999 rezultate për

shtesĂ

Kupa e Shqipërisë: Tirana e bën dramë, eliminohet nga Korabi, feston Dinamo Korabi bën surprizën e madhe në raundin e dytë të Kupës së Shqipërisë. Skuadra dibrane ka eliminuar Tiranën në shtesa, f
Hoti përballet me deputetët: Nuk keni hallin e qytetarëve Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës, ka thënë se orët shtesë dhe shtesa e rr
Zgjatja e gjendjes së fatkeqësisë natyrore, ish deputeti i PD: Vendim antikushtetues! "Zgjatja e afatit të gjendjes së fatkeqësisë natyrore nuk mund të shtyhet me dy muaj sepse është shjelje e Kushtetutës."
Tërbohet Liverpooli, sapo fillojnë shtesat kalon në avantazh (VIDEO) Vetëm 3 minuta nga fillimi i shtesave i kanë mjaftuar Liverpooli për të kaluar në epërsi me Firminhon.
Milani bën me zemër tifozët, mposhtin në shtesa Torinon dhe sfidojnë Juven në gjysmëfinalen e Kupës Milani ka vuajtur jo pak për të mposhtur Torinon dhe për të siguruar gjysmëfinalet e Kupë së Italisë. Kuqezinjtë kanë
Zhbllokohet finalja, Liverpool në epërsi (VIDEO) 90 minuta nuk rezervuan as edhe një gol në finalen e Botërorit për klube mes Liverpoolit dhe Flamengos. Për rrjedhojë
Finalja e Botërorit për klube shkon në shtesa Pas 90 minutave ndeshja finale e Botërorit për klube mes Liverpoolit dhe Flamengos u mbyll pa gola. As njëri e as eki
Braçe për shtesat e pallateve: Të gjithë zyrtarët do mbajnë përgjegjësi Në mungesë të kryeministrit Edi Rama, mbledhja e jashtëzakonshme e Këshillt të Ministrave është drejtuar sot nga numri d
Skandaloze: Qeveria i zvogëlon shtesat e fëmijëve për t’i dëmtuar familjet me shumë fëmijë Me ligjin e ri për shtesa fëmijësh nga qeveria e Zoran Zaevit i cili është miratuar me 21 Maj nga parlamenti, familjet
Ministrja jep një lajm të mirë për fëmijët, kush përfiton shtesa? Shtesa për fëmijët për herë të parë në Maqedoni parashihet edhe për shfrytëzuesit e të ardhurave të sigurta por gjithash
A po shuhet Shqipëria? Shtesa natyrore drejt zeros Diferenca ndërmjet lindjeve dhe vdekjeve, ajo që përcakton shtesën natyrore të popullsisë, është duke ngushtuar më shpej
Kët janë familjet që përfitojnë shtesa për fëmijët Iniciues-ja e projektligjit për shtesat për fëmijë Donika Kadaj, ka sqaruar se cilat familje do të marrin shtesat për fë
Hapen hetime për Këshillin Gjyqësor në Maqedoni Prokuroria për Krim të Organizuar dhe Korrupsion ka formuar lëndë sipas mënyrës “me të dëgjuar”, pas publikimeve nëpër m
E tmerrshme, Haradinaj po josh prokurorët që po e hetojnë Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ka reaguar pas paralajmërimeve të kryeministri Ramush Haradinaj, se
Lehtësira për oligarkët, taksa për të varfrit: Mazhoranca kalon Buxhetin 2019 Kuvendi miratoi këtë të hënë buxhetin e vitit 2019. Buxheti u miratua me 76 vota pro të deputetëve të maxhorancës. Ku
Miratohet fondi, këto familje do të marrin shtesa për fëmijët Kuvendi i Kosovës muajin e kaluar miratoi një rezolutë për ndarjen e shtesave të gjithë fëmijëve në Kosovë nga mosha 0 d
Më keq se në kohën e Zogut! Shifrat tregojnë si po shuhet Shqipëria (FOTO LAJM) Në gjashtë muajt e parë të këtij viti, shtesa natyrore e popullsisë (diferenca mes lindjeve dhe vdekjeve) ishte vetëm 48
Përfundon në barazim ndeshja mes Prishtinës dhe Folës, pritet shtesa Ka përfunduar në barazim ndeshja mes Prishtinës dhe Folës në stadiumin "Adem Jashari". Skuadra e Mirel Josës ishte m
Kroacia me rekord historik në Kupën e Botës Me fitoren ndaj Anglisë, Kroacia arriti të kualifikohet për në finale, ku do të gjejë Francën. Por, kroatët kanë ven
Edhe shtesa mbyllet në barazim, fati i Rusisë dhe Kroacisë varet nga penalltitë Nga pika e bardhë e penalltisë do të përcaktohet skuadra e fundit gjysmëfinaliste ndërmjet Rusisë dhe Kroacisë. 120 m