999 rezultate për

shtetas

Plagosi dy persona, arrestohet 26 vjeçari i rrezikshëm 4 persona, të akuzuar për vepra penale të ndryshme janë arrestuar nga Policia në Krujë. Një prej të arrestuarve është
I infektuar me COVID-19, të moshuarit në Tiranë i plas bombola e oksigjenit në banesë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Në bulevardin “Bajram Curri”, në banesën e shtetasit M. N., 72 vjeç, ka pla
Plas sherri mes 4 të rinjve në Pogradec, dhunohen policët që ndërhynë t'i ndajnë Policia e Pogradecit ka arrestuar katër të rinj pasi gjatë një sherri me njëri-tjetrin, kanë dhunuar edhe efektivët që k
E eliminuan në sy të së shoqes, arrestohet autori i dyshuar për vrasjen e Ahmet Toskës Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së Ahmet Toskës, ngjarje e ndodhur kjo në Fier, në 26 Tetor të këtij v
Abuzoi me 15 vjeçaren, arrestohet i mituri në Kukës Dy persona janë arrestuar në Kukës mes të cilëve një 15 vjeçar që akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me
Sekuestrohen rreth 300 mijë euro të fshehura brenda një kamioni në Durrës Një sasi prej 300 mijë euro janë sekuestruar nga policia gjatë një operacioni në pikën portuale të Durrësit gjatë një op
Policia bën kërdinë: Gjobiten 612 qytetarë e 20 menaxherë, 7 shtetas përfundojnë në komisariat Shërbimet e Policisë, gjatë kontrolleve të në gjithë vendin, për respektimin e masave anticovid, kanë ndëshkuar me masë
U vetëhelmua me fostoksinë, 49 vjeçarja dërgohet me urgjencë në spital Një grua dyshohet se ka tentuar të vetëhelmohet në Vlorë. Mësohet se ditën e sotme, rreth orës 15:00, në spitalin raj
Mori peng një person në Vlorë, arrestohet 40 vjeçari Vihen në pranga 2 shtetas, njëri prej tyre i shpallur në kërkim. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e
U konfliktuan për një fjalë goje, 42 vjeçari goditet me sharrë Shtetasi J.A., 42 vjeç është paraqitur ditën e sotme me plage sharrë në trup në urgjencën e Spitalit të Himarës. Mëso
Njëri i dënuar në Itali kurse tjetri në kërkim në Shqipëri, arrestohen dy persona në Tiranë Një 49-vjeçar është vënë në prangat e policisë për shkak se ka rezultuar i dënuar për veprën penale “Vjedhja me dhunë”.
Akuzohen për disa vjedhje në Durrës, arrestohet i riu Një person është vënë në pranga, dy janë vënë në hetim si dhe një tjetër është shpallur në kërkim pasi akuzohen si autor
Shqiptarët nuk zënë mend, "theren" për një parakalim Tentativa për parakalim në autostradën Milot-Morinë për shkak sa nuk është kthyer në një ngjarje tragjike. Një shtetas n
Ishte në kërkim prej kohësh, kapet i riu në Dibër Një person i shpallur në kërkim është arrestuar në Dibër. Bëhet fjalë për I. P., 23 vjeç, banues në Fushë Lurë. Ky
Vrau babë e bir 8 vite më parë, kapet "killeri" i Elbasanit Blutë e Elbasanit kanë arrestuar një 28- vjeçari, i cili akuzohet se bashkëautori i një ngjarje të rëndë që ka ndodhur n
Plas sherri në Maliq, tre persona dërgohen në spital Një sherr i dhunshëm është regjistruar mbrëmë në fshatin Podgorie në Maliq, rreth orës 23:00. Sheri ka ndodhur për m
Tentuan të "zbrazin" shtëpinë në Kavajë, policia arreston dy të rinjtë Dy të rinj u arrestuan nga policia e Kavajës, pas tentativës për të vjedhur një banesë në fshatin Gosë. Sipas bluve, dy
Trump apo Biden? Rudina Hajdari zbulon se për kë ka votuar si nënshtetase amerikane Përtej faktit që është e infektuar me COVID-19, deputetja opozitare Rudina Hajdari, mbrëmjen e kësaj të mërkure u shfaq
Pamje brenda fermës shqiptare me kanabis në Angli, kushtonte 1 milion euro (FOTO LAJM) Një fermë e madhe kanabisi me një vlerë prej 1 milion euro është shkatërruar dhe në pranga është vënë një shqiptar, i dy
Dy shtetas maqedonas të përfshirë në sulmin në Vjenë Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë së Veriut ka bërë të ditur se përveç Kujtim Fejzulait, edhe dy persona të t