999 rezultate për

shtimi

Punonjësit e ALBtelecom vijojnë përkushtimin ndaj fëmijëve talasemikë duke dhuruar gjak ALBtelecom prej disa vitesh është shumë aktiv për çështjet sociale me ndjeshmëri të lartë, të cilat kërkojnë vëmendje të
Basha shtrëngon duart me Rudina Hajdarin tek varri i Azemit pas përjashtimit nga PD (FOTO LAJM) Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka shtrënguar duart me vajzën e Azem Hajdarit në ceremoninë që u zhvillua te memoriali pr
Dështimi në Champions, lojtarëve të United i reduktohet paga Lojtarët e Manchester United raportohet se nuk janë të kënaqur me një klauzolë kontrate e cila bënë që paga e tyre të zv
Shkarkohet zyrtari i lartë i tatimeve në Tiranë Eshte shkarkuar ntga detyra drejtori i hetimit tatimor në Tiranë, Ervin Hoxha. Ky vendim ka ardhur ditën e sotme në a
"Bomba" nga Spanja: Zidane, në prag të largimit nga Real-i Real Madridi pritet të bëjë ende punë gjatë këtij afati kalimtar të verës, mirëpo dështimi për ta transferuar mesfushori
“Pushtimi” i bashkive, Salianji: S’tërhiqemi nga kauza e zgjedhjeve, kam derdhur dhe lot Ish-deputeti demokrat, Ervin Salianji tha në nëse opozita nuk tërhiqet nga kauza e saj. Në një intervistë për RTV Ora, S
Numër i frikshëm i aksidenteve, Policia apel qytetarëve Policia e Kosovës vashdon me shtimin e masave policore për të siguruar të sigurt në trafik, përmes zbatimit të planit ak
INTERVISTA/ Rama tenton të pengojë Maqedoninë në BE për shkak të dështimit të tij (VIDEO) “Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama po paralajmëron kryeqytetet e Bashkimit Evropian që nëse fillojnë bisedimet e pranim
U frymëzua nga Admir Murataj, gjendet i vdekur kryemafiozi pas dështimit të planit të arratisjes Autoritetet braziliane kanë gjetur të vdekur në qeli trafikantin e drogës Clauvino da Silva, tre ditë pasi dështoi plani
Stresi shprehu publikisht trishtimin pas ndarjes, tani rradha e Kejsit (FOTO LAJM) Ndarja e reperit Stresi nga bashkëshortja, Keisi, ka bërë bujë javët e fundit në media dhe është komentuar gjatë për shk
Ndarjen nuk e konfirmuan por trishtimin po, si ndihet Stresi pas largimit të Keisit (FOTO LAJM) Vetëm një muaj pas daljes nga burgu, reperi i njohur Stresi i dha fund marrëdhënies së tij me Keisin, megjithëse çifti k
Dështimi i Bashës, reagon Hajdari: Duhet të ngrihet e djathta e re Vajza e Azem Hajdarit, deputete në Kuvendin e Shqipërisë dhe kryetare e grupit Demokrat shprehet se duhet të ngrihet një
Zyrtare: UEFA pezullon procedurat kundër Milanit, CAS ka në dorë gjithçka (FOTO LAJM) EFA ka njoftuar se ka pezulluar procedurat kundër AC Milan lidhur me dështimin për të përmbushur kërkesat e balancit bux
Kim Jongu ekzekuton zyrtarët e lartë pas dështimit të samitit me SHBA Koreja e Veriut ka ekzekutuar disa zyrtarë të lartë që ishin të përfshirë në bisedimet me SHBA-në në samitin e Vietnamit
Presidenti i UEFA-s flet rreth përjashtimit të mundshëm të Manchester City-t nga Champions Për herë të parë ka folur publikisht presidenti i UEFA-së, Aleksander Ceferin në lidhje me përjashtimin e mundshëm të Ma
Ylli i United: Ishte faji jonë për dështimin e sezonit, Mourinho bëri gjithçka Ander Herrera beson se futbollistët e Manchester Unitedit janë fajtorë për 75 për qind e dështimeve të skuadrës këtë sez
Shtimi i kanellës në dietën tuaj mund ta bëjë atë më efektive Kanella është një erzë e cila përdoret në shumë ushqime, megjithatë ekzistojnë disa arsye shëndetësore që na shtyjnë ta
Emery pranon dështimin në Premier: Tani radhën e ka Europa Trajneri Unai Emery ka pranuar se shanset që Arsenal të sigurojë një vend në Champions League sezonin e ardhshëm janë të
Nëna e Ronaldos zbulon trishtimin: Mama unë nuk bëj dot mrekulli Juventusi u eleminua turpshëm dje nga Champions-i teksa humbi 1-2 në ndeshjen e kthimit në "Alianz Stadium" nga Ajax-i.
E pabesueshme! Lojtari i PSG shkruan dështimin me të madh në futboll (VIDEO) Pa dyshim lojtrai i PSG, Eric Maxim Choupo-Moting ka bërë një dështim që do të mbahet mend gjatë në historinë e futbolli