999 rezultate për

shtoi

Pasi dështoi në Botëror, Ronaldo i merr punën Kim Kardashian (FOTO LAJM) Pavarësisht se Ronaldo dështoi për t'a dërguar Portogalinë në finalen e Botëtorit, ai ka vendosur të nisë një etapë në j
Dështoi në Kupën e Botës, këto janë emrat që mund të marrin drejtimin e Spanjës Pas dështimit në Botëror, tek kombëtarja e Spanjës kanë filluar duke gjetur trajnerin e ri që do të pasojë Fernando Hier
Kroacia fiton penallti, shikoni se çfarë shansi ka hmbur Modric (VIDEO) Kroacia kishte shansin e artë për të kaluar në avantazh ndaj Danimarkës në "Nizhny Stadium". Nga pika e bardhë e pen
Dhjetë arsye pse dështoi Gjermania Gjermania është eliminuar nga Botërori në një mënyrë krejt të papritur. Ajo që dukej një ndeshje e lehtë për të, kun
Ndeshja Angli - Tunizi, plani i terroristëve që dështoi për të sulmuar Ndeshja e mbrëmjes së sotme do të jetë midis Anglisë dhe Tunizisë ashtu si 20 vite më parë në Botërorin e Francës. S
Kjo fanelë trishtoi shqiptarët në Zvicër por gabimi u përmisua (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një dyqan në Zvicër duke i mërzitur shumë shqiptarët. Butiku, i cili gjendet në
Macja që i kushtoi 34 000 euro Besiktas-it (VIDEO) Një mace që ka hyrë në fushën e lojës ka bërë që UEFA të marrë një vendim për të gjobitur klubin turk të Besiktas. U
Pochettino: Çdo trajner ëndërron që të drejtoj Real Madridin Mauricio Pochettino ia ka bërë me sy Realit, pasi ëndërron të drejtojë madrilenët nëse arrin marrëveshje me Tottenhamin.
Si dështoi plani i shqiptarit për t'u arratisur nga burgu grek Një shqiptar në Greqi ka tentuar arratisjen nga burgu i Kretës. Ngjarja ka ndodhur ditën e mërkurë më 30 Maj. Si
Fitoi apo dështoi sot Basha? Flet Sonila Meço Protesta e sotme e opozitës u shënua me 12 të lënduar, policë e pjesmarrës e disa incidente të tjera. Por ndërkohë q
Sa kushtoi veshja e Lori Hoxhës në koncertin e djeshëm (FOTO LAJM) Trashëgimtaria e njohur e Top Chanel dhe njëkohësisht një nga blogeret më të njohura në Instagram njihet për jetën e saj
Grushtoi arbitrin, Komisioni i Disiplinës e dënon me 36 muaj pezullim Komisioni i Disiplinës ka bërë publik vendimet e tij për ndeshjet e zhvilluara në fundjavë. Futbollisti i Shkumbinit, Al
Tërboi Europën me performancën e zjarrtë, sa i kushtoi gjithçka Elenit Eleni Foureira përfaqësoi Qipron këtë vit në Eurovision dhe doli në vend të dytë duke shkëlqyer pafund. Së fundmi,
Maturantja që pushtoi rrjetet sociale në Kosovë (FOTO LAJM) Maturantja Elvana Novobërdaliu nga gjimnazi ‘Sami Frashri’ në Prishtinë shkëlqeu në aspolventadën e këtij gjimnazi. V
Dimitrov takohet me ish-kryeministrin grek Ish kryeministri grek Jorgos Papandreu do të takohet sot me ministrin e Punëve të Jashtme të Maqedonisë Nikolla Dimitrov
Dështoi në arenën ndërkombëtare, Elvana rikthehet në Shqipëri? Publikimet e fundit të Elvanës, njësoj si edhe më parë, janë injoruar keqazi nga bashkëpunëtorët ndërkombëtare të cilët
Lovren presion Realit: Duhet ti trembeni përballjes me Liverpoolin Lovren nuk i trembet Realit, por përkundrejt kësaj ai thotë që duhet tu frikësohen ata për përballjen me Liverpoolin në
Momenti deçiziv i ndeshjes Real - Bayern e shoqëruar në karikaturë (FOTO LAJM) Real dhe Bayern zhvilluan një ndeshje fantastike në Santiago Bernabeu u gjithkush u mundua të japë maksimumin e tij.
Me dollarë nga koka te këmbët, ja sa kushtoi veshja luksoze e Era Istrefit (FOTO LAJM) Era Istrefit i janë hapur dyert e suksesit në botë. Këngëtarja është ftuar për herë të parë të performojë në Dubai, për
Pamjet, si reagoi Spiropali kur e "grushtoi" Rama publikisht (FOTO LAJM) Elisa Spiropali u vu në qënder të vëmendjes gjatë asamblesë së Përgjithshme të PS-së. Kjo për shkak se kryeministri