999 rezultate për

shtese

"Dramë" në Olimpico, Lazio barazon në shtesë (VIDEO) Lazio ka barazuar në frymën e fundit ndaj Juvenusit ashtu si në javën e kaluar. Është i njëjti autor, Caicedo. /albeu
Milan shmang trupin por siguron Europa League falë penalltive (VIDEO) Milan ka arritur të sigurojë një vend në fazën me grupe të Europa League pas një fitoreje dramatike të marrë në fushën
COVID-19 në Shqipëri, 1 mijë mësues shtesë për të përballuar situatën në shkolla Këshilli i Ministrave ka vendosur që të shtojë 1 mijë mësues për të përballuar nevojat gjatë pandemisë në vitin shkollor
Hoti: Rimëkëmbja ekonomike po ndodh Kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se Qeveria e cila udhëhiqet nga ai po përmbushë të cilat i
Hoti përballet me deputetët: Nuk keni hallin e qytetarëve Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës, ka thënë se orët shtesë dhe shtesa e rr
Postimi prekës i Muriqit për tifozët e Fenerbahce (FOTO LAJM) Vedat Muriqi tani dhe zyrtarisht është futbollisti më i ri i Lazios. Sulmuesi Dardam ka firmosur kontratë për shumën
Gjilani eliminohet nga APOEL Gjilani u eliminua nga Europa League pas humbjes me rezultatin 0-2 ndaj APOEL-it. Ishte një ndeshje mjaft e mirë nga të
Goli më i çuditshëm i shënuar nga një portier sot mbush 5 vite (VIDEO) Martin Hansen nuk do ta harroje kurrë 11 gushtin e vitit 2015, pasi shënoi golin e parë dhe të vetëm në karrierë. Luan s
I duhej koha shtesë, Man.United zhbllokon rezultatin ndaj Copenhagen (VIDEO) Koha e rregullt mes Man.United dhe Copenhagen u mbyll në barazim pa gola, duke shkuar kështu drejt kohës shtesë. Pak
Manchester United - Copenhagen nuk i mjaftojnë 90 minuta, ndeshja kalon në shtesë Manchester United nuk ka mundur të siguroj gjysmëfinalen e Europa League gjatë kohës së rregullt. Ndeshja me Copenhag
Reagon Yuri Kim: Marrëveshja e 5 Qershorit tani është ligj Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka ripostuar deklaratën e ambasadës amerikane në lidhje me votimin në Parlament të Marrëv
Xhaçka jep lajmin e mirë për ushtarakët, pagesë ekstra çdo muaj Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ditën e sotme ka bërë me dije se efektivëve të Forcave të Armatosura do u rikthehet pa
Nuk ka fitues në derbi, Tirana i merr një pikë në shtesë Partizanit (VIDEO) Partizani flirtoi me fitoren në derbin kundër Tiranës, por në fund gjithçka u mbyll me rezultatin 1-1. Një ndeshje q
Në Kosovë testet ndaj covid-19 së shpejti edhe në privat Me propozimin e Ministrisë së Shëndetësisë, Qeveria e Republikës së Kosovës ka miratuar një sërë masash për luftimin e p
Qeveria kthen kufizimet e lëvizjes në disa qytete, masa të reja në luftën ndaj COVID-19 Qeveria Hoti ka vendosur të kthejë masat e lëvizjes në disa qytete të Kosovës, ku numri i të prekurve me COVID-19 është
19 minuta shtesë, regjistrohet ndeshja më e gjatë në histori Sfida e kampionatit rus e vlefshme për javën e 25-të të kampionatit mes Rostov dhe Krasnodar ka hyrë në historinë e futb
FA Cup, Man.United mposht në shtesë Norwich dhe kalon në gjysmëfinale (VIDEO) Manchester United dhe Norwich City janë ndarë 1:1 pas 90 minutave të para në ndeshjen e vlefshme për Kupën FA, për t’i l
Ministria e Ekonomisë propozon hapjen e hapësirës së brendshme të kafeneve Të hënën do të jenë të gatshme protokollet shtesë për kohën sipas të cilave do të punojnë objektetet hotelierike si dhe
ZYRTARE/ Biletat për gjysmëfinalen Juve-Milan do të rimbursohen Më në fund erdhi momenti që në një nga vendet më të prekura nga koronavirusi të rinisë futbolli. Sonte në Itali do t
PD akuza Ramës e Veliaj: Po i japin 100 milion euro shtesë inceneratorit të tyre në Sharrë Nwnkryetari i PD, Edi Paloka bwri njw deklaratw pwr mediat ku tha se, ata që i cilëson si “mafia e plehrave”, mbushën Du