999 rezultate për

shtoi

Kundërshtoi betimin e Vorpsit, Denar Biba fshin papritur reagimin në Facebook Nën-kryetari i KQZ, juristi Denar Biba reagoi me një status në lidhje me betimin e Arta Vorpsit sot para noteres. Bib
Në lidhje me Rrajën? Kejvina flet publikisht për "burrin ideal" (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka zbuluar talentin e saj në kërcim me performancat që bën çdo puntatë të "Dance With Me", ku tërheq të
Bushati flet hapur e i jep "shuplakë": Modeli i PS dështoi “Është fakt që ne gabuam në Shkodër. Kjo nuk ka të bëjë thjeshtë dhe vetëm me kandidatin që ne ofruam në zgjedhjet e 30
Dikur bëri bujë në The Voice, këngëtarja shqiptare tregon si e përjashtoi trajnerja (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Eugena Aliu tre vite më parë bëri bujë me performancën e saj në "The Voice of Turkey", pasi zëri i
SHBA shpreh zhgënjim: BE dështoi me negociatat, Franca të gjejë zgjidhje SHBA ka shprehur zhgënjimin e saj të madh me Francën, që bllokoi aspiratat e Shqipërisë dhe të Maqedonisë së Veriut, për
Si e përgjonte njeriu më i kërkuar policinë me 4 radio, gafa që i kushtoi lirinë Tesi Basho, njeriu më i kërkuar në itali për vrasjen e dy prostitutave dhe i dënuar me burgim të përjetshëm nga drejtësi
Meta: Projekti për Serbinë e Madhe dështoi Presidenti i Republikës, Ilir Meta në një intervistë për gazetën egjiptiane “Al – Ahram” tha se ideja e “Shqipërisë së M
I dështoi operacioni, modelja do të heqë silikonin në të pasme por nuk mundet (FOTO LAJM) Sophie Elise ishte 20 vjeçe kur vendosi që dëshironte të pasme më të mëdha. Bloggerja dhe personazhi norvegjez thotë
Nuk përmbahet Hailey, kërcënon frikshëm Selenën për këngën që i kushtoi Justin-it (FOTO LAJM) Selena Gomez publikoi këngën e saj të re të titulluar “Lose you to love me” dhe fansat e saj po çmenden pas tekstit që t
Ndeshje spektakolare, Lazio barazon disavantazhin e 3 golave në minutat e fundit (VIDEO) Lazio ka arritur një barazim të madh ndaj Atalantas. Ekipi nga Roma, fillimisht ishte duke humbur 0:3 nga pjesa e par
Dështoi me negociatat, Zoran Zaev shpall zgjedhje të parakohshme (VIDEO) Ashtu siç e paralajmëroi edhe agjencia e lajmeve ANSA, kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, i hap rrugën zgj
U kap në Kakavijë dhe kundërshtoi policinë, ekstradohet në Greqi 28-vjeçari ukrainas Një 28-vjeçar ukrainas me inicialet M. Y i akuzuar për vrasje, është ekstraduar nga Interpoli drejt Greqisë. M.Y. ish
Të na rrojnë atletët e bardha! Si dështoi Rama të joshte Macron për negociatat Kryeministri Edi Rama sot duhet të jetë shumë i zhgënjyer pas refuzimit të BE për të hapur negociatat. I zhgënjyer m
Linda i del në krah Ramës pasi dështoi me negociatat: Jetojmë në ankth! Ditën e sotme Shqipëria mori disfatën e radhës përballë BE pasi u refuzua hapja e negociatave. Pas këtij vendimi, q
Negociatat/ Basha: Gjermanët thanë "po" nga opozita, Rama dështoi NNdërkohë që kryeministri Edi Rama nuk mbajti asnjë përgjegjësi mbi mos hapjen e negociatave për Shqipërinë, kryeopozita
I dështoi arratisja, Toma sfidon policët: Unë do dal nga këtu! Ka dështuar një tentativë e Gëzim Tomës për tu arratisur nga burgu i sigurisë së lartë në Peqin. I ndëshkuar në qelin
I la të gjithë gojëhapur, por e pabesueshme sa kushtoi fustani i Norës (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Robert Berisha, Nora Istrefi për pak kohë u distancua nga rrjetet sociale për të mos u përfshirë në vorb
Zbulohen prapaskenat: Pse Milani dështoi të merrte Spalletin Dëshira e Milanit ishte të nënshkruante me Luciano Spallettin, por në pamundësi ish-trajneri i Interit të çlirohej nga k
Mbretërorët ndihen të turpëruar nga veprimi i princ Harry-t dhe Meghan-it Disa ditë pas letrës së princ Harry-t, ku lajmëronte se do të merrte masa ligjore kundër tabloidëve britanikë (kinse pa
Zerka i lidhur me bjonden seksi? Veprim i modeles shtoi dhe më shumë dyshimet (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, Young Zerka po përflitet për një lidhje të re me një bjonde bukuroshe, me të cilën u fotografua disa j