999 rezultate për

shtohet

Rekord rastesh të reja me COVID-19, IKSHPK: Po shtohet rreziku për vatra të reja Instituti Kombëtarë i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka deklaruar për mediat se rritja e numrit të rasteve ësh
Shtohet ndjeshëm numri i të infektuarve, si paraqitet situata në Bosnje, Kroaci dhe Serbi Në Bosnje dhe Hercegovinë, janë raportuar 1,586 raste të reja të të infektuarve me koronavirusin e ri, ndërsa 36 persona
Merret vendimi, përjashtohet Shqipja nga "Përputhen" Ndryshe nga se ishte programuar në fillim, ku e ftuar do të ishte një person i veçantë, emisioni i “Për’Puthen”, këtë të
Shtohet ndjeshëm numri i të infektuarëve me koronavirus në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK janë testuar gjithsej 1245 mostra prej të
FORMACIONI/ Ja si pritet të rreshtohet Shqipëria ndaj Lituanisë (FOTO LAJM) Shqipëria humbi një tjetër mundësi për të marrë kreun e Grupit C4 në Ligën e Kombeve. Barazimi pa gola në Kazakistan
Serie A "pushtohet" nga koronavirusi, lista e plotë me lojtarët pozitivë Seria A, sipas kalendarit, do të rikthehet në fundjavë në kuadër të javës së katërt, pas shkëputjes si rrjedhojë e ndesh
Nis qarkullimi drejt Maqedonisë së Veriut pa testin PCR, shtohet qarkullimi i qytetarëve Në pikën kufitare në Han të Elezit sot vërehej shtim qarkullimi i automjeteve dhe qytetarëve që po shkonin drejtë Maqedo
Shpërthen infeksioni në Rusi, shtohet ndjeshëm numri i viktimave Rusia njoftoi se me 11.493 raste të reja nga Covid-19, numri i rasteve ka arritur në 1.260.112, ndërsa me 191 vdekje në
Për të qeshur apo për të qarë! I moshuari përjashtohet nga azili por institucioni i mban pensionin Një i moshuar në Shkodër, denoncon se është përjashtuar nga Azili i qytetit, pasi gjatë kohës së karantinës ka dalë pa l
Familja po shtohet, zbulohet gjinia e bebes që pret Chiara Ferragni (FOTO LAJM) Chiara Ferragni dhe bashkëshorti i saj Fedez pak ditë më parë dhanë lajmin e bukur se do të bëheshin prindër për herë të
Kosovës i shtohet një tjetër festë zyrtare Komisioni për Qeverisje Lokale, Administratë Publike, Zhvillim Rajonal dhe Media, ka përkrahur sot iniciativën e deputet
Princesha në pritje të ëmbël, një bebush po i shtohet familjes mbretërore (FOTO LAJM) Princesha Eugenie dhe Jack Brooksbank janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Lajmin e bukur e ka dhënë Pallati Bu
"Jemi ndarë që në '44 komunistë e ballistë", Alimadhi përjashtohet nga Kuvendi Deputeti Adriatik Alimadhi është përjashtuar nga seanca e sotme plenare nga kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi. Fillim
Wolves "pushtohet" nga portugezët, ja sa lojtarë ka Wolverhampton Wanderers janë shumë afër që të kompletojnë skuadrën me lojtarët nga Portugalia. Nuk ka ndodhur asnjëhe
Mesdheu "pushtohet" nga viktimat, mbytet gomonia e mbushur plot me emigrantë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mesdhe, ku të paktën 24 njerëz vdiqën kur një gomone që mbante emigrantë. Ngjarja e
Mezi po e prisnit, Nora dhe Butrint nxjerrin hitin e ri (VIDEO) “Dy zemra” quhet kënga me videoklip e dy artistëve të dashur për publikun shqiptar. Dyshja vjen me një stil të veçant
Shtohet konkurenca për Kumbullën, interesohet dhe Tottenham Jose Mourinho në gjurmët e Marash Kumbullës. Është ky lajmi i fundit në sagën e gjatë të merkatos së verës për mbrojtësi
Koeman e ka gati formacionin e Barcelonës, kështu do të rreshtohet skuadra (FOTO LAJM) Ronald Koeman ka bërë gati formacionin e ri te Barcelona. Ronald Koeman e ka vendosur formacionin e ri të Barcelonës.
Klubi i njohur "pushtohet" nga koronavirusi, 18 lojtarë të infektuar Boca Juniors ka marrë një tronditje të madhe pasi 18 futbollistë janë konfirmuar pozitiv me koronavirus. Lajmi është
Shtohet ndjeshëm numri i të infektuarve në Itali Rikthehet rritja e numrit të personave të prekur nga koronavirusi në Itali. Në 24 orët e fundit nga 102 mijë testime të