999 rezultate për

shtratin

Një vjehrrë si ajo, mamaja e Olsit përkëdhel Eglin me dhurata (FOTO LAJM) Partnerja e Olsit, Egli ka krijuar një marrëdhënie shumë të mirë me vjehrrën e saj e kjo shihet edhe nga postimet e tyre
E rregullon shtratin çdo mëngjes? Shkenca shpjegon çfarë duhet të bësh E vetmja gjë e keqe pasi ngrihesh nga shtrati në mëngjes është se duhet ta rregullosh. Megjithatë, mund të kesh dëshirë
E rregullon shtratin çdo mëngjes? Shkenca shpjegon çfarë duhet të bësh E vetmja gjë e keqe pasi ngrihesh nga shtrati në mëngjes është se duhet ta rregullosh. Megjithatë, mund të kesh dëshirë
E rregullon shtratin çdo mëngjes? Shkenca shpjegon çfarë duhet të bësh E vetmja gjë e keqe pasi ngrihesh nga shtrati në mëngjes është se duhet ta rregullosh. Megjithatë, mund të kesh dëshirë
Pamje tragjike, Anisa Josifi në shtratin e vdekjes e mbuluar me batanije (FOTO LAJM) Janë publikuar pamjet me të cilat u përballën mbrëmjen e 2 Korrikut zjarrfikësit, të cilët u futën në shtëpinë e familje
Policia i kapi teksa merrnin zhavorr nga lumi, gjobiten me dy milion lekë dy persona (VIDEO) Policia e Kurbinit, vijim të punës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e krimeve mjedisore, shërbimet e Komisaria
Rrëfimi i vogëlushit që shpëtoi i gjallë nga tërmeti: Isha poshtë gurëve me batanije Alesio Cakoni, 10- vjeçari që i shpëtoi tërmetit të 26 Nëntorit duke u hedhur nga kati i pestë i pallatit në Thumanë, is
U gjet e pajetë në shtratin martesor, vëllai i Rezartës tregon amanetin e fundit Ngjarja e rëndë që tronditi gjithë Shqipërinë vetëm pak ditë më parë akoma nuk është zbardhur. Edhe pse dihet se ata
MISTERI/ Mijëra vrima shfaqen në shtratin e detit në Kaliforni (FOTO LAJM) Misteret e kësaj bote nuk kanë fund. Së fundmi, Website-i “sciencealert”, shkruan se në shtratin e detit të Kalifornisë
Alarmohet nëna, fantazma e një foshnje shfaqet në shtratin e dy vjeçarit (FOTO LAJM) Nëna e një fëmije dy vjec u tmerrua kur pa përmes monitoruesit të bebeve atë që dukej si fantazma e një foshnjeje, të sh
Jeton prej 30 vitesh nën strehën vdekjeprurëse, i moshuari apel për ndihmë Jetojnë prej 30 vitesh poshtë një strehe të mbuluar me eternit, një material tepër kancerogjen që shkakton tumore malinj
56-vjeçarja shqiptare gjendet pa jetë në shtratin e saj Gruaja 56-vjeçare me origjinë nga Kosova është gjetur e vrarë në banesën e saj me disa goditje me armë të ftohta. Bas
Arkitekti projekton shtratin ideal për të apasionuarit pas filamve (FOTO LAJM) Një arkitekt ka projektuar një shtrat i cili është i pajisur me një projektor 4K, një ekran 70 inç dhe një aplikacion të
Historia e pabesueshme e mjekut që operoi veten (FOTO LAJM) Momente të pazakonta, të papërsëritshme, në kushte ekstreme, në dukje të pamundura, janë fiksuar si shembuj frymëzues.
Topless dhe me ëmbëlsira në dorë, modelja nuk do t' ia dijë për kilet (FOTO LAJM) Kerry Katonae shijoi çdo kafshatë të burgerit teksa qëndroi ulur në shtratin e plazhit. Nëna e pesë fëmijëve u fotog
Të ndash shtratin me një luan (FOTO LAJM) Shumica e njerëzve nuk e kanë problem të lejojnë macen e përkëdhelur apo qenin të flejnë në krevatin e tyre. Por ky 3
Pamje apokaliptike në Rusi, meteori gjigant ndryshon rrjedhën e lumit (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në rajonin e Khabarovskit në Rusi kur gjatë natës banorët e zonës kanë dëgjuar një zh
Me video, si Rama dhe Veliaj firmosën për të zhvendosur shtratin e Lanës për Begon (VIDEO) Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, me anë të një postimi në profilin e tij zyrtar në TWitter, ka deklaruar se
Mos guxoni ta rregulloni shtratin në mëngjes se e pësoni Krevati i parregulluar është shumë më i shëndetshëm se ai i cili është i rregulluar sikur në depot e popullarizuara, sep
Adoleshentja martohet në shtratin e spitalit 3 ditë para se të vdiste (VIDEO) Një adoleshent e sëmurë rëndë realizoi ëndrrën e saj për t'u martuar me të dashurën e fëmijërisë në një ceremoni me emoc