999 rezultate për

shtetasen

Telefononte dhe fyente shtetasen, kapet 18 vjeçari në Përmet Policia e Përmetit ka arrestuar ditën e sotme një 18-vjeçar, i cili ka kërcënuar në mënyrë të vazhdueshme një qytetare m
Mjeti përplas këmbësoren, dërgohet me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur mënjesin e sotëm rreth orës 09:07, te sheshi “Shtraus”, në rrugën “Xhanfize Keko”. Mjeti me drej
Sherr i pazakontë në Tiranë: Dy dentiste kapen me shpulla Një sherr i pazakontë ka ndodhur në Tiranë ku dy stomatologe janë konfliktuar me njëra tjetrën në ambientin e punës.
Mashtroi shtetasen duke i marrë 10 mijë euro, në pranga 49-vjeçari Finalizohet operacioni "Premtimi" ku ka rënë në pranga një 49 vjeçar për mashtrim si dhe janë proceduar edhe 2 shtetas t
Burri ther gruan dhe kunatën në Ballsh Një 34 vjeçar ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij si edhe motrën e saj 18 vjeçare në Mallakastër. Burime zyrtare bë
Hyri në shtëpi dhe rrëmbeu 15 vjeçaren, arrestohet i riu Një vajzë vetëm 15 vjec është rrëmbyer në shtëpinë e saj në Bulqizë më datë 5 shtator. Si bashkëpunëtor, është arrest
Gratë kapen dhe rrihen prej flokësh pranë Pazarit të Ri Nuk janë të pakta episodet e dhunës që ndeshin nepër rrugë, ku kryesisht protagonistë janë burrat. Por këtë herë bëhet f
Aksident në Berat, makina përplas 15 vjeçaren Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në Berat, duke ëlnë të plagosur një 15 vjecare. Mësohet se rreth orës 20:10 në
E FUNDIT/ Treni shtyp për vdekje 70-vjeçaren nga Rrashbulli Policia ka vënë në pranga një mashinist pasi treni i linjës Shkodër-Durrës ka aksidentuar me pasojë vdekje shtetasen F.
E kërcënonin me mesazhe në celular, 28-vjeçarja denoncon në polici Një 28-vjeçare në Fier ka bërë një denoncim në Policinë e Fierit pasi sipas saj prej një muaji i shkonin mesazhe kërcënu
Ia bëri jetën ferr 25-vjeçares, arrestohet “Romeo” i Tiranës Një 25-vjeçare në Tiranë3 ka denconcuar një person i cili e përndiqte gjatë gjithë kohës duke i kërkuar lidhje dashurie.
Aksident i rëndë në Vlorë, e reja përplas 53-vjeçaren Një aksident i rëndë ka ndodhur në Vlorë ku një shtetese është aksidentuar rëndë nga nja makinë dhe gjendet në gjendje t
Lidhja jashtëmartesore që përfundoi në tragjedi, ja kush është 29-vjeçarja që u vra nga i “dashuri” (FOTO LAJM) Ditën e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier ku dy viktima janë gjetur në një makinë, përkatësisht një burrë edh
Tentoi të përdhunonte 53-vjeçaren në Skrapar, kapet me hashash i riu Një i ri është arrestuar nga Policia e Skraparit pasi ka tentuar që të përdhunojë një 53-vjeçare, së cilës i ka hyrë edh
Vrau 90 vjeçaren për t'i marrë pasurinë, vrasësja në paraburgim Gjykata Themelore e Ferizajt ka vendosur masën e dënimit për shtetasen serbe N.N. Siaps njoftimit të gjykatës, e pan
Përdhunon një 39-vjeçare, por ja si hakmerret ajo dy ditë më pas Irfan Gjeçi, 49 vjec, banues në Tiranë është ndaluar nga Policia e Tiranës dhe u referuan materialet në Prokurorinë e kr
Prokuroria zbardh skemën e plotë për mashtrimin me vizat në Kanada Update-Në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, është regjistruar procedimi penal për veprën penale të “Mashtrimi” me p
Del nga burgu, kërcënon me jetë personin që kishte tentuar ta vrasë 7 vite më parë Enver Myrto 77-vjeç ka kërcënuar me jetë shtetasen Xhevahire Bajrami 66-vjeçe të cilën për pak desh e kishte vrarë 7 vit
Mashtron shtetasen e huaj përmes Facebook-ut, shqiptari e lë mes katër rrugëve Një tjetër histori Facebook-u nuk ka përfunduar aspak mirë, e ku protagonist është bërë një shqiptar me një të huaj, i c
“Pensionisti” prangos një person për shfrytëzim prostitucioni Nga ana e Seksionit për Trafiqet e Paligjshme në Drejtorinë Vendore të Policisë Berat, është finalizuar me sukses operac