999 rezultate për

shtrati

Shkrepje nga shtrati, Arbenita i kërkon Feros një shpjegim për foton private (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita janë një nga çiftet më të diskutuar në showbizin shqiptar dhe nuk ka pikë dyshimi se historia e tyre e
Lumi Ishëm del nga shtrati: Përmbyten disa fshatra në Fushë-Krujë, probleme edhe në Gjirokastër Lumi Ishëm ka dalë nga shtrati si pasojë e reshjeve të dendura duke shkaktuar përmbytje në disa fshatra të Fushë Krujës.
Pse nuk duhet të punoni nga shtrati? Të gjithë ata që që punojnë nga shtëpia e dinë shumë mirë për çfarë bëhet fjalë. Kur puna është nga shtëpia nuk mund
Pas fotove nga shtrati me Anën, Arjoni sulmon një tjetër konkurrent: Është aktor (FOTO LAJM) Foto që Arjoni publikoi me Anën në shtrat padyshim që trazoi ujrat në "Përputhen" dhe ndryshoi rrjedhën e ngjarjeve.
Lumi Mirusha del nga shtrati, uji merr para lokalet në Malishevë (VIDEO) Vërshime të mëdha ka edhe në qendër të Malishevës. Lumi Mirusha ka dalë nga shtrati dhe ka marrë lokalet, shtëpitë e
Moti i keq! Shushica del nga shtrati, fuqia e ujit shkul ullinjtë e përmbys tokat Prej disa ditësh Shqipëria është e pushtuar nga një mot i keq me reshje të dendura shiu dhe temperatura të ftohta. Pë
Përmbytet Vlora: Banorët bllokohen në banesa, makinat për pak mbulohen nga uji Reshjet e dendura të shiut të ditëve të fundit, kanë shkaktuar përmbytje të mëdha në disa nga qytetet e vendit. Siç s
Lumi Vjosa del nga shtrati, përmbytet pazari i kafshëve në Novoselë Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut, prurjet e shumta te lumit Vjosa gjatë natës kanë bërë që në orët e para të mën
Moti i keq pushton vendin, lumi Vjosa del nga shtrati Reshjet e dendura të shiut kanë nxjerrë nga shtrati Lumin Vjosa. Burimet bëjnë me dije se ujërat kanë vërshuar në zo
Rrëshqitje dheu e përmbytje, IGJEUM ngre alarmin: Lumenjtë që rrezikohet të dalin nga shtrati Vendi ynë është përfshirë nga moti i keq me reshje të dendura shiu në të gjithë vendin të cilat priten të vazhdojnë edhe
Shtrati gjithmonë plot, sekretet e Lady Dianës para se të bëhej Princeshë (FOTO LAJM) Nga puna e saj si filantrope e deri tek stili i saj i veshjes, Princeshë Diana ka frymëzuar modën edhe në ditët e sotme.
Pas fotove nga shtrati me Anën, Arjoni shfaqet në momente intime me modelen (FOTO LAJM) Ai u bë i njohur në emisionin “Për’puthen” dhe mori vëmendje akoma më të madhe vetëm disa javë më parë, për shkak të fot
Një vjehrrë si ajo, mamaja e Olsit përkëdhel Eglin me dhurata (FOTO LAJM) Partnerja e Olsit, Egli ka krijuar një marrëdhënie shumë të mirë me vjehrrën e saj e kjo shihet edhe nga postimet e tyre
I publikoi foto nga shtrati, Arjoni tregon nëse e kanë kontaktuar vëllezërit e Anës Arjon Luli ka folur edhe një herë për raportin me Ana Lleshin në “Përputhen”, me të cilën thotë se krijoji lidhje. M
Surprizon biznemeni, publikon pamjet intime nga shtrati me Fjolla Morinën (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina është gjithmonë në qendër të mediave rozë. Së fundmi, ajo duket se po shijon mjaft shumë jetën
I publikoi fotot nga shtrati, Ana denoncon Arjonin! Pak ditë më parë, Arjoni i Për'puthen publikoi në Instastory-in e tij një foto ku shfaqet në shtrat krah Anës ku shkruan
Fotot e Arjonit dhe Anës nga shtrati bënë namin, reagon "Përputhen" (FOTO LAJM) Tashmë të gjithë e dinë se “Për’Puthen” është kthyer në një fenomen dhe se konkurrentët nuk i shpëtojnë dot komenteve të
Arjoni plas bombën, publikon foton nga shtrati me Anën e Përputhen (FOTO LAJM) Arjoni Luli ishte djali i cili ndezi për herë të parë debat mes Anës së parë dhe Teas në "Përputhen". Arjoni u cilësu
"Mami ka lepurush", Olta Gixhari provokon gjysmë e zhveshur nga shtrati (FOTO LAJM) Vetëm pak muaj pas lindjes së djalit, Olta Gixhari gëzon forma perfekte trupore. Ajo është shumë aktive në rrjete social
Ronela Hajati provokon me fustan nate nga shtrati: Kot s'erdhe (FOTO LAJM) Ronela Hajati nuk resht së provokuari. Këngëtarja ka hedhur së fundmi në “Instagram” një foto mjaft provokuese, ku duket