999 rezultate për

shtepia

Nisin prishjet e banesave në Shkozë, shoqërohen 2 persona Prishja e dy banesave në zonën e Shkozës ka sjellë tension që në orët e para të mëngjesit të sotëm. Zona është rrethu
E rrahu dhe e dëboi nga shtëpia bashkë me vajzën 13 muajshe, flet gruaja: E dua ende Pasi e dhunoi ish-bashkëjetuesi e dëboi nga shtëpia, sot 26-vjeçarja së bashku me vajzën e saj 13 muajshe ndodhet në mes
Historia e Shtëpisë së Bardhë Më 13 tetor të vitit 1792, presidenti George Washington vendosi në mënyrë ceremoniale gurin e parë në themelin e ndërtes
I bashkohet Dëshmitarëve të Jehovait, nëna e dëbon nga shtëpia Emisoni i juristes Eni Çobani ‘ Shihemi në gjyq’ këtë të dielë, ka sjellë një histori po aq sa të pazakontë, edhe të dhi
Banori në Astir: Shtëpiat do ti mbrojmë me jetë Mbrëmjen e kaluar pas protestës së zhvilluar nga banorët e Astirit, për mbrojtjen e banesave të tyre, policia ka arrestu
Kushërira e viktimës nxjerr zbuluar Marsidën: Natë për natë shkonte tek shtëpia e Dritanit "Marsida të tregoj të vërtetën, ajo shkonte natë për natë tek shtëpia e Dritanit, ishin të dashuruar..." Kështu ka de
Flet nipi i viktimës: Të tre ata frekuentoheshin, erdhën te shtëpia e nënës së Dritanit Nipi i Dritan Hoxhollit të vrarë dje në mëngjes në shtëpinë e Marsida Qatjës nga plumbat e dala nga pistoleta e policit
Zbardhet dëshmia e Bledar Toçit: Pse isha tek shtëpia e Marsida Qatjës, si ndodhi ngjarja Është zbardhur dëshmia e policit Bledar Toçi, i cili qëlloi duke e vrarë në vend Dritan Hoxhollin në orët e para të ditë
Shtëpia verore e themeluesit të Instagram (FOTO LAJM) Siç mund ta merrni me mend, një nga themeluesit e Instagramit është një person shumë i pasur. Ai quhet Kevin Sistrom
DETAJE/ Shkoi te shtëpia e ish të dashurës dhe aty gjeti policin, si ndodhi ngjarja në Kavajë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Kavajës. Një person ka humbur jetën ndërsa një tjetër është
Për herë të parë, Blendi Fevziu zbulon si duket shtëpia e tij (FOTO LAJM) Gazetari i njohur shqiptar, Blendi Fevziu, është shumë aktiv në rrjete sociale dhe vazhdimisht në profilin e tij në Inst
Vidhet shtëpia e diplomatit të Kuvajtit në Tiranë, në kërkim 28- vjeçarja Vidhet shtëpia e atasheut diplomatik pranë Ambasadës së Kuvajtit në Tiranë. Nga banesa e Humoud Saleh Alhusaini ësht
Shtëpia që ju ndryshon jetën, montohet direkt dhe kushton pak (FOTO LAJM) Shtëpi të vogla, nga 45 metra katror, tani mund të blihen në internet në Amazon. Këto banesa të thjeshta kanë qenë në
Plasin grabitjet në Madrid, pas Casemiros e pëson dhe ylli i Atletico Madrid Grabitja e shtëpive të futbollistëve është kthyer në një trend të frikshëm kohët e fundit, sidomos në Spanjë. Shtëpia e
Për mysafirët të kënaqur, sekreti si shtëpia juaj të ketë gjithmonë erë të mirë Të gjithë ne kemi dëshirë që shtëpia jonë të duket gjithnjë e pastër dhe të mbajë aromë të mira, që sapo mysafirët tuaj
Vendi dhe ora: Të gjitha takimet elektorale të partive ditën e sotme Këtu i keni të gjitha oraret e partive: 12:00 – 18:00 Lëvizja Vetëvendosje mban këto tubime elektorale: 12:00 –
Buzë lumit Buna, Gjyste Vulaj tregon shtëpinë moderne (FOTO LAJM) Gyste Vulaj po kalon ditët e para të vjeshtës në Ulqin. Këngëtarja e njohur shqiptare, Gjyste Vulaj, nëpërmjet një po
Ariana Fejzullahu kthehet në shtëpi, familjarët i bëjnë surprizën e bukur (FOTO LAJM) Para pak ditësh, bashkëshortja e Ermal Fejzullahu-t, Ariana solli në jetë fëmijën e tyre të katërt. Ata vendosën që vogë
Lufta në Nikël: Telefonata që nxorri Hakën nga shtëpia ku edhe u sharrua me 85 plumba Plot 85 plumba kallashnikovi, nga 3 armë të ndryshme të cilat kanë krijuar një situatë lufte në zonën e Niklës është qël
"Fol me budallain të heqë Facebook-un": Përgjimi zbulon panikun tek grupi pas zbulimit Fillimi i arrestimeve nga policia ndaj grupit tw madh tw personave tw pwrfshirw nw njw swrw krimesh ka vwnw alarmin tek