999 rezultate për

shtetas

Mbushën "Benz-in" me emigrantë të paligjshëm, arrestohen dy persona Dy persona kanë përfunduar në prangat e policisë për shkak se akuzohen për dhënie ndihmë shtetasve të huaj për kalim të
Abuzoi s*ksualisht me të miturën, arrestohet 23 vjeçari Një 23-vjeçar i shpallur në kërkim për abuzim seksual është arrestuar nga policia e Durrësit. Sipas policisë, në pra
Plagosi me sëpatë një person, arrestohet 55 vjeçari në Librazhd Policia e Elbasanit ka arrestuar 4 persona pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë një nga të arre
Shkrumbohet në flakë banesa në Kolonjë, humb jetën 89 vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të diele në Kolonjë ku një 89 vjeçar është shkrumbuar brenda banesës.
Në lokalin e tij gëlonin lojërat e fatit, arrestohet pronari Vijojnë kontrollet në të gjithë qarkun Elbasan, në zbatim të planit të masave për evidentimin dhe ndëshkimin ligjor të v
Dëbimi i mësuesve turq, Grupi i Punës së OKB dënon Kosovën dhe Turqinë Gjashtë shtetasit turq të arrestuar në Kosovë dhe të dëbuar në Turqi në mars 2018, u dënuan me 56 vjet dhe 7 muaj e gjys
Merr fund ëndrra angleze, arrestohen 69 shqiptarë që tentuan të kalonin kufirin me anije peshkimi Policia britanike ka arrestuar 69 emigrantë shqiptarë të cilët tentuan të futeshin ilegalisht në Angli, përmes një anije
Kapet pas 1 viti i riu që abuzoi s*ksualisht me 30 vjeçaren me aftësi ndryshe Një 26-vjeçar nga Fushë Kruja është arrestuar pasi ishte shpallur në kërkim që prej vitit 2019 për abuzimin seksuale nda
Vlorë, dy të rinjtë nxjerrin me dhunë vëllain nga makina e policisë Policia e Vlorës ka arrestuar dy vëllezër pas sherrit në Vlorë teksa kundërshtuan me dhunë efektivët. Po kështu është pr
Goditi me thikë 37-vjeçarin në Pukë, arrestohet autori Një 35-vjeçar banues në Iballë, është arrestuar nga Policia e Pukës pasi tentoi të vriste me thikë një 37-vjeçar. Mës
Plagosi dy persona, arrestohet 26 vjeçari i rrezikshëm 4 persona, të akuzuar për vepra penale të ndryshme janë arrestuar nga Policia në Krujë. Një prej të arrestuarve është
I infektuar me COVID-19, të moshuarit në Tiranë i plas bombola e oksigjenit në banesë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Në bulevardin “Bajram Curri”, në banesën e shtetasit M. N., 72 vjeç, ka pla
Plas sherri mes 4 të rinjve në Pogradec, dhunohen policët që ndërhynë t'i ndajnë Policia e Pogradecit ka arrestuar katër të rinj pasi gjatë një sherri me njëri-tjetrin, kanë dhunuar edhe efektivët që k
E eliminuan në sy të së shoqes, arrestohet autori i dyshuar për vrasjen e Ahmet Toskës Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së Ahmet Toskës, ngjarje e ndodhur kjo në Fier, në 26 Tetor të këtij v
Abuzoi me 15 vjeçaren, arrestohet i mituri në Kukës Dy persona janë arrestuar në Kukës mes të cilëve një 15 vjeçar që akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me
Sekuestrohen rreth 300 mijë euro të fshehura brenda një kamioni në Durrës Një sasi prej 300 mijë euro janë sekuestruar nga policia gjatë një operacioni në pikën portuale të Durrësit gjatë një op
Policia bën kërdinë: Gjobiten 612 qytetarë e 20 menaxherë, 7 shtetas përfundojnë në komisariat Shërbimet e Policisë, gjatë kontrolleve të në gjithë vendin, për respektimin e masave anticovid, kanë ndëshkuar me masë
U vetëhelmua me fostoksinë, 49 vjeçarja dërgohet me urgjencë në spital Një grua dyshohet se ka tentuar të vetëhelmohet në Vlorë. Mësohet se ditën e sotme, rreth orës 15:00, në spitalin raj
Mori peng një person në Vlorë, arrestohet 40 vjeçari Vihen në pranga 2 shtetas, njëri prej tyre i shpallur në kërkim. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e
U konfliktuan për një fjalë goje, 42 vjeçari goditet me sharrë Shtetasi J.A., 42 vjeç është paraqitur ditën e sotme me plage sharrë në trup në urgjencën e Spitalit të Himarës. Mëso