999 rezultate për

shtohen

Tërmeti dëmtoi burgjet, shtohen masat për rrezikun e arratisjeve Lëkundjet e forta të tërmetit kanë shkundur edhe themelet e burgjeve, për këtë arsye ninistrja e Drejtësisë Etilda Gjona
Ndryshimet në qeveri: 2 emra nga rradhët e opozitës së re pritet t'i shtohen kabinetit Ede pse Rama mohoi ndryshimet në kabinetin qeveritar, deputeti Lefter Maliqi ka deklaruar se pikërish do të jenë 2 emra
Sipas shkencës, pse trishtoheni pas mardhënies me partnerin E beson ose jo, është një ndjesi e përbashkët për meshkujt dhe femrat të kenë një lloj depresioni pas seksit, edhe në qo
Shtohen vranësirat, reshje shiu në disa zona Sot 18 qershor 2019, moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira mesatare deri të dendura të pasuara nga
SKANDAL/ Trukonin ndeshje, 5 futbollistë përjashtohen përjetësisht nga futbolli Një skandal me përmasa të mëdha ka kapur Gjeorgjinë, pasi është zbuluar një rrjet që merrej me trukimin e ndeshjeve në d
Shtohen edhe kaq raste me fruth në Maqedoni Pesë raste të reja me fruth janë regjistruar gjatë ditës së djeshme në Klinikën Infektive në Shkup, dy prej të cilëve ja
Shtohen viktimat nga përleshja në Laç Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Laç, ku disa persona janë përplasur me armë zjarri në qendër të qytet
7 qytete pushtohen nga bora në Turqi, habiten banorët (FOTO LAJM) Shumë qytete të Turqisë janë suprizuar sot nga reshjet e dendura të borës edhe pse ështv fundi i muajit pill. Duke përfs
Shtohen masivisht dembelët në Maqedoninë e Veriut Në Maqedoni ka 190 mijë persona të papunë dhe vetëm gjysma e tyre kërkojnë punë në mënyrë aktive. Pjesa tjetër e mbetur
Shtohen vranësirat, a do të bjerë shi sot? Orët e para të ditës do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira të lehta, ku më të dukshme paraqiten në Ekstremet Veri
Nesër shtohen edhe tre deputetë të rinj në Kuvend Nesër KQZ-ja do u japë mandatin tre kandidatëve të tjerë nga listat e PD-së dhe LSI-së. Ata janë Arben Elezi nga PD Elba
Zaev e Mickoski në panik: Shqiptarët po shtohen shpejt e maqedonasit po zvogëlohen shumë Shqiptarët në Maqedoni të Veriut nga viti në vit po shtohen shpejt për nga numri, ndërsa maqedonasit po zvogëlohen shumë
Shtohen shpresat për kurimin e sëmundjes HIV Mjekët përdorën metodën e transplantit të palcës kurrizore për të shpëtuar një pacient me HIV. Rezultati ishte mahnit
Shtohen "tradhtarët" e PD dhe LSI, 5 kandidatë gati për të marrë mandatin "Nuk ka për t'ju falur asnjëri, tradhtarë". Kështu u shpreh kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemad
Shtohen rastet me fruth në Maqedoni Në Klinikën për sëmundje infektive janë evidentuar 9 raste të reja të të prekurve nga fruthi, ndërsa 4 prej tyre janë pr
Shtohen edhe 11 raste me fruth Janë regjistruar 11 raste të reje të prekur nga fruthi. Prej tyre, pesë kanë qenë të kontrolluar dhe lëshuar për mjekim
Para syve të të gjithëve grushtohen fëmijët e zyrtarëve të PDK-së (VIDEO) Në një tubim të mbajtur në Istog, nga dega e PDK-së në këtë komunë ka ndodhur një përleshje fizike. Rreth orës 18:30
Shtohen edhe tre raste me fruth në Maqedoninë e Veriut Në Klinikën për Sëmundje Infektive janë pranuar tre raste të reja me sëmundjen e fruthit. Një prej tyre është fëmijë, nj
Shtohen rastet e fruthit në Shkup Gjatë kujdestarisë së mbrëmshme në Klinikën për Sëmundje Infektive, janë kontrolluar katër raste të dyshuara të fruthit,
Vrua gruan dhe vajzën, Pjetër Nrecajt i shtohen edhe 1 vit e 8 muaj burg Pjetër Nrecaj është dënuar me 1 vjet e 8 muaj burg për akuzën për lëndim trupor ndaj bashkëshortes së tij tashmë të ndje