999 rezultate për

shtepi

Brenda shtëpisë së Gentës dhe partnerit të saj turk, si erdhën festat (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, këngëtarja Genta Ismajli po jeton përrallën e saj të dashurisë me partnerin turk, Usta. Ata s’bëjnë
Atmosferë festash, Nora Istrefi zbulon pamje nga shtëpia e saj moderne (FOTO LAJM) Këngëtarja Nora Istrefi i është bashkuar listës së personazheve “të paduruar”, të cilët e kanë nxjerrë më herët pemën e
E moshuara e vetme në mes të natës, patrulla e Policisë e shoqëron në shtëpi Ora shënonte 1.20 kur patrulla e përgjithshme e Elbasanit konstatoi në mes të rrugës një të moshuar, e cila nuk kishte s
Liverpool kalon më tej, kualifikimi për Gjimshitin do të vendoset në Holandë (VIDEO) Liverpool ka siguruar kualifikimin në 1/8-at e Champions League dhe vendin e parë në Grupin D pas fitores 1-0 të marrë n
Shkrumb e hi! Shtëpia e aktores së famshme shkatërrohet nga zjarri Ferma verore e familjes së aktores Jennifer Lawrence është përfshirë nga flakët! Sipas “Fox News”, fatmirësisht nuk k
Ngjarje e rëndë në familjen shqiptare në Greqi: Tezja shpëton dy nga fëmijët, humb jetën 16-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Greqi në një familje shqiptare. Banesa e tyre është përfshirë nga fla
Brenda shtëpisë së modeles së famshme, Gigi poston pozat e ëmbla me të bijën (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Gigi Hadid, dhe partneri i saj Zayn Malik, u bënë prindër për herë të parë në muajin tetor. Gigi soll
Po kaloni COVID-19 në shtëpi? 12 pyetje dhe përgjigje që do t'ju hyjnë shumë në punë Vendi është goditur rëndë nga vala e dytë e pandemisë. Aktualisht, raportohet se në të gjitha qytetet e vendit janë
Xixat e fundit të Melanisë! Shtëpia e Bardhë vishet për Krishtlindje (FOTO LAJM) Melania Trump ka dekoruar për herë të fundit Shtëpinë e Bardhë përpara se bashkëshorti i saj, Donald Trump të lërë zyrën
Berlusconi nuk është mirë, i kërkohet regjim shtëpie Shëndeti i ish-kryeministrit italian, Silvio Berlusconi është përkeqësuar ditëve të fundit. Sipas medieve italiane, mjek
Kush është Janet Yellen, gruaja e parë që do të udhëheqë Thesarin e SHBA Presidenti i zgjedhur amerikan, Joe Biden, ka përmendur emrin e ishshefes së Rezervave Federale, Janet Yellen, si të nom
Doli nga shtëpia për të çuar fëmijët në shkollë, si ndodhi plagosja në Lezhë Hil Gjini nga fshati Balldre e Lezhës është plagosur sapo ka dalë nga shtëpia për të çuar fëmijët në shkollë. Sapo ka
I shkoi për vizitë në shtëpinë e re, i moshuari ia heq këpucët Ramës Një i moshuar në fshatin Gjepalaj në Shijak, ka detyruar Edi Ramën që të heqë këpucët përpara se të hyjnë në shtëpinë e
Infektohen me koronavirus tetë punonjës të Shtëpisë së Fëmijës Ka shkuar në 8 numri i personave të prekur me Covid në Shtëpinë e Fëmijës në Vlorë. Mësohet se sot dy persona të tjer
Festat mbërritën në shtëpinë e Borës dhe Donaldit, atmosfera s'mund të ishte më epike (FOTO&VIDEO) Festat kanë trokitur edhe në shtëpinë e moderatores Bora Zemani, e cila s’ka duruar më gjatë dhe e ka vendosur pemën e K
Hetimi mbi vdekjen e Maradonës, policia bastis shtëpinë dhe klinikën e mjekut Policia në Argjentinë ka kontrolluar shtëpinë dhe klinikën private të Leopoldo Luque, mjekut të legjendës së futbollit D
Çfarë po mendon të bëjë Melania pas largimit nga Shtëpia e Bardhë Melania Trump po përgatitet të shkruajë një libër kujtimesh menjëherë sapo të largohet nga Shtëpia e Bardhë. Ky është la
"Maradona mund të jetë vrarë", deklarata që po trondit botën Diego Armando Maradona u shua të mërkurën më 25 nëntor, duke tronditur mbarë botën. Pas vdekjes së papritur janë hedhur
Humbi ndaj Alaves në shtëpi, Zidane: Nuk kam ndonjë shpjegim Real Madrid humbi ndeshjen e javes së 10-të ndaj Alaves në kuadër të La Ligas. Alaves realizoi në minutën e pestë të
Bayern dhe Leipzig bëjnë detyrën, Dortmund bie në shtëpi (VIDEO) Kanë përfunduar 5 sfidat e Bundesligës gjermane. Supriza ka ndodhur në “Signal Iduna Park” ku Dortmundi është mundur