999 rezultate për

shton

Pas Durrësit, mjegulla pushton edhe dy qytete të tjera (VIDEO) Mbrëmjen e sotme një mjegull e dendur përfshiu qytetin e Durrësit duke shkaktuar probleme në qarkullim. Pas pushtoi q
Alarmohen banorët, mjegulla pushton në mbrëmje Durrësin (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme qyteti bregdetar i Durrësit është përfshirë nga një mjegull e dendur që ka alarmuar banorët. Sipas b
Doli beqare nga "Për'puthen", Antoneta hap agjensinë që do t'ju habisë: Ju gjej unë partner! Antoneta Koçi është një ndër vajzat e cila u bë e famshme fale pjesmarrjes së saj në "Për'puthen 1", dhe doli po aq beqa
Kushton rreth 4 milionë dollarë, këtë jaht Lamborghini mund ta blejnë vetëm 60 persona (FOTO LAJM) Tecnomar Lamborghini 63 është një projekt i përbashkët midis Automobili Lamborghini dhe kompanisë së jahteve The Italian
Pse duhet të gatuani më shpesh supë brokoli? I pasur me kripëra minerale, kalcium, hekur, fosfor dhe vitamina A, C, B1 dhe B2, brokoli është një perime e shkëlqyer p
Dalin pamjet e super jahtit të ri të Abramovich, kushton 430 milion funte (FOTO LAJM) Super jahti i ri i Roman Abramovich i cili kushton 430 milion funta fotografohet për herë të parë. Solaris 460ft, i c
Skandaloze! Biznes me vdekjen, kaq para kushton varri në Tufinë Me 350 mijë lekë të vjetra mund të blesh “banesën e fundit” dhe pa e kuptuar njeri që brenda varri është bosh. Fiks Fare
E bleu pikturën vetëm 75 cent, pas dy dekadave burri kupton se kushton 15,000 dollarë Santiago Taute bleu pikturën para 20 viteve, dhe pasi ia tregoi veprën gruas të tij, e cila është e pasionuar pas artit,
Pushton vëmendjen e shqiptarëve disa herë në ditë, Rama: Kujdes se mos iu dal në frigorifer Kryeministri Edi Rama është një nga fytyrat më aktive të politikës në Shqipëri, madje zë shpeshherë orë të tëra edhe në
I shumëkërkuari Haaland, ja sa kushton Erling Haaland pritet të largohet gjatë verës nga Borussia Dortmundi. Talenti norvegjez pas paraqitjeve fantastike ka
Mori propozimin për martesë, unaza e Paris Hilton kushton sa "qimet e kokës" (FOTO LAJM) Paris Hilton mori surprizën më të bukur për 40-vjetorin, një super propozim të veçantë për martesë. I dashuri i saj, Car
Milani dështon në provën e parë të Europa League (VIDEO) Milani ka barazuar 2-2 ndaj Crvena Zvezda në ndeshjen e parë të Europa League. Kuqezinjtë e mbyllën pjesën e parë në
Super Chiesa, Juve ngushton shifrat (VIDEO) Juvenus ka ngushtuar diferencat me një super gol të Chiesas. Ylli i bardhezinjve ka rihapur takimin në minutën e 82.
Tom Doshi nuk ndalet: Do kandidoj në zgjedhje, madje në 4 qarqe! Ish-deputeti Tom Doshi nuk ka ndërmend të heqë dorë nga Kuvendi i Shqipërisë. Në një prononcim për BW, mësohet se ai
Akulli pushton rrugën, bllokohet tërësisht qarkullimi në këtë aks Për shkak të ngricave që mund të rrezikojnë jetën e njerëzve, policia ka bllokuar qarkullimin në aksin e rrugës Rreth rr
Rrugëtimi i kushton 1 mijë franga, shqiptarët e Kosovës udhëtojnë me kilometra për të votuar sot (FOTO LAJM) Me dhjetra shqiptarë të Kosovës të shpërndarë në diasporë, kanë vendosur të rikthehen në vendlindjen e tyre për të votua
I ftohti artik pushton Shqipërinë: -15 gradë, çfarë pritet në ditët e ardhshme Dimri i vërtetë ka pushtuar Shqipërinë. Reshjet e shiut, dëborës dhe temperaturat nën zero kanë përfshirë pjesën më të m
Moti i keq pushton Tiranën, bllokohet totalisht rruga në Petrelë Moti i keq ka sjellë vështirësitë e para në qarkullimin e njerezve, furnizimit me energji elektrike, dhe dëme të tjera n
Moti i keq pushton Elbasanin, mblidhet me urgjencë Shtabi i Emergjencave Shtabi i Emergjencave në Elbasan është duke zhvilluar një mbledhje urgjente për shkak të motit të keq që ka përfshirë kë
Dëbora pushton Shqipërinë! Aksi Elbasan-Librazhd bllokohet, hidhet kripë Reshjet e dëborës kanë shkaktuar problemet e para në akset kryesore në vend, por jo vetëm. Si pasojë e reshjeve të sh