999 rezultate për

shtrenjtĂ

Nga Neymar te Ronaldinho, 20 shitjet më të shtrenjta të Barcelonës Barcelona ka arritur që prej vitesh të jetë një nga klubet më të mëdha në historinë e futbollit. Kjo ka ardhur falë
Miliarda nĂ« mes, kĂ«to janĂ« divorcet mĂ« tĂ« shtrenjta nĂ« histori CEO i Amazon, Jeff Bezos – njeriu mĂ« i pasur nĂ« botĂ« – do tĂ« divorcohet nga gruaja e tij prej 25 vitesh, Mackenzie. Bezo
Nga e pastrehĂ« vajza bĂ«het milionere nga “babushat” NjĂ« 26-vjeçare amerikane, e cila deri para pak kohĂ«sh ishte e pastrehĂ«, jeton tashmĂ« mes luksit falĂ« burrave tĂ« pasur qĂ«
Françeska Jaçe mbulohet me dhurata të shtrenjta për ditëlindje (FOTO LAJM) Françeska Jaçe, një nga modelet më seksi të shoëbizit shqiptar dhe ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale, ka
Reperi çmendet nga vajzat arabe në Dubai (FOTO LAJM) Micheal Ray Stevenson, i njohur me emrin e skenës si Tyga është një nga reperët amerikanë që shkallët i ka ngjitur avash
Icardi iu dhuroi shokĂ«ve ora tĂ« shtrenjta, tĂ«rbohet Wanda Nara Mauro Icardi i ka dhuruar shokĂ«ve tĂ« skuadrĂ«s nga njĂ« orĂ« “Rolex”. 25 tĂ« tilla ka porositur kapiteni, qĂ« shkojnĂ« deri nĂ«
TĂ«rheqĂ«se dhe me syze tĂ« shtrenjta, gruaja e El Chapos shfaqet nĂ« gjyq (FOTO LAJM) DitĂ«n e djeshme nisi nĂ« New York seanca gjyqĂ«sore ndaj lordit tĂ« drogĂ«s, Joaquin Guzman, i njohur me nofkĂ«n “El Chapo”.
Luftë e ftohtë mes dy zonjave të para, Melania dhe Brigitte shpalosin rrobat e shtrenjta Melania Trump dhe Brigitte Macron ecën krah për krah përsa i takon stilit në Paris, me të dyja që u shfaqën në formë të
TĂ« gjitha vajzat po "vdesin" pĂ«r veshjen e Lorit, kaq "pak" kushton ajo (FOTO LAJM) Lori Hoxha Ă«shtĂ« njĂ« ndĂ«r femrat mĂ« seksi tĂ« shoĂ«bizit shqiptar e cila kujdeset deri nĂ« detaje pĂ«r “look-un”. Lori Hoxha
Edhe këshilltarët e Pacollit me paratë e qytetarëve flenë në hotele të shtrenjta Shumat e përcaktuara nga shteti për shpenzim në hotele gjatë vizitave zyrtare nuk dolën të mjaftueshme për dy këshilltar
Makinat dhe veshjet më të shtrenjta, kush ia financon jetën luksoze Morenës? Morena Taraku prej kohësh ka rrëmbyer vëmendjen e mediave rozë, por a e di njeri tamam se cfarë profesioni bën ajo?
Më të shtrenjtat në histori, këto armë kushtojnë sa qimet e kokës Cabot Guns ka prodhuar dy pistoleta Colt 1911, model i përdorur nga ushtria amerikane në vitet 1911-1968, që kushtojnë 4
Thaçi verën e shoqëron me puro të shtrenjta, paguajnë qytetarët Dy lloje të cigareve dhe një verë nga të shtrenjtat ishin porosia e Zyrës së Kryeministrit të atëhershëm Hashim Thaçi, n
Georgina e Ronaldos e fiksuar pas luksit, rrobat e shtrenjta të modeles Georgina Rodriguez dëshiron vetëm markat dhe brendet më famë ndërkombëtare, pasi është shumë e dashuruar pas modës së fu
Deputetja nga Kosova: Pse gënjeni, kush tha që Shqipëria ka çmime të shtrenjta? (FOTO LAJM) Deputetja e AAK-së, Donika Kadaj ndodhet për një fundjavë në Shqipëri. Nga atje, Kadaj ka demantuar ata që po thonë
Renditja e ‘Seria A’, ja kush janĂ« 10 skuadrat mĂ« tĂ« shtrenjta nĂ« kampionatin italian Me lĂ«vizjet qĂ« skuadrat e “Seria A” kanĂ« bĂ«rĂ« nĂ« merkato Ă«shtĂ« shtuar kurioziteti pĂ«r tĂ« mĂ«suar sa mĂ« parĂ« se si do tĂ« s
Kylie Jenner vuri extensions-at më të shtrenjta ndonjëherë, 8000 euro për një natë Kylie Jenner pati padiskutim 21- vjetorin më luksoz të mundshëm. Nuk i kurseu vetes asgjë! Një vintage Rolls Royce? Po.
Brenda dhomĂ«s me çantat e shtrenjta tĂ« milioneres mĂ« tĂ« re (FOTO LAJM) ËshtĂ« milionerja mĂ« e re nĂ« botĂ«, e cila e ka ndĂ«rtuar vetĂ« pasurinĂ« e saj pĂ«rmes prodhimit dhe shitjes sĂ« produkteve ko
Këto janë futbollistët me makinat më të shtrenjta (VIDEO) Cristiano Ronaldo duket se kryeson çdo listë ku përfshihen futbollistë. Së fundmi në rrjetet sociale është shpërndarë
Merkatoja e verës, këto janë transferimet më të shtrenjta deri më tani (FOTO LAJM) Vëmendjen e gjithë kësaj vere e ka marrë kampionati Botëror që po zhvillohet në Rusi. Edhe pse janë bërë pak lëvizje