999 rezultate për

shtirĂ

Shenjat e horoskopit që bëjnë gjithçka për dashurinë Astrologët rendisin më poshtë 2 shenjat e horoskopit që bëjnë gjithçka për dashurinë. Dashi: Të lindurit në shenjën e
Meri Shehu paralajmëron ditë të vështira, çfarë pritet të ndodhë me secilën shenjë Astrologe Meri bën të ditur se nga 18 qershori deri në 12 korrik do jemi në një periudhë me shumë ndikime planetare. Pla
Politika arriti marrĂ«veshjen pĂ«r ReformĂ«n Zgjedhore, Kim: Jemi krenarĂ«! "Ne jemi krenarĂ« pĂ«r kĂ«tĂ« marrĂ«veshje dhe do vijojmĂ« t’ju mbeshtesim drejt anĂ«tarĂ«simin nĂ« BE..." Ambasadorja e Shtet
I ati ka probleme shĂ«ndetĂ«sore, Rudina Dembacaj bĂ«n postimin prekĂ«s nga spitali (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, i ka prekur tĂ« gjithĂ« me postimet e fundit nĂ« ‘Instastory’. Ajo ka treguar se
Brataj flet për kërcënimet që mori gjatë pandemisë: Më thuaj kush je, do të vras! Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj i ftuar në Open në Top Channel foli për situatën e Covid-19 në vendin tonë po
Rakitic i gatshëm të zbresë në fushë edhe me rrezikun e infektimit Qeveritë ligat dhe federatat e vendeve të ndryshme të botës po diskutojnë çdo ditë për të parë mundësitë e rinisjes së k
I jep fund lidhjes me Dj Geek, Dafina Zeqiri u vu përballë dy zgjedhjeve të vështira (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri i ka dhënë fund lidhjes romantike me Dj Geek, vetëm pak muaj pasi konfirmoi për publikun romancën e saj të
Lajm i mirë në ditë të vështira: Pagesa e kredive mund të shtyhet me tre muaj të tjerë! Ndërkohë që vazhdon karantinimi, qeveria ka dhënë një lajm të mirë duke deklaruar se do të kërkojë nga bankat të shtyejn
Flet mjeku Roland Xhaxho qĂ« mposhti Covid-19: Ishin çastet mĂ« tĂ« vĂ«shtira Mjeku reanimator Roland Xhaxho ka treguar sfidĂ«n qĂ« kaloi nĂ« 14 ditĂ« me Covid-19. “Nuk u futa nĂ« reanimacion, me ndih
Çdo ditĂ« nĂ« luftĂ« me jetĂ«n, heronjtĂ« e vĂ«rtetĂ« nĂ« kĂ«to ditĂ« tĂ« vĂ«shtira nĂ« ShqipĂ«ri ShqipĂ«ria Ă«shtĂ« njĂ« ndĂ«r vendet e prekura nga COVID-19 ku deri tani raportohen 433 tĂ« prekur, 23 tĂ« vdekur dhe 197. N
Familja nga Maliqi nĂ« kushte tĂ« vĂ«shtira, dy vajzat: Nuk e pĂ«rballojmĂ« dot jetĂ«n! Gazetari i emisionit “ShqiptarĂ«t pĂ«r shqiptarĂ«t”, Ferit Lika udhĂ«toi sĂ« bashku me stafin e emisionit takuan mĂ«suesen kuj
Në këto kohë të vështira Sidrit Bejleri humb njeriun e rëndësishëm, ka një lutj për të gjithë Këngëtari i njohur Sidrit Bejleri ka njoftuar në rrjetet sociale, se ka humbur jetën pas një sëmundje të gjatë vjehrri i
30 bluza të bardha krah Italisë, mjekja italiane shpreh falenderimet më të ndjera për Shqipërinë Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot një foto të një mjekeje e cila po përballet me pandeminë në shtetit italian. R
Meta: Europa ka kaluar periudha shumĂ« mĂ« tĂ« vĂ«shtira se pandemia Teksa ShqipĂ«ria prej mĂ« shumĂ« se dy javĂ« po pĂ«rballet me luftĂ«n ndaj pandemisĂ«, Presidenti Ilir Meta e konsideroi “periu
Mrekulli e vërtetë në ditë të vështira! 8 jetë të reja në 24 orë në Lezhë Në këto ditë të zymta, një mrekulli ka ndodhur sot në spitalin e Lezhës, në maternitet. Vetëm sot në Spitalin e Lezhë
Shpresë dhe buzëqeshje në këto ditë të vështira, 31 persona shërohen nga koronavirusi Duket se edhe në këto ditë të vështira, ka vend për buzëqeshje dhe shpresë. Mes dhimbjes, vuajtjeve te shumta dhe shi
Ilda Bejleri po kalon kohë të vështira, flet mes lotësh: Më duket sikur tavani po më bie mbi kokë (VIDEO) Si shumë të tjerë, edhe moderatorja Ilda Bejleri ndodhet prej dy javësh e izoluar në shtëpi nga koronavirusi. Përmes
Bonucci flet pas vetizolimit: Ditë të vështira, tani kemi të drejt të dalim Leonardo Bonucci e pranon se këto ditë kanë qenë të vështira, por konfirmon se izolimi ka mbaruar për anëtarët e stafit
Challandes ka njĂ« mesazh pĂ«r tifozĂ«t: QĂ«ndroni nĂ« shtĂ«pi, do rikthehemi pĂ«r t’i realizuar Ă«ndrrat tona rajneri i KombĂ«tares sĂ« KosovĂ«s, Bernard Challandes, ka dĂ«rguar njĂ« mesazh pĂ«r tifozĂ«t nĂ« kĂ«to ditĂ« tĂ« vĂ«shtira tĂ« koron
"Vendimi për negociata me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut janë lajme të mira në kohë të vështira" Vendimi i ministrave për çështje evropiane për fillimin e negociatave për anëtarësim me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipëri