999 rezultate për

shtetas

15 në pranga e 7 në kërkim, policia zyrtarizon listën e arrestimeve Pas analizimit të pamjeve filmike, Policia e Shtetit ka bërë me dije se ka vënë prapa hekurave 15 persona si dhe ka shpa
Përplasi për vdekje 27 vjeçarin dhe u zhduk, arrestohet autori Një i ri është përplasur pak ditë më parë nga makina në Kavajë. Si pasojë 27 vjecari humbi jetën, ndërsa autori u lar
Një serb dhe dy shtetas kosovarë kapen me drogë në Durrës Policia Kufitare mbi bazën e informacioneve të siguruara në rrugë operative, ka njoftuar se ka vënë në pranga tre person
"Tregti të paligjshme me ilaçe", Arrestohet një shtetas i Kosovës në Shkup Gjatë ditës së djeshme një shtetas i Kosovës ka qenë i arrestuar në stacionin policor në Çair, pasi që në veturën e tij
Autorë të disa vjedhjeve, shkatërrohet banda e hajdutëve në Elbasan Një bandë hajdutësh është shkatërruar në Elbasan. Policia njofton se në pranga ka rënë një shtetas, ndërsa dy të tjer
Kapet autori i vrasjes së 30-vjeçarit në Pukë Policia e Shtetit ka njoftuar se ka bërë të mundur arrestimin e autorit të vrasjes së 30-vjeçarit dy ditë më parë në Puk
Procedohet administratori i ekipit të Superligës, për çfarë bëhet fjalë Policia procedon penalisht administratorin e një ekipi futbolli të Superligës. Sipas të dhënave nga policia bëhet fj
Gjendet i vrarë me armë zjarri një shtetas në Korçë, dyshimet e para Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur në Korçë ku një shtetas rreth 77 vjeç është gjetur i vrarë me armë zjarri.
Dheu gropos të gjallë 35-vjeçarin në Elbasan Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndoshur në qytetin e Elbasanit, ku ka humbur jetën një 35-vjeçar. Shkak për v
Kapi kallashin për të vrarë policët, arrestohet korçari i "krisur" Policia e Shtetit ka parandaluar një masakër të mundshme në Korçë ditën e sotme. Sipas policisë një person rreth 69-
Komisioni Parlamentar nxjerr raportin për shtetasit turq, gjenden 31 shkelje Komisioni Parlamentar në Kosovë që hetoi dëbimin e gjashtë shtetasve turq vitin e kaluar ka publikuar sot raportin në më
"Rropën" një grua duke e kërcënuar, kapen dy shkodranët Plani për të jetuar në kurrizin e të tjerëve nuk u ka dalë për mbarë dy shkodranëve. Policia të ndalojë sot dy shtetas,
Qëllohet me armë 43 vjeçari në Tiranë Mëngjesin e sotëm një shtetas 43 vjeçar është qëlluar me armë zjarri nga një person i paidentifikuar. Ngjarja ka ndo
Arrestohet 29-vjeçari që përplasi të riun në Vlorë Policia e Vlorës ka arrestuar në flagrancë shtetasin A.B., 29 vjeç, banues në Vlorë. Arrestimi i tij u bë nga shërbim
Kapet "xhepisti" i të sëmurëve në Fier Policia e Fierit raporton se ka vënë në prenga një shtetas 62 vjeçar i cili ishte kthyer në "makthin" e të sëmurëve në n
Kapet në Kapshticë 36-vjeçari i shumëkërkuar në Gjermani Policia bën me dije se ka vënë në pranga shtetasin D.P, pasi rezulton i dënuar me 6 vite burg në Hamburg për veprën pena
EMRI/ Kapet në Greqi dibrani i dënuar me 7 vjet burg Nga polica greke njoftohet se një shtetas shqiptar i cili ëhstë shpallur në këkrim ka rënë në pranga në Athinë. Ndër
Kapen katër shtetas me 5 kg heroinë në Tiranë Policia e Shtetit ka bërë me dije se në bazë të operacionit të koduar "Vollga", ka bërë të munduar arrestimin e katër p
Shpërthyen mobilerinë me tritol në Nikël, kapen dy prej autorëve Policia e Krujës zbardh dhe dokumenton ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Nikel ku shpërtheu një sasi lënde eksplo
"Poker" pa leje në Kukës e Tiranë, arrestohen dy shtetas Policia e Shtetit pas kontrolleve të ushtruara në terren ka bërë me dije së janë proceduar penalisht dy shtetas ushtroni