999 rezultate për

shtepise

Ra në pusin e shtëpisë, e mitura humb jetën në spital Një vajzë e moshës 10-11 vjeçare ka ndërruar jetë pasditen e djeshme, pasi nuk ka mundur t’i bëjë ballë plagëve që kisht
Brenda shtëpisë moderne të John Legend dhe Chrissy Teigen (FOTO LAJM) Chrissy Teigen, kur ka kohë të lirë dhe nuk merret me postimet në Tëitter, freskon Instagram-in me foto të shtëpisë. Chr
"Viktima në cdo cep të shtëpisë", detajet rrëqethëse nga masakra në Gjilan Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Gjilan. 5 persona kanë humbur jetën duke shuar kështu familje
Arrestohet babë e bir në Durrës, "thesaret" që u gjetën brenda shtëpisë së tyre (FOTO LAJM) Policia e Durrësit ka goditur një tjetër rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Arrestohen në fla
Mbylli zyrën e u nis drejt shtëpisë, vdes sa del nga makina zyrtari në Delvinë Përgjegjësi i Gjendjes Civile në Bashkinë Delvinë ndërroi sot jetë, pas një ataku kardiak. Ndarja e papritur e tij ng
Gjendet pranë shtëpisë një shishe helmi, detaje të reja rreth tragjedisë në familjen Tola në Bulqizë Të tjera detaje janë zbardhur nga tregjedia në Ostren të Bulqizës ku humbën jetën tre pjesëtarë, ndërsa në spital gjend
Polici u fut me makinë në oborr të huaj dhe plagosi me armë të zotin e shtëpisë, ai e akuzon se ishte i droguar I plagosuri Solli Meçe, 70 vjeç ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen ë rëndë që ka ndodhur në orët e para të mëngjesit
E rëndë në Fier, polici i dehur plagos të zotin e shtëpisë Një ngjarje sa e rëndë aq edhe e çuditshme ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Fier. polic i dehur i ka mësyrë me gjithë
Plagosën të zotët e shtëpisë, merret vendimi për dy grabitësit në Allias Bëri shumë bujë grabitja në Allias vetëm pak kohë më parë. ku grabitësit plagosën edhe të zotët e shtëpisë. Gjykata e
Plagosi të zotin e shtëpisë dhe grabiti Kredon në Durrës, kush është Astrit Thaçi? Vetëm dy ditë më parë, shtetasi Astrit Thaçi plagosi 42-vjeçarin Rexhep Terziu pasi i kishte hyrë në banesë për të grabi
Plagosi pronarin e shtëpisë teksa tentoi ta grabiste, identifikohet "skifteri" Është identifikuar grabitësi, i cili gjatë mbrëmjes së djeshme në lagjen nr. 13 në zonën e Plazhit në qytetin bregdetar
Në brendësi të shtëpisë së Albin Kurtit (FOTO LAJM) Me 66 vota pro lideri i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti është zgjedhur kryeministër i Republikës së Kosovës. 45 vje
Duhet ti keni patjetër! Lulet që do të ndryshojnë komplet pamjen e shtëpisë suaj (FOTO LAJM) Edhe nëse nuk jeni nga ata njerëz që i adhurojnë lulet dhe u pëlqen shumë të përkujdesen për to, jemi të sigurt që një l
Do ngeleni pa mend, kjo është vila luksoze e Behgjet Pacollit (FOTO LAJM) Biznesmeni nga Hajvalia Behgjet Pacolli, e dorezoi sot detyren, por tani do të pushojë e relaksohet në hapësirat e jasht
Mënyra natyrale zhdukin mykun nga çdo sipërfaqe e shtëpisë Myku është një produkt natyral i një mjedisi të lagësht – por kjo nuk do të thotë që ju doni të mbani atë në shtëpinë tu
Vini re! Burrat stresojnë gratë e tyre 10 herë më shumë se fëmijët Në një familje duhet të ketë një shkëmbim të drejtë të detyrave midis gruas dhe burrit, veçanërisht në lidhje me edukimi
Grabitet shtëpia në Lushnjë, merren mijëra euro nga kasaforta Është grabitur një banesë në Lushnjë. Grabitësit kanë arritur të marrin 4 mijë euro që fshiheshin në kasafortën e sht
Gjakovari gjen zarfin kërcënues në oborrin e shtëpisë Një qytetar nga Gjakova ka raportuar në polici se në oborrin e shtëpisë së tij ka gjetur një zarf me përmbajtje kërcënue
Tifozët e United shpërthejnë ndaj drejtorit ekzekutiv, i sulmojnë shtëpinë Prej kohësh United nuk po arrinë të kapë majat si në kohën e Ferguson, tifozët ndjehen të zhgënjyer me zgjedhjet e klubi
Shtëpi magjike në natyrë, ofrojnë pamje mahnitëse (FOTO LAJM) Arkitekti moskovit, Alexander Nerovnya, është i njohur për projektet atraktive ku objektet e stilit minimal janë vendosu