999 rezultate për

shtepise

Shën Valentini është pas dere, brenda shtëpisë së Romeos dhe Zhulietës ku çiftet po presin rradhën (FOTO LAJM) Darkë romantike nën dritën e qirinjve, shërbëtor personal, dhe pamje mahnitëse nga ballkoni në Verona. Të gjithë çiftet
Studim: Punët e shtëpisë i bëjnë mirë shëndetit Sigurisht se keni rastisur të dëgjoni njerëz që ankohen rreth punëve të shumëta që kanë në shtëpi, mirëpo sipas një hulu
Si ka evoluar "salloni" në 600 vitet e fundit (FOTO LAJM) Kush nuk do ta donte të kishte një sallon të bukur dhe të rehatshëm? Është një mjedis ku ne kalojmë pjesën më të madhe t
Dalin pamjet, Rina Balaj dhe Sin Boy bëhen me shtëpi të re (VIDEO) Dy reperët, Rina Balaj dhe Sin Boy po shijojnë prej më shumë se një viti marrëdhënien e tyre të dashurisë, mirëpo vetëm
Disa ide si të ktheni oborrin tuaj të shtëpisë në një parajsë (FOTO LAJM) Kaloni mbrëmje me familjen dhe miqtë tuaj në një tavolinë, duke biseduar dhe ngrënë ushqim të shijshëm, ose në kopsht du
Nexhmije Hoxha tregon për herë të parë sherrin me Ramizin pas rrëzimit të bustit të Enverit Nexhmije Hoxha, e veja e diktatorit Enver Hoxha, jetën e saj politike e ka shkruar në një libër me titull, “Përjetime d
DETAJET/ Mallakastër, nipi i shtëpisë rrëmbeu dhe mbyti në rezervuar 50-vjeçaren Detaje të frikshme janë zbuluar nga ngjarja makabre në Mallakastër ku tre të rinj hajdutë, lidhën, rrëmbyen dhe e hodhë
Krim makabër në Mallakastër, hajdutët rrëmbejnë zonjën e shtëpisë dhe e mbysin në rezervuar Një ngjarje makabre ka ndodhur vetëm 2 ditë më parë në Mallakastër, në fshatin e Gjerbës. Mësohet se tre të rinj kanë
Tritoli në Shkodër, sulm ndaj efektivit të policisë (FOTO LAJM) Gjatë natës së djeshme, dy shpërthime tritoli kanë tronditur Shkodrën. Sipas raportimit të policisë mësohet se shpër
Nga takimi i parë te dasma, Rina dhe Sin Boy tregojnë gjithçka nga divani i shtëpisë (VIDEO) Rina Balaj dhe i dashuri i saj Sin Boy flasin për lidhjen e tyre për emisionin ‘Mirage Festiv’. Reperja Rina Balaj
Nga pastrimi i shtëpisë e deri te gjeli i detit, këto janë traditat e shqiptarëve për Vitin e Ri Darka e 31 dhjetorit është festë në gjithë botën. Të gjithë festojnë ardhjen e një viti të ri, i cili pritet me fishekzj
Besëtytnitë që shqiptarët ende besojnë për Vitin e Ri Ndryshimi i vitit është një kohë ku shumë njerëz kryejnë mjaft rite duke besuar fort se ato do të sjellin mbarësi dhe fa
Rama batuta me fëmijën: Do bëhesh bojaxhi si puna ime? Kryeministri Edi Rama pasditen e sotme, shoqëruar nga kryebashkiaku Rakip Suli ka takuar familjen tetë anëtarëshe të Esa
Rama i refuzon karamelet të zonjës së shtëpisë: Jam i omël vetë! Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka takuar familjen tetë anëtarëshe të Esat Lleshit në Kamëz. Familja Lleshi humbi
"I ishte futur me kokë" shtëpisë dhe po vidhte, fqinjët e nxjerrin zbuluar fierakun Policia e Fierit ka arrestuar një 37 vjeçar teksa po vidhte një banesë në lagjen “8 Shkurti”. Pas marrjes së një tele
Eleminohet në sy të familjes 36-vjeçari kosovar në Londër Një shqiptar i moshës 36-vjeçare është ekzekutuar me armë zjarri para syve të familjes së tij në Britaninë e Madhe. S
12 ide dekori që do ta kthejnë shtëpinë tuaj në një parajsë të vërtetë! (FOTO LAJM) Si rregull shtëpia është vendi ku shpenzojmë një pjesë të mirë të kohës. Dhe sigurisht në ato kohë që i dedikojmë shtëpi
Gati për festa! Atmosfera magjike brenda shtëpisë së Bebe Rexhës (FOTO) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, mundohet të jetë sa më aktive në rrjete sociale, ku qëndron në kontak
Një shëtitje përrallash në shtëpinë e Kylie Jenner këtë Krishtlindje (VIDEO) Kylie Jenner e ka kthyer shtëpinë e saj në një mrekulli të vërtetë këtë dhjetor. 22-vjeçarja pak ditë më parë tregoi
Ngrohtësi dhe atmosferë festash, brenda shtëpisë së Besit dhe Xhensilës (VIDEO) Atmosfera e festave po ndihet kudo dhe rrjetet sociale janë mbushur me foto dhe video që të kënaqin shpirtin. Drita,