999 rezultate për

shtinon

Ditë zie për Aida Shtinon, humb njeriun e shtrenjtë Ditë e trishtë sot për Aido Shtinon. Gazetarja e njohur shqiptare ka humbur sot njeriun më të dashur, babain e saj. M
Ja në cilin ekran do ta shohim Aida Shtinon Aida Shtino është sërish gati të rikthehet në një tjetër ekran, me një tjetër program. “Të iluminuarit” titullohet forma
Aida Shtinon e pushojnë nga puna 10 minuta para se të niste emisionin "Për Ju" Pas një rrugëtimi mjaft të shkurtër në "Ora News", me formatin "Për Ju", ideuar nga vetë Aida Shtino, një tjetër televiz
Rikthim për Aida Shtinon Pas mungesës gati një-vjeçare të autores dhe moderatores së emisionit të famshëm “Njerëz të Humbur”, Aida Shtino është r
Frangaj padit Shtinon për lekët e telefonit Gazetarja e emisionit “Njerëz të Humbur”, Aida Shtino është paditur nga pronari i TV Klan, Aleksandër Frangaj për mos pa