999 rezultate për

shtepine

4 shenjat më me fat të horoskopit, gjatë sezonit të festave Sipas yjeve, Babagjyshi nuk do të jetë i vetmi që vjen këtë sezon festash. Astrologët parashikojnë që dhe një fat më i m
Infektohet me Covid-19, Lei Kraja kthen shtëpinë në studio televizive (FOTO LAJM) Moderatorja sportive e ‘Digitalb’ Lei Kraja zbuloi me atë disa videove në llogarinë e saj se është infektuar me ‘Covid-1
Pas super festës në shtëpinë e Ledrit, Sara surprizohet edhe në Gjermani (FOTO LAJM) Sara Hoxha është tashmë është një nga emrat më të lakuar dhe me të komentuar në shoëbizin shqiptar. E dashura e reper
Basha flet për akuzat mbi shtëpinë luksoze: Nuk kam asnjë vilë, jam me qera! Kryetari i PD-së Lulzim Basha, i ftuar në emisionin “Real Story”, tha se nuk është pronar i asnjë vile të vetme. Bash
Basha iu përgjigjet akuzave për Shtëpinë e Verdhë: Jam nip Kosove! "Unë jam nip Kosove, një gjysh i imi është nga Mitrovica e gjyshja nga Gjilani. Jam rritur me tregimet e dhimbshme të ma
Tentoi të vrasë me kallash kushëririn, policia rrethon shtëpinë e 35 vjeçarit Policia e Beratit ka parandaluar një krim në familje duke çuar pas hekurave një 35 vjeçar pasi tentoi të vriste me armë
Trump kthehet në Shtëpinë e Bardhë, cili do jetë reagimi i tij pasi Biden u shpall fitues? Kanë kaluar disa orë që prej publikimit të projeksioneve që e shpallin Joe Biden fitues të zgjedhjeve presidenciale në S
Një parajsë, "James Bond" nxjerr në shitje shtëpinë për 100 milionë dollarë (FOTO LAJM) Aktori i njohur Pierce Brosnan, i njohur për rolin e tij të James Bond, ka nxjerrë në shitje “pallatin” e tij në Malibu,
Tentuan të "zbrazin" shtëpinë në Kavajë, policia arreston dy të rinjtë Dy të rinj u arrestuan nga policia e Kavajës, pas tentativës për të vjedhur një banesë në fshatin Gosë. Sipas bluve, dy
Berisha reagon për aktakuzat ndaj Thaçit: Zbulon kush po përfiton Ish kryeministri Sali Berisha ka folur për aktakuzat ndaj Hashim Thaçit për krime lufte duke thënë se është një proces q
Aktakuzat për krime lufte, reagon Meta: Jam takuar me Thaçin në shtëpinë time Presidenti Ilir Meta ka zbuluar se është takuar në shtëpinë e tij me Hashim Thaçin dhe kanë diskutuar për akuzat e ngrit
Gara për në Shtëpinë e Bardhë, pse nuk ka ende fitues të zgjedhjeve në Shtetet e Bashkuara? Njëzet vjet më parë, rreth një orë pasi vendvotimet u mbyllën në Bregun Lindor të SHBA-së, përfshirë këtu shtetin jashtë
Trump deklaroi "fitoren", si po pritet në Shtëpinë e Bardhë rezultati Donald Trump doli në një konferencë për shtyp në orën 02:30 të së mërkurës, për të thënë se ai ka fituar, por se po bëhe
Vlen mijëra euro, gjendet pasqyra e mbretëreshës Marie Antoinette në shtëpinë e një familje (FOTO LAJM) Një familje mëson papritur se pasqyra e varur për 40 vjet tek shkallët, dikur i përkiste mbretëreshës së fundit të Franc
Halloween në Shtëpinë e Bardhë, foto e Trump dhe Melania që u bë virale (FOTO LAJM) Shtëpia e Bardhë është shndërruar me rastin e Halloween. Melania dhe Donald Trump mirëpritën fëmijë të shumtë për ta viz
Rama përuron shtëpinë e Fishtës, por nuk kursen ironitë: Emri i tij u përdor si dekoratat që jep Meta Kryeministri Edi Rama gjatë përurimit të shtëpisë së At Gjergj Fishtës, nuk lë pa ironizuar Presidentin Ilir Meta. A
Vrasja brutale e gruas dhe të dashurit të saj, gjurma që fundosi 45-vjeçarin shqiptar Ai zhduku armën e krimit, telefonat celularë të viktimave si dhe u përpoq të prishte provat në shtëpinë ku u krye vrasja
I "zbuloi" shtëpinë 500 mijë euro në Palasë, Basha paralajmëron padi ndaj Braçes Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar pas akuzave të zv.kryeministrit Braçe se ai ka blerë shtëpi në Palasë në vlerën e
3 muaj me Gaian, Olta Boka zbulon festën në shtëpinë e saj (FOTO LAJM) Prej 3 muajsh, këngëtarja e njohur, Olta Boka është bërë nënë për herë të parë me të voglën e saj, Gaia. Ajo ka ndar
Vrau ish-të dashurën dhe bashkëshortin në Greqi, autori fshihet në Shqipëri Ngjarja makabre në Greqi vazhdon të mbetet pa një autor përpara drejtësisë. 45-vjeçarja dhe partneri i saj farmacist