janë vetëm rrobat e saj që janë të
Nga Zidane te Neymar, njihuni me blerjet më të shtrenjta në shekullin XXI Duke filluar nga lëvizja famëkeqe e Luis Figo nga Barcelona te Real Madridi në edicionin 2000/01 deri në transferimin i
Makinat dhe veshjet më të shtrenjta, kush ia financon jetën luksoze Morenës? (FOTO LAJM) Morena Taraku prej kohësh ka rrëmbyer vëmendjen e mediave rozë, por a e di njeri tamam se cfarë profesioni bën ajo?
Më e shtrenjta në botë, s'jua merr mendja sa i kushton çanta Melania Trump (FOTO LAJM) Melania Trump është mjaft e njohur për shpenzimet në gardëroba të shtrenjta, por nuk janë vetëm rrobat e saj që janë të
10 vite në krye të Juves, 10 blerjet dhe shitjet më të shtrenjta të Agnellit Andrea Anjeli prej 10 vitesh është president i Juventusit dhe gjatë kësaj periudhë kanë ndodhur blerje dhe shitje të sht
10 Restorantet më të shtrenjta në botë (FOTO LAJM) Kur zgjedhin se ku duhet të drekojmë, shumica prej nesh konsiderojnë vendndodhjen, markën, shumëllojshmërinë e ushqimit,
"Boss" droge në Holandë, kush është Haxhiu që udhëton me makina luksoze në Shqipëri Një rrjet shqiptar i drogës që operonte në Geleen të Holandës dhe rrethina për vite me radhë, duket se mund të pastrojë
Tragjedia ajrore me 19 viktima që ''varrosi'' hartën e Shqipërisë, dhuratat e shtrenjta të dasmës së Mbretit Zog Publikoget historia e panjohur e katastrofës ajrore të 1 majit 1938, kur avioni i linjës Tiranë-Brindizi-Romë, u rrëzua