999 rezultate për

shtoi

Vëllezërit e kunati nisen për të vjedhur, si dështoi grabitja me të vdekur në Fier 4 persona në Fier tentuan të grabisin një banesë por ndërhyrja e policisë u prishi planet dhe mes policëve dhe grabitësv
Ky klip shqiptar kushtoi vetëm 2,5 euro?! (VIDEO) Vig Poppa dhe Argjentina Ramosaj publikuan dje këngën më të fundit, "Bad Boy" që tashmë e gjeni në Youtube. Teksti dhe
Birësimi i kushtoi 2000 euro ryshfet nënës nga Maqedonia Nëna në tentim Kristina Kuzmanova mendoi në vitin 2013 se ju plotësua dëshira, të bëhet nënë e një fëmije 5 vjeçe. ën
Në vend të festës, gratë e Shkupit protestojnë Sot është 8 marsi dita e gruas. Disa gra në Shkup, sot nuk kanë zgjedhur për të festuar, por vendosën që të marshojnë në
EQAR tregon arsyen se pse e përjashtoi Kosovën Regjistri Evropian për Cilësi të Arsimit të Lartë (EQAR) ka sqaruar se Agjencia Kosovare e Akreditimit (AKA) është largu
Arrestohet vëllai i Rexhep Selimit, grushtoi policin Vëllai i deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimit, Ramadani ka grushtuar sot pjesëtarin e Policisë së Kosovës.
Ish-trajneri i Realit tregon si Reali dështoi të blinte lojtar të Barcelonës Ish-trajneri i Real Madridit, Bernd Schuster pranon se ai u përpoq të nënshkruante me mesfushorin e Chelseat, Cesc Fabre
S’ka viza, Ramush ik, parulla që po xhiron në rrjete sociale Një foto po qarkullon në rrjetet sociale, vetëm pak minuta pasi që seanca e Kuvendit për votim të demarkacionit dështoi.
Vuçiç: Gjermanët duan pavarësi të Kosovës por ne duam kompromis Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç thotë se kishte një bisedë të sinqertë me ministrin e jashtëm gjerman Sigmar Gabriel.
Një fotografi para shumë vitesh me një radikal i kushtoi shqiptarit, nuk e merr pasaportën në Zvicër Kërkesën për të marrë pasaportën zvicerane, për vete, bashkëshorten dhe dy fëmijët, imami i njohur nga Maqedonia Bekim A
Dështoi si trajmer por vazhdon të bëjë rolin e trajnerit, Maradona shpërthen sërish Legjenda e Argjentinës dhe Napolit Diego Armando Maradonna gjithmonë godet kur ai flet, sidomos rreth zgjedhjeve të komb
Lanë Neymarin për një tjetër, tani braziliani shitet 222 mln euro ndërsa tjetri dështoi Karriera e Neymarit mund të kishte ndryshuar totalisht në vitin e 2008, ku mund të përfundonte të Lokomotiva e Moskës.
Analistët: Qeveria dështoi në politikën jashtme, humbi kredibilitetin Sot u raportua në media si një lajm i mire që Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj mori vizën nga Ambasada Britanike
Arrestohet shqiptari në Itali, i jepte makinës me 150 km në orë Një 33-vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali për shkak se ecte mes qytetit me 150 km në orë në qytet. Ngjarja ka n
Si dështoi mbrëmë Bushati të sqaronte shqiptarët për faljen e detit (VIDEO) Ditmir Bushati, personi që do të hedhë firmën mbi marrëveshjen e detit me Greqinë u përpoq mbrëmë t'i dilte para irritim
Pushtoi rrjetin veshur me të kuqe, vajza e politikanit shqiptar ka një pyetje (FOTO LAJM) Treisi Peçi është vajza e kryebashkiakut të Tepelenës Termet Peçi. Pavarësisht se është në një moshë ende të re, for
Reali ka gati miliona dhe dy lojtarë për De Gean Real Madridi sipas asaj që shkuan Don Balon, është i gatshëm që të paguajë para për David de Gea dhe të lëshojë dy lojta
E FUNDIT/ Kryesia po diskuton shfuqizimin e Speciales, LDK braktis mbledhjen Kryetari i GP të LDK Avdullah Hoti, ka braktisur mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit kur filloi diskutimi për shfuqizimin e
Ky është takimi që i dështoi Vuçiçit në Kosovë Zyra për komunikim me publikun e Presidencës serbe ka bërë me dije sot se takimi i paraparë mes presidenti Aleksandar Vu
Si dështoi Era Istrefi me muzikën! Ish-i dashuri flet pas ndarjes I ftuar në “Prive”, ish-i dashuri i Era Istrefit dhe ish-menaxheri i saj, pranoi se shkaku i ndarjes ka qenë mosdakordës