999 rezultate për

shtetases

Sekuestrohen 9 makina luksi, OFL rikthehet me dorë të hekurt Vijon Operacioni Forca e Ligjit, me veprime konkrete në terren. Vendoset sekuestro në kushtet e emergjencës, për 9 au
Grabiti me armë argjendarinë në Elbasan, identifikohet autori Është identifikuar autori i cili grabiti argjendarinë në Elbasan, shumë pranë komisariatit. Ai ka vjedhur në argjend
E humbur prej 1 dite, policia e gjen të moshuarën shqiptare në pyll Një grua e moshuar kishte mëse 24 orë që kishte humbur kontaktet me familjen e saj, e cila më tutje ka bërë denoncimin n
Aksion nga ajri, e moshuara ngre në këmbë një skuadër të tërë për gjetjen e saj (FOTO LAJM) Policia e Gjirokastrës ka arritur të gjejë një të moshuar e cila ishte zhdukur. Sipas policisë, 74 vjeçarja kishte pr
U shkulnin varëset nga qafa të moshuarave, kapen 2 "të fiksuarit" pas florinjve në Durrës Policia e Durrësit ka arrestuar dy shtetas të cilët vidhnin varset e floririt nga qafa. Këta dy shtetas në bashkëpuni
Shkrumbohet një makinë në Durrës, ku dyshon policia Një automjet në pronësi të një vajze është djegur ditën e sotme në Durrës. Autojmeti është shkrumbuar plotësisht nga
Vodhi xhiron e lokalit, arrestohet i riu në Berat Policia e Beratit ka vënë në pranga një të akuzuar për vjedhje. 24 vjeçari Xhoni Spahiu u ndalua nga policia pasi dys
Kosovari fiksohet keq pas shkodranes: I hyn në mesnatë në shtëpi me armë në dorë Policia ka vënë në pranga një të ri në Shkodër, pasi i fiksuar pas një gruaje e ka përndjekur atë. "Besnik Hyseni, 2
50-vjeçari "Don Zhuan" nga Shijaku ngacmonte 3 vajza njëherësh Një burrë nga Shijaku është denoncuar nga tri vajza të moshës 30-vjeçare në polici pasi i shqetësonte përmes celularit d
Ushtroi dhunë ndaj fëmijëve, arrestohet 41-vjeçarja 41 vjeçare nga Gramsh është arrestuar nga Policia e Elbasanit pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike
E kërcënonte se do i publikonte videot intime, rumunia në kthetrat e shqiptarit NJë vajze rumune i ka kushtuar shumë njohja në rrjete sociale me një djalë nga Tirana. Kjo pasi kur lidhja e tyre vi
Rrihnin gratë dhe fëmijët, arrestohen 2 burra në Elbasan Policia ka vënë në pranga dy burra pasi kanë dhunuar gratë e tyre. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se njëri
Çudira shqiptare! Vodhi pesë banane në një dyqan hajduti humbet shpretkën Një 33-vjeçar është dënuar me 4 vite burg nga Gjykata e Tiranës për veprën penale “plagosje e rëndë me dashje”. Bë
Rrahu gruan dhe e bëri për spital, arrestohet 40 vjeçari Mesa duket rastet e dhunës nuk kanë të ndalur. Një 40 është arrestuar nga policia pasi ka dhunuar duke bërë për spita
Pas vrasjes së gjyqtares mes Tiranës, policia aksion për arrestimin e burrave Policia ka vënë në pranga 2 shtetas për veprën penale të “Dhunë në familje”. Ata janë shtetasit: – Qani Muç
E kërcënonte me mesazh, mirditori qëllon me grusht 35-vjeçaren Policia e Mirditës bën me dije se një ditë më parë një 35-vjeçare ka kanosur me mesazhe në telefon një 55-vjeçar. Bu
Tmerri i Shkodrës, policia shpartallon bandën e hajdutëve (VIDEO) Policia e Shkodrës ka shkatërruar një tjetër bandë hajdutësh në këtë qytet. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije
Arrestohet hajduti me biçikletë, vidhte celularët në lokalet e Tiranës Policia ka arrestuar një 39-vjeçar banues në Tiranë, i dënuar më parë për Vjedhje. Policia bën me dije se bëhet fja
Grabiste dhe dhunonte femrat në rrugë, arrestohet shkodrani 31-vjeçar Policia e Shkodrës bën me dije se ka vënë në pranga një të ri shkodran i cili ishte kthyer në tmerrin e femrave pasi i g
Procedohet penalisht gjyqtari që vonoi urdhrin e mbrojtjes për Liljana Rukon Policia e Fierit ka nisur procedimin penal për ‘shpërdorim detyre” për gjyqtarin që vonoi urdhrin e mbrojtjes për Lilja