999 rezultate për

shtjefni

Iu shua familja në autostradë, të lutemi për shëndetin e 10-vjeçares së mbijetuar Tragjedia e familjes nga Shkodra që u shua në autostradë tronditi gjithë Shqipëriunë. Në aksident humbën jetën tre p
Atentati në Shkodër, 4 autorët bëjnë aksident dhe arrestohen Një aksident me makinë, çoi në zbulimin e katër personave që tentuan vrasjen e Dorian Shtjefnit natën e kaluar në Shkod
Arrestohet “Tony Montana” që shfrytëzonte një vajzë për prostitucion Dy persona janë vënë në pranga në Lezhë, pasi kanë shfrytëzuar për prostitucion një vajzë. Arrestimi i tyre është realiz
Arrestohet në Milano Kastriot Zhuba, masakroi një familje në 2012 Arrestohet në Milano shtetasi Kastriot Zhuba, i shpallur në kërkim ndërkombëtar dhe i akuzuar për një vrasje të trefisht
Vrasja në Lezhë, vetëdorëzohet autori i dyshuar I dyshuari për vrasjen e 26-vjecarit Maltir Shtjefni, ngjarje e ndodhur me 9 janar të këtij viti në një lokal muzike në
Dyshohet se i vuri flakën Ndrecës, arrest shtëpie për Pal Shtjefnin Gjykata e Tiranës ka vendosur arrest shtëpie për Pal Shtjefnin, ish- i përndjekuri politik që akuzohet se i vuri flakën
Ngjarje e rëndë në Lezhë, ekzekutohet familja Shtjefni Është tronditur qarku i Lezhës mbrëmjen e sotme. Një vrasje e trefishtë është shënuar mbrëmjen e sotme në fshatin Blinis