999 rezultate për

shtese

Goli më i çuditshëm i shënuar nga një portier sot mbush 5 vite (VIDEO) Martin Hansen nuk do ta harroje kurrë 11 gushtin e vitit 2015, pasi shënoi golin e parë dhe të vetëm në karrierë. Luan s
I duhej koha shtesë, Man.United zhbllokon rezultatin ndaj Copenhagen (VIDEO) Koha e rregullt mes Man.United dhe Copenhagen u mbyll në barazim pa gola, duke shkuar kështu drejt kohës shtesë. Pak
Manchester United - Copenhagen nuk i mjaftojnë 90 minuta, ndeshja kalon në shtesë Manchester United nuk ka mundur të siguroj gjysmëfinalen e Europa League gjatë kohës së rregullt. Ndeshja me Copenhag
Reagon Yuri Kim: Marrëveshja e 5 Qershorit tani është ligj Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka ripostuar deklaratën e ambasadës amerikane në lidhje me votimin në Parlament të Marrëv
Xhaçka jep lajmin e mirë për ushtarakët, pagesë ekstra çdo muaj Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ditën e sotme ka bërë me dije se efektivëve të Forcave të Armatosura do u rikthehet pa
Nuk ka fitues në derbi, Tirana i merr një pikë në shtesë Partizanit (VIDEO) Partizani flirtoi me fitoren në derbin kundër Tiranës, por në fund gjithçka u mbyll me rezultatin 1-1. Një ndeshje q
Në Kosovë testet ndaj covid-19 së shpejti edhe në privat Me propozimin e Ministrisë së Shëndetësisë, Qeveria e Republikës së Kosovës ka miratuar një sërë masash për luftimin e p
Qeveria kthen kufizimet e lëvizjes në disa qytete, masa të reja në luftën ndaj COVID-19 Qeveria Hoti ka vendosur të kthejë masat e lëvizjes në disa qytete të Kosovës, ku numri i të prekurve me COVID-19 është
19 minuta shtesë, regjistrohet ndeshja më e gjatë në histori Sfida e kampionatit rus e vlefshme për javën e 25-të të kampionatit mes Rostov dhe Krasnodar ka hyrë në historinë e futb
FA Cup, Man.United mposht në shtesë Norwich dhe kalon në gjysmëfinale (VIDEO) Manchester United dhe Norwich City janë ndarë 1:1 pas 90 minutave të para në ndeshjen e vlefshme për Kupën FA, për t’i l
Ministria e Ekonomisë propozon hapjen e hapësirës së brendshme të kafeneve Të hënën do të jenë të gatshme protokollet shtesë për kohën sipas të cilave do të punojnë objektetet hotelierike si dhe
ZYRTARE/ Biletat për gjysmëfinalen Juve-Milan do të rimbursohen Më në fund erdhi momenti që në një nga vendet më të prekura nga koronavirusi të rinisë futbolli. Sonte në Itali do t
PD akuza Ramës e Veliaj: Po i japin 100 milion euro shtesë inceneratorit të tyre në Sharrë Nwnkryetari i PD, Edi Paloka bwri njw deklaratw pwr mediat ku tha se, ata që i cilëson si “mafia e plehrave”, mbushën Du
Gjysmëfinalet e Kupës së Italisë do të luhen pa kohë shtesë Futbolli italian rifillon me Kupën e Italisë, ndërkohë që pritet të zyrtarizohet vetëm orari i dy gjysmëfinaleve. Dy sfi
Kupa e Italisë ndryshon rregullat, ja çfarë do të ndodhë në gjysmëfinale dhe finale Futbolli italian do të kthehet të premten dhe të shtunën me dy gjysmëfinalet e kthimit Juventus-Milan dhe Napoli-Inter.
Masat shtesë ndaj Serbisë, reagon Thaçi: Mashtrim patriotik dhe rrezikim i raporteve me SHBA-të e BE-në Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka reaguar pas vendimit të kryeministrit në ikje, Albin Kurtit për masat e "reciproci
Shkencëtarët kanadezë: Kanabisi mund të parandalojë dhe të trajtojë Covid-19 Një ekip i shkencëtarëve kanadezë besojnë se kanabisi mund të ndihmojë në parandalimin dhe trajtimin e Covid-19. Stud
Çfarë po ndodh? Miliona euro humbje shtesë në rrjetin e energjisë elektrike Sistemi elektroenergjetik shqiptar pësoi një rritje të konsiderueshme të humbjeve në rrjet gjatë tremujorit të parë të k
I famshmi më i mjerë në Shqipëri, Ard Daullxhiu: S'më është plotësuar ende dëshira Emri i tij ka vite që është bërë i njohur në mediat shqiptare dhe të gjithë e dinë kërkesën që ka Ard Daullxhiu. Ard
Dieta pas karantinës: Çfarë të hani për të hequr qafe kilet shtesë Pasi të keni kaluar kaq shumë kohë në shtëpi, është e natyrshme të vini re se keni vënë disa kile. Mos u frikësoni: me v