999 rezultate për

shtetasin

Ju gjet pakoja me "të bardhë" poshtë bluzës, kapen dy persona që tentuan të kalonin në Greqi Policia Kufitare e Kapshticës ka arrestuar dy persona të cilët tentatuan të trafikojë droga të forta drejt Greqisë.
Aksident në aksin Elbasan-Metalurgji, plagoset çifti i bashkëshortëve Një aksident i rëndë ka ndodhur në Elbasan. Një çift bashkëshortësh mbetën të plagosur në një aksident rrugor në aksi
Aksident në Kuçovë, përplaset për vdekje 40 vjeçari Një 40 vjeçar humbi jetën mbrëmjen e sotme në një aksident rrugor. Ngjarja ndodhi në Urën Vajgurore ku një automjet
Njëri dhunoi partneren ndërsa tjetri shiste "të bardhë", kapen dy të rinjtë në Tiiranë Policia ka arrestuar dy persona në Tiranë, por për arsye të ndryshme. Një prej tyre akuzohet për shitje të lëndëve na
Vajza masakron me thikë të riun, niset me urgjencë drejt Traumës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Lezhës, ku një konflikt mes dy të rinjve ka përfunduar me plagosjen e djalit
Aksident në Laç-Fushë Krujë, plagoset 23 vjeçarja Një Aksident ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Laç-Fushë Krujë. Një mjet tip “Benz” me drejtues shtetasin A.L.,
Të dënuar me 25 vite për vrasje, kush janë 3 të shumëkërkuarit e listës së zezë të policisë Janë bërë publikë tre emrat e rinj të personave që kërkohen nga Policia e Shtetit. Të tre pesonazhet e krimit janë të
"Tapë" në timon, shitje narkotikësh e vjedhje: Ndalohen 3 persona në Durrës Policia e Durrësit ka arrestuar 3 shtetas të cilët trafikonin lëndë narkotike. Policia arrestoi në flagrancë shtetasi
"3500 euro ose të vras", i riu kërcënon bashkëpunëtorin me jetë Një i ri ka përfunduar në pranga pasi ka kërcënuar bashkëpunëtorin e tij me jetë. Kërcënoi për ta vrarë bashkëpunëtor
Sherr me dy të rinjve, njëri prej tyre përfundon i plagosur në spital Dy të rinj janë konfliktuar në Durrës dhe njëri prej tyre ka përfunduar në spital. Policia ka arrestuar në flagrancë
Aksident në Elbasan, 2 persona të plagosur Mbrëmjen e sotme dy persona mbetën të plagosur gjatë një aksidenti rrugor në aksin Elbasan-Librazhd, në fshatin Labinot
18 vjeçari kap me forcë të miturën në Durrës, e detyron të kryejnë marrëdhënie s*ksuale Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës, ku një 18 vjeçar dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dh
DETAJE/ Aksidenti i rëndë në Mirditë, 1 viktimë dhe 8 të plagosur Një person ka gjetur vdekjen dhe tetë të tjerë kanë mbetur të plagosur kur dy automjete janë përplasur midis tyre në qyt
Prej ditësh i zhdukur, gjendet me dron trupi i pajetë i të 73-vjeçarit 73-vjeçar i cili rezultonte i zhdukur është gjetur pa jetë pranë përroit të fshatit Zhulat. Bëhet fjalë për shtetasi
Benz-i përplas çiklistin në Pogradec Një aksident ka ndudhur ditën e sotm në Pogradeci. Një mjet, tip Benzka përplasur shtetasin B.Xh, banues në fshatin Vërd
E "mbyti" në grushte policin, në pranga 43 vjeçari Një person ka përfunduar në prangat e Policisë në Berat, pasi ka dhunuar punonjësin e policisë. Gazment Nezëraj, 43 v
I mori jetën të moshuarit në aksident, kapet 18 vjeçari Policia e Fierit, njofton se ka vene ne pranga shtetasin A.Xh, 18 vjeç, banues në Lushnje. “Ky shtetas në datën 04.1
E FUNDIT/ 17 vjeçari përplas për vdekje 88 vjeçarin në Divjakë Një aksident i rëndë ka ndodhur pak orë më parë. Rreth orës 18:30, në qytetin e Divjakës, dyshohet se shtetasi E.B,
Plagosi të riun në Durrës, kapet 20-vjeçari Policia ka vënë në pranga një prej autorëve të plagosjes me thikë të 19-vjeçarit Klevi Qosja paraditen e së dielës në Du
Pas sherrit, kuksiani pa patentë merr makinën e godet 32 vjeçarin Një aksident ka ndodhur në Kukës. Një 37 vjeçar ka goditur me mjetin e tij një tjetër mjet, pas një konflikti të çastit,