999 rezultate për

shtetesja

Tragjedi në bregdet: Futet të lahet me vajzën e mitur, babai mbytet e 9-vjeçarja në gjendje kritike Një tjetër ngjarje tragjike ka ndodhur në Durrës, në bregdet. Një 44-vjeçar ishte futur në det bashkë me vajzën 9-vje
Rama: Polonia, mbështetësja më e madhe për çeljen e negociatave Kryeministri Edi Rama sot ndodhet në Varshavë ku ka takuar homologen e tij polake. Gjatë një konferencë për shtyp, Ra
Detaje tronditëse nga mbytja e 10-vjeçares, nëna me dy vajzat kërkonin ndihmë në det... Policia e Vlores ka reaguar menjëherë përmes një njoftimi ku bënë me dije se është bërë e mundur nxjerrja e tre shtetase
Osmani në takim me Duks: Hungaria mbështetësja më aktive e reformave të Maqedonisë Në hapësirat e Sekretariatit për Çështje Evropiane, sot u zhvillua një takim mes Zëvendëskryeministrit Bujar Osmani dhe
Burg për të riun që shkaktoi aksidentin ku humbi jetën 28 vjeçarja (VIDEO) "Arrest me burg" është masa e dhënë nga Gjykata e Tiranës për Ervin Bixhin, i cili shkaktoi aksidentin ku humbi jetën nj
Studentja lë të dashurin, ai hakmerret duke e shantazhuar me video intime Rikthehen historitë e lidhjeve dhe kërcënimeve me foto e video. Një histori të tillë ka përjetuar një vajzë, ku ish i da
Ja shpikja më e re e shqiptarëve për të fshehur drogë (VIDEO) 2 shtetas shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë rrugore të Gjenovës për trafik droge. Ndalimi i tyre është bërë gjat
Shtetësja e Shqipërisë i vjedh viktimës 3 mijë euro në Prizren Në rrugën “Kosova” në Prizren, është arrestuar një femër shtetase e Shqipërisë pasi që e njëjta në nje kasino nga portof
Makina përplas për vdekje kalimtaren, arrestohet shoferi Një 53 vjeçare humbi sot jetën pasi u përplas nga një automjet i cili po udhëtonte me shpejtësi. Ngjarja e rëndë ka ndod
Aksidentohen dy mjete, vdes 30-vjeçarja Një 30-vjeçare ka humbur jetën mbrëmë në Gjirokastër nga një aksident automobilistik. Pranë vendit të quajtur "Uji i fto