999 rezultate për

shtena

Skenë filmash nga të shtënat në Elbasan, në sherr u përfshinë tre makina Të shtëna me armë janë regjistruar këtë mesditë në Elbasan, pranë stadiumit të qytetit. Në konflikt janë përfshirë 4
Të shtëna me armë pranë stadiumit "Elbasan Arena" Të shtëna me armë janë regjistruar pak më parë pranë stadiumit "Elbasan Arena" në Elbasan. Mësohet se disa persona që
Breshëri të shtënash në mbrëmje mes Vlorës dhe Fierit Breshëri plumbash janë dëgjuar mbremjen e sotme mes zonës së Vlorës dhe Fierit. Të shtënat janë raportuar në dalje të
Të shtëna në zonën e Ish-Bllokut? Policia raporton për një viktimë Pak më parë, është njoftuar për të shtëna me armë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Pas këtij njoftimi, forcat e policis
Të shtëna me armë zjarri, shpëton për mrekulli talenti i Sportingut pasi e qëllojnë në gjoks Frikë për talentin e ri portugez Bruno Tavares, një nga lojtarët më premtues të Europës. 18-vjeçari i Sporting-ut, s
Të shtëna me armë zjarri në afërsi të ndërtesës së EULEX-it në Prishtinë Në rrugën "Arbnor e Astrit Dehari", në Prishtinë, të dielën ka pasur të shtëna me armë zjarri. Daut Hoxha, zëdhënës
Sulm terrorist, të shtëna armësh në Vjenë të Austrisë (VIDEO) Disa persona kanë mbetur të plagosur në shkëmbimet e zjarrit në Vjenë, thonë policia, mes raporteve për të shtëna afër n
Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, plagoset një person? Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur në Vlorë, pasditen e sotme. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e
Të shtënat me armë në zonën e Teleferikut, pse ndërhynë dhe forcat "Shqiponja" Të tjera detaje zbardhen nga një sherr që ndodhi gjatë ditës së sotme në zonën e Teleferikut në Tiranë, ku u raportua dh
Të shtëna me armë në zonën e Teleferikut në Tiranë Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në zonën e Teleferikut në Tiranë. Mësohet se 3 patrulla
Terrorizonin banorët me të shtëna, policia sekuestron arsenal armësh në shtëpitë e dy personave Policia e Fierit ka goditur dy raste të armëmbajtjes në Mallakastër dhe Divjakë, në kuadër të kontrolleve masive të usht
Polici italian shpallet fajtor, si u vra 24 vjeçari shqiptar 8 vite më parë Një polic italian akuzohet për vrasje në tejkalim të mbrojtjes, i cili 8 vite më parë në Castelnuovo Vomano vrau Klodian
Të shtënat me armë zjarri në Durrës, ndërron jetë njëri nga të plagosurit Ka ndërruar jetë një nga personat e plagosur mbrëmjen e sotme pas përplasjeve me armë në Durrës. Mësohet se ka ndërr
Të shtëna me armë zjarri në Mitrovicë Policia në Mitrovicë ka arrestuar një të dyshuar i cili pas një mosmarrëveshje ka gjuajtur me armë zjarri në drejtim të
Plas arma, të shtënat alarmojnë banorët në Peqin Banorët e Peqinit janë alarmuar pasditen e sotme. Fshati Pajovë në Peqin është alarmuar nga disa të shtëna me armë z
Të shtëna me armë në Prishtinë Një incident me armë zjarri ka ndodhur rreth orës 21:00 sonte në Prishtinë. Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe
Të shtëna me armë pas mesnate në Vlorë, përfundon te Trauma 18 vjeçari Një 18 vjeçar ka mbetur i plagosur mesnatën e kaluar në qytetin e Vlorës, teksa mësohet së është dërguar me urgjencë në
Nuk ndalen krismat as në mesnatë, të shtëna me armë zjarri në Shkodër Pak minuta më parë në Shkodër, Shirokë janë shënuar të shtëna me armë zjarri. Ngjarja mësohet se ka ndodhur vetëm pa
Breshëri plumbash në derën e shtëpisë, zbulohet emri i zyrtarit që u kërcënua në mes të ditës Pasditen e sotme, në fshatin Gjoricë të Bulqizës një person ka qëlluar në ajër nga një automjet tip “Golf”. Të shtën
Tronditën Tushemishtin me breshëri të shtënash, shkon në 7 numri i të arrestuarve Ka shkuar ne 7 numri i të arrestuarve në lidhje me të shtënat me armë zjarri në Tushëmisht vetëm pak ditë më parë. Op