999 rezultate për

shtetasin

Makina përplas për vdekje 18-vjeçarin në Pogradec Nje aksident me pasoje vdekjen e nje adoleshenti ka ndodhur sot ne Pogradec. Një aksident i rëndë ka ndodhur në Pogra
Inskenoi pengmarrjen e tij, babai i dy fëmijëve përfundon në polici Policia ka nisur procedimin penal ndaj një 41-vjeçari pasi kishte kishte bërë një kallëzim të rremë për pengmarrje.
Aksidenti masiv në Rrugën e Kombit, shkon në 6 numri i të plagosurve 3 makina janë përplasur në Rrugën e Kombit ditëne sotme duke lënë të plagosur 6 persona, 3 prej të cilëve në gjendje të
Në pranga për mashtrim, gjykata lë të lirë ish-prefektin e Fierit Gjykata e Tiranës ka ndryshuar masën e sigurisë ndaj ish-prefektit të Fierit, duke rrëzuar "arrest me burg" dhe duke e l
U arrestua për mashtrim, policia jep detajet për ish-prefektin e Fierit Ditën e sotme është arrestuar ish-perfekti i Fierit, me akuzën e mashtrimit. Sipas informacioneve Bujar Hasaj operon
I akuzuar për vrasje, kapet në Itali i shumëkërkuari shqiptar Një shtetas shqiptar i akuzuar për vrasje, është kapur më në fund sot në Itali. Keivi Hysa, 27 vjeç, lindur në Mamur
Dhunoi fizikisht gruan në sy të fëmijës, arrestohet 35-vjeçari Policia ka vënë në pranga një shtetas në Divjakë pasi akuzohet për dhunë në familje. Burime zyrtare nga policia bëjnë
Aksident në Tiranë, makina përplas 58-vjeçarin Një aksident ka ndodhur këtë të hënë në kryeqytet rreth orës 10:00 pranë Universitetit të Sporteve. Z Një automjet
Në kërkim për plagosje, kapet mat 27-vjeçari Policia ka vënë në pranga një shtetas si dhe ka shpallur në kërkim bashkëpunëtorin e tij për veprat penale "Plagosje e l
Çmendet tropojani, tenton të vrasë 24-vjeçarin sapo hyn në makinë Policia ka vënë në pranga një 23-vjeçar në Tropojë. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se i riu është arrestua
Tentuan të vrisnin dy shtetas, arrestohen dy të shumëkërkuarit Policia ka vënë në pranga dy shtetas të akuzuar për "vrasje me dashje", të mbetur në tentativë. Shtetasit e arrestuar
Aksident i rëndë në Levan, të plagosurit dërgohen me urgjencë në spital Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Një mjet tip “Volksëagen” me drejtues s
Breshëri armësh në Kurbin, 21 vjeçari përhap panik në një gurore Një ngjarje e rëndë është parandaluar në Kurbin, pasi policia ka ndaluar një të ri i cili ka kanosur me armë disa punon
Aksident me vdekje në Kukës, furgoni përplas "Volkswagen" Një aksident ka ndodhur këtë të premte në Kukës. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në segmentin rrugor Ura 6-metroshe
Masakroi me mjete të forta vëllanë, arrestohet fieraku Policia ka vënë në pranga një 57-vjecar ne Fier pasi ka masarkruar me mjetë të forta vëllanë e tij. Policia e Fieri
Në pranga 57 vjeçari, tentoi të kalonte drogën e fshehur në gomat e makinës Një shtetas ka përfunduar në prangat e Policisë kufitare në Shkodër, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike.
Parandalohet më e keqja, kapet vlonjati me dy mina me sahat Policia ka vënë në pranga një shtetas në Vlorë të cilit në makinën e tij i janë gjetur dy mina me sahat. Policia arre
Sherri për një tub uji. Policia nis hetimet për 60-vjeçarin Policia e Lezhës ka nisur një hetim për një 60-vjeçar, pasi akuzohet se ai ka prerë tubin e ujit dhe ka kanosur një 49-v
Aksidentoi për vdekje 60-vjeçarin, kapet sot shoferi Policia ka vënë në pranga autorin e aksidentit të djeshëm kur vdiq një këmbësor. Policia bën me dije se ka vënë në p
Aksident i frikshëm në Milot, humb jetën 50 vjeçari Një aksident i frikshëm ka ndodhur këtë mbrëmje në Milot-Rubik. Nga përplasja mësohet se ka humbur jetën 50-vjeçari m