999 rezultate për

shtepite

Kontrolle të befasishme në Fushë Krujë, shtëpitë pastrohen nga lëndët narkotike Tetë persona janë arrestuar ndërsa 3 janë shpallur në kërkim për kultivim të lëndëve narkotike në Fushë Krujë. Dy ope
ǒkuptim kanë 12 shtëpitë e astrologjisë Nëse keni qenë të paqartë teksa kur lexonit horoskopin mujor të Susan Miller në Anabel jeni ndeshur me termat si “shtëpi
Përfshihen nga flakët Kodrat e Mulletit, rrezikohen disa banesa Një zjarr i madh ka rënë sot në mesditë në kodrat midis fshatrave Lundër dhe Mullet, ku po digjen disa hektarë tokë. Sip
Yjet e futbollit, shtëpitë si kështjella dhe kopshte me kondicioner, sa kanë kushtuar (FOTO LAJM) Shtëpia e Gary Neville është padyshim një nga më të veçantat e para ndonjëherë. Shtëpia ka formë luleje, e mimeti
Tërmeti në Korçë dëmton sërish shtëpitë e dëmtuara nga tërmeti i parë Tërmetet që lëkundën sot qarkun e Korçës, kanë dëmtuar edhe më shumë shtëpitë të cilat kishin marrë dëme të konsideruesh
E braktisi njeriu, natyra "pushton" fshatin (FOTO LAJM) Një fshat i vogël kinez në një ishull në oqeanin Paqësor, është “pushtuar” nga natyra pasi banorët braktisën shtëpitë e
Basha i bashkohet artistëve: Kjo që po ndodh me teatrin nesër do ndodhë në shtëpitë tona Kreu i Partistë Demorkatike Lulzim Basha i është bashkuar protestës tek Teatri Kombëtar. Fjala e Bashws Qën
Kur bimët i bëjnë shtëpitë të duken përrallore (FOTO LAJM) Bimët lidhëse dhe saksitë e luleve shpesh janë përdorur nga kopshtarët për të dekoruar shtëpi dhe kopshte. Megjithëse
Pas Zidane dhe Iscos, grabitet dhe shtëpia e Lucas Vazques Në Spanjë është përhapur shumë grabitja e shtëpive të futbollistëve. Viktima e radhës e një sulmi të tillë ka qenë Lucas
Grabiten shtëpitë e dy yjeve të Realit (VIDEO) Nis të jetë një alarm i vërtetë ai i hajdutëve në Madrid. Pasi kanë grabitur shtëpinë e Alvaro Morata, sulmuesit të Atle
Greqi, arrestohet banda shqiptare e cila grabiste shtëpitë e futbollistëve (FOTO LAJM) Athinë / Me urdhër të prokurorisë janë publikuar emrat dhe fotot e pesë anëtarëve të bandës që vidhnin shtëpitë e futbo
Grabisnin shtëpitë e futbollistëve, arrestohet çifti shqiptar për 33 vjedhje Më shumë se 33 vjedhje të kryera kryesisht ndaj shtëpive në periferinë jugore të Atikës, përfshirë edhe të futbollistëve
Mësohet ku përfunduan 70 familjet që tërmeti u shkatërroi shtëpitë Mbi 100 banesa u dëmtuan nga tërmeti që goditi juglindjen sot me epiqendër fshatin Floq në Kolonjë, ndërsa Forcat e Arma
Shtëpitë luksoze të të famshmëve që do t’ju lënë pa fjalë (FOTO LAJM) Edhe pse shtëpia e Elvis Presley-t në Graceland është shtëpia më e famshme në të gjithë botën, shumë shtëpi të tjera të
Tërmeti i fortë, banorët e Korçës dalin të tmerruar nga shtëpitë Shtatë goditje të forta tërmeti kanë tmerruar sot në orët e para të ditës banorët e Korçës dhe rrethinave. Lëkundjet
Dramë te Selvia, banorët nuk dalin nga shtëpitë që po shemben Ka agravuar situata në zonën e “Selvisë” në Tiranë ku fadromat po tentojnë të prishin një objekt i cili sipas pronarit t
Nga sot do të mendoheni dy herë nëse qani me zë në shtëpitë tuaja Një ligj i ri në Britaninë e Madhe duket tepër absurd, por do të aplikohet për të gjithë. Sipas këtij ligji, kur të s
Vetëm 27-vjeç dhe shtirej si mjek, si i mashtronte shqiptari pasanikët italianë Në shtator, e quajtëm atë "Dr. K." duke shmangur përhapjen e përgjithshme, sepse hetimet vazhduan dhe ndoshta, kush e di
Pse po filmoni shtëpitë? Biseda mes italianit dhe dy shqiptarëve bëhet virale (VIDEO) Një video ku janë fiksuar dy shqiptarë teksa filmojnë shtëpitë në një qytet të Italisë është bërë virale tashmë në rrjet
Detyrat e qeverisë tranzitore: Basha dhe Kryemadhi prezantojnë platformën PD dhe aleatët e saj prezantojnë Platformën për Zgjedhjet e Lira e të Ndershme, si detyrë kryesore e Qeverisë Tranzitor