999 rezultate për

shtrat

Me kë nga shenjat e horoskopit shkoni perfekt në shtrat Po sikur seksi i shkëlqyer të shkruhet në yje? Kimia është e vështirë të përcaktohet dhe shpjegohet, por ju mund të keni
Mjeshtrat e Phototshop-it, shijoni realizimet më humoristike (FOTO LAJM) Photot shopi është një mundësi për të gjithë që ti bëjënë fotot e tyre të bukura të duken të mrekullueshme. Por jo ve
Plasin skandalet në "It's My Love", Kikës i del videoja në shtrat me konkurrentin (FOTO&VIDEO) Kreshnik Husaj i njohur si Kika, pas skandalit me përplasjet për emisionin “It’s my Love”, atij iu ka publikuar një vide
E zhveshur nga shtrati, Genta Gjalpi zbulon një sekret që të gjithë e fshehin (FOTO LAJM) Që prej bujës që bëri me pjesmarrjen në Big Brother, Genta Gjalpi ka qenë gjithmonë një nga vajzat shumë të komentuara n
Me të brendshme në shtrat, Wanda ekspozon trupin (FOTO LAJM) Wanda provokoi edhe një herë ndjekësit me foto nga shtrati. Së fundi, ajo ndau fotografi nga shtrati, në të cilën shf
Pozon joshëse gjysmë e zhveshur nga shtrati, Oriola: Jam e rezervuar (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Oriola Marashi, ka postuar ditën e sotme në “Instagram”, disa poza që lanë “pa frymë” 504 mijë ndjekës
Babai kap pamjet e tmerrshme të vogëlushes që "tërhiqet zvarrë nën shtrat" nga "fantazma" (VIDEO) Një baba kapi momentin e tmerrshëm që ai pretendon se vogëlushja e tij ishte "tërhequr nën shtrat" nga një 'fantazmë'.
"Nuk iu gjet një shtrat në spitalin ku shkriu jetën", ish-deputeti flet për vdekjen e trishtë të ish-shefit të Infektivit Ish-deputeti i Partisë Demokratike Vili Minarolli, ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të mjekut, Petro Shamo. M
COVID-19/ Vdiq në pritje të një shtrati për t'u kuruar, media italiane jehonë shqiptarit Vdekja e Pjerin Lleshajt, një 38-vjeçar shqiptar që humbi jetë pas infektimit nga Covid-19 ka hapur debat në mediat ital
Wanda Nara: Jini më të mirat në shtrat, gjithçka tjetër e blen ai me kartën e tij (FOTO LAJM) Është një Wanda Nara e dashuruar ajo që i dedikon sulmuesit të PSG Mauro Icardi një dedikim special në Instagram me rast
Lumi del nga shtrati, përmbyten disa fshatra në Fushë-Krujë Si pasojë e intensitetit të rreshjeve lumi Ishëm ka dalë nga shtrati dhe ka përmbytur rreth 150 hektarë tokë bujqësore n
Buna del nga shtrati, izolohen disa fshatra: Kërkohet ndërhyrje emergjente Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut Lumi Buna ka dalë nga shtrati. Rritja e nivelit të liqenit ka krijuar vështirës
Asnjë shtrat i lirë, spitali i Sanatoriumit nuk pranon më pacientë Janë ezauruar kapacitetet e shtretërve në sitalin Shefqet Ndroqi në Tiranë, ndërkohë edhe shtretërit në spitalin Infekti
Rrëfimi i pazakontë i 42-vjeçarit nga Tirana: E gjeta gruan në shtrat me tjetrin Një histori e pazakontë është rrëfyer nga një 42-vjeçar nga Tirana në em
Në shtrat me Georginën, si "karikohet" CR7 para ndeshjes me Interin (FOTO LAJM) Të dielë me familjen për Cristiano Ronaldon. Ylli i Juventusit, pas fitores 2-0 ndaj Sampdoria, kaloi një ditë relaks
Me këmishë nate, Beatrix Ramosaj shfaqet e "nxehtë" nga shtrati (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj njihet për postimet provokuese që bën herë pas here në rrjete sociale. Këngëtarja mahniti 497 mijë nd
Bearti dhe Tea në një shtrat, dalin pamje të reja (VIDEO) Pasi nëpër media janë duke qarkulluar disa fotografi ku shihen Tea dhe Bearti, ish-konkurrent i ‘Përputhen’ në një vend
3 shenjat e zodiakut që janë ''zjarr'' në shtrat Ekzistojnë disa shenja të horosokopit, të cilat fshehurazi janë aventureske poshtë çarçafëve! Mos u çudit! Mund të jesh
Shkrepje nga shtrati, Arbenita i kërkon Feros një shpjegim për foton private (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita janë një nga çiftet më të diskutuar në showbizin shqiptar dhe nuk ka pikë dyshimi se historia e tyre e
Lumi Ishëm del nga shtrati: Përmbyten disa fshatra në Fushë-Krujë, probleme edhe në Gjirokastër Lumi Ishëm ka dalë nga shtrati si pasojë e reshjeve të dendura duke shkaktuar përmbytje në disa fshatra të Fushë Krujës.