999 rezultate për

shtetasi

Arrestohet shkodrani me 22 kg drogë në makinë Policia ka vënë në pranga një shtetas pasi iu kap një sasi droge prej 22.5 kg kanabis. Më datë 17.12.2017, nga forca
Sherr në një lokal në Fier, 31-vjeçarit i ngulin thikën në bark Një sherr ka ndodhur mëngjesin e sotëm në një lokal në Levan të Fierit. Nga raportimet e para mësojet se një person
U shiste heroinë nxënesve, kapet pas 4 muajsh i riu në Tiranë Policia ka vënë në pranga pas 4 muajsh kërkime të riun Emiljano Sinanin. Ai akuzohet për shpërdarje droge ku dhe nga
1.4 milionë lekë në muaj, dëshmia që fundosi gjobëvënësit e tregtarëve Dëshmia e të pandehurit Fatmir Dibra ka nxjerë zbuluar pjesën tjetër të anëtarëve të grupit kriminal, i cili i ka tregua
Aksident i rëndë mes makinave në aksin Elbasan-Peqin, plagoset një kalimtare Një aksident ka ndodhur sot në aksin aksin Elbasan-Peqin duke lënë të plagosur një kalimtare. Ngjarja ndodhi në fsha
Tritol banesës, kush është polici që iu hodh shtëpia në erë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në orët e para të mëngjesit në Fushë-Krujë. Një sasi tritoli i është vendosur sht
Vrau gjyqtaren mes Tiranës, burg për jetë për Fadil Kasemin Prokuroria e Krimeve të Rënda ka përfunduar hetimet për Fadil Kasemin, ish-bashkëshortin e gjyqtares Fildise Hafizi.
Gjendet i vdekur 23 vjeçari në Vlorë, policia çuditet me atë që i gjen në bark Një i ri është gjetur i pajetë në orët e pasdites në qytetin e Vlorës. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se S
Plagosja me armë në Vlorë, në pranga 3 shtetas Policia bën me dije se ka identifikuar autorët e plagosjes së ndodhur në hyrje të Orikumit. "Nga veprimet hetimore t
Shkrumbrohet një makinë në Vlorë, policia jep detajet Një tjetër makinë u dogj pak pas mesnate në Vlorë. Djegia e makinave është bërë fenomen i zakonshëm në këtë qytet, ku th
Lihen në burg 7 të akuzuarit për 2.5 tonët e drogës në portin e Durrësit Gjykata ka lënë në burg 7 të akuzuarit për trafikun e 2.5 tonë drogë drejt Ankonës nga porti i Durrësit. Njoftimi
Dhunoi inspektorët e ndërtimit, arrestohet 55-vjeçari lushnjar Policia ka vënë në pranga një 55-vjeçar në Lushnje pasi ishte shpallur në kërkim. "Ky shtetas në datën 06.12.2017 në
Plas sherri në një lokal në Vlorë, 25-vjeçari plagos me thikë dy persona Policia ka vënë në pranga një 25 vjeçar pasi akuzohet se pas një konflikti ka plagosur një person. Burime zyrtare n
Makina përfundoi në lumë, policia zbardh aksidentin në Klos Policia e Matit ka zbardhur aksidentin në Klos ku makina përfundoi në lumin Mat. Burime zyrtare bëjnë me dije se ngj
2.5 tonë drogë nga Durrësi, policia shqiptare zbardh detaje për operacionin Policia e Shtetit shqiptar ditën e sotme ka bërë me dije detaje të reja për operacionin e kamionit që u nis me 2.5 tonë
ELBASAN/ I rreh gruan e i thyen derën, vëllai plagos me thikë vëllain Dhuna në familje ka goditur sërish në Elbasan ku dy vëllezër janë zënë dhe më pas kanë nxjerrë thikat. Policia e El
E FUNDIT/ Ish-pronari s'i dha rrogën, punonjësi tenton të vetëdigjet Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës ku një shtetas ka tentuar të vetedigjet. B
Kërkohej për mashtrim ekonomik, pranga tetovarit në Qafë-Thanë Një 61-vjeçar nga Maqedonia është arrestuar në Qafë Thanë pasi ishte shpallur në kërkim nga Kroacia për mashtrim ekonomi
Arrestohet 53-vjeçari që vodhi çantën me 5400 euro në një karburant (VIDEO) Policia ka vënë në pranga shtetasin e akuzuar se ka vjedhur një shtetasi një çantë personale me 4500 Euro. Policia k
Aksident i frikshëm në Vlorë, makina përfundon në dyqan e plagos rëndë shitësin Një aksident i frikshëm ka ndodhur sot në Vlorë, ku një makinë ka bërë aksident dhe ka përfunduar brenda një dyqani.