999 rezultate për

shtepie

Disa punë shtëpie të pakuptimta, me të cilat nuk duhet ta harxhojmë kohën (FOTO LAJM) Shkencëtarët kanë llogaritur se na duhen gati 2 orë në ditë për të pastruar, gatuar, larë enët dhe për të rregulluar gjë
I dënuar me "Arrest shtëpie", kuksiani lë banesën por e pëson keq Një 47-vjeçar me banim në Kukës përfundoi në prangat e policisë, pasi theu masën e arrestit shtëpiak. "Specialistët p
Vdekja e 23 vjeçares në Vlorë, merret vendimi për shoqen e saj 22-vjeçarja Silvana Muho është lënë në “arrest shtëpie” nga Gjykata e Vlorës për aksidentin tragjik të 26 janarit, në au
Ishte në "arrest shtëpie", arratiset Fjolla Morina Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina është arratisur. Ajo ishte dënuar me arrest shtëpie në një banesë në Kukës pasi u
U kap në hotel me një burrë, Zogu i Tiranës: Pse i them jo martesës Ka ndërruar vitet për herë të parë në izolim, pasi Hermes Nikaj ende vuan masën “Arrest shtëpie” pas akuzave për shfrytë
Çfarë të bëni në kushte shtëpie kur ju bllokohen dhe dhembin veshët Nëse i ndjeni veshët të bllokuar dhe keni dhimbje, shkaqet mund të jenë disa: Dylli i tepërt Akumulimi i ujit në k
Fitoi lirinë dy javë më parë, Apeli rikthen në "arrest shtëpie" gjyqtaren Margjeka Gjykata ka vendosur sërish "arrest shtëpie" për gjyqtaren Mimoza Margjekën. Gjykata e Posaçme e Apelit ka rrëzuar sh
Berlusconi nuk është mirë, i kërkohet regjim shtëpie Shëndeti i ish-kryeministrit italian, Silvio Berlusconi është përkeqësuar ditëve të fundit. Sipas medieve italiane, mjek
Kategoria e Parë: Finale në grupin B e detyra shtëpie në A, ja 6 përballjet (FOTO LAJM) Sfida interesante edhe në Kategorinë e Parë. Luhet në të dyja grupet dhe sot është pushim Besëlidhja, që mund të shohë d
"Më ra nga dora", çfarë dëshmoi gruaja që akuzohet se mbyti foshnjën e saj Gjykata e Korçës ka vendosur masën arrest shtëpie për 46 vjeçaren e cila akuzohet se 20 vite më parë ka mbytur foshnjën
Flirtet dhe bisedat erotike brenda 4 mureve, "Zogu" i Tiranës rrëfen 6 muajt në arrest shtëpie E quan veten “zog” të lirë, që po provon në palcë privimin e saj aq sa nga kjo vuajtje të marrë leksionin e madh të jetë
Përndiqte prej kohësh 15 vjeçaren, arrestohet i riu i dënuar me arrest shtëpie Një 21-vjeçar është vënë në pranga, pasi përndiqte në mënyrë të vazhdueshme një 15 vjeçare. I riu me inicialet D.S, isht
Fjolla Morina në arrest shtëpie, i dashuri biznesmen e surprizon (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Fjolla Morina, zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla. Madje ai i bëri edhe një propozim
Theu arrestin e doli në lokal duke festuar? Reagon "Zogu i Tiranës" Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës postoi video nganjë lokal i Tiranës, gjë e cila ngriti dyshime nëse ka
I propozoi në arrest shtëpie, kush është biznesmeni që do të martohet së shpejti me Fjolla Morinën? Si për ta larguar të gjithë vëmendjen nga sulmet, komentet dhe spekulimet pas ngjarjes së fundit në doganën e Morinës, k
Në arrest shtëpie, Fjolla Morina merr propozimin për martesë (FOTO LAJM) Pasi u kap nga policia me armë zjarri dhe bëri shumë zhurmë me shtatzëninë e "stisur", Fjolla Morina me vendim e Gjykatë
Si të shërojmë kollën në kushte shtëpie me këto 4 mënyra Pini shumë lëngje si ujë, ose diçka të ngrohtë të shoqëruar me mjaltë, si kamomil, trumzë. Kujdesuni që këto lëngje të m
Akuzat për fshehje të ardhurash dhe mashtrim, kush janë 6 zyrtarët e arrestuar Prokuroria e Tiranës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtare të Agjencisë Kombëtare të Burimeve Natyrore. Deri më tani
5 kura natyrale në kushte shtëpie për të qetësuar dhimbjen e veshit Infeksionet, marrja e vazhdueshme e antibiotikëve, përdorimi i tepruar i kufjeve, dëgjimi i muzikës me volum të lartë, f
Jeta e re në arrest shtëpie e Fjolla Morinës, misteri i pronave dhe bizneseve me vlera marramendëse Fjolla Morina është rasti më i fundit ku kronika e rozë takohet më kronikën e zezë. Një ditë pasi gjykata e liroi nga qe