999 rezultate për

shte

Shpërtheu në lot kur e eleminoi Saimiri, Kleas nuk i del e keqja: Tani do më njohin (FOTO LAJM) Dy nga 18 konkurrentet e "Love Story" nuk morën trëndafil nga Saimiri mbrëmjen e djeshme, duke përfunduar kështu rrugëti
Kjo është vila luksoze e të dashurit biznesmen të Fjolla Morinës (FOTO LAJM) Pas skandalit të bujshëm, ku u kap me një armë zjarri pistoletë, me 23 fishekë luftarak, si dhe një pistoletë çakmak, Fj
De Bruyne i kërkon Guardiolas të transferojë yllin e Premier League Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola është i interesuar për shërbimet e yllit të Aston Villas, Jack Grealish. A
Mike Tyson është gati të rikthehet në ring, ka ndryshuar dietën për të përballuar stërvitjet Pas 15 vitesh tërheqje nga boksi dhe me 54 vite mbi supe, Mike Tyson është gati të rikthehet në ring dhe do ta bëjë këtë
Ky është reagimi i trajnerit të Dynamos kur mësoi se do të mungojë Messi Trajneri i Dynamo Kiev, Mircea Lucescu nuk ndihet i lehtësuar që Lionel Messi do të mungojë me Barcelonën kundër skuadrë
Anxhela Peristeri shpallet fituese e Festivalit? Reagon drejtori i RTSH-së (FOTO LAJM) Prej ditësh në portale ka qarkulluar lajmi se fituesja e Festivalit të Këngës në RTSH është përzgjedhur nga juria dhe aj
U vra gabimisht nga policia greke, ky është kompesimi që merr familja e 25 vjeçarit shqiptar Familja e shqiptarit të vrarë padrejtësisht 10 vite më parë në Greqi, do të marrë një kompensim prej 410,000 eurosh.
Motrat binjake "luftojnë" për një djalë: Nuk do shkojmë të dyja në shtrat me të (FOTO LAJM) 18 vajza konkurrojnë për dashurinë e Saimirit në “Love Story” dhe mes tyre edhe dy motra binjake. Albana dhe Silvana Xha
Plagosi me sëpatë një person, arrestohet 55 vjeçari në Librazhd Policia e Elbasanit ka arrestuar 4 persona pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë një nga të arre
Ndjekësit e kritikojnë se mori pjesë në ditëlindjen e Besit, si i kthehet Arbana Osmani (FOTO LAJM) Më 20 tetor Bes Kallaku festoi 35-vjetorin dhe rrjeti u mbush me urime të pafundme për artistin. Ai organizoi një festë
Rama i bindur: Spitali Covid4 është gati Kryeministri Edi Rama e ka nisur sot ditën duke ndarë lajmin me ndjekësit e tij për hapjen e spitalit Covid-4. Në një
"Vetëm mos ardhsha në shtëpi", çfarë bëri ish-deputetja kur pa të bijën në portale (FOTO LAJM) Nuk është e lehtë të jesh person publik, e për më tepër pjesë e familjes së një politikane. Këtë e vërtetoi së fundmi mo
FMN: Shqiptarët, populli më kursimtar në Ballkan Shqiptarët janë populli më kursimtar në Ballkanin Perëndimor. Të dhënat krahasuese nga Fondi Monetar Ndërkombëtar (FMN)
E papritur, Maicon përgatit kthimin në Itali, 39-vjeçari ende në formë Projektohet kthimi i bujshëm i brazilianit Maicon në futbollin italian. Tifozët e Interit dhe ata të Romës kujtojnë me n
Isco dëshiron të largohet nga Reali? Këto janë fjalët e agjentit të mesfushorit Agjenti i yllit të Real Madridit, Isco, ka konfirmuar se lojtari dëshiron largimin në afatin e janarit. Ka spekulime
HOROSKOPI/ Yjet nuk paralajmërojnë asgjë të mirë përsa i përket fushës profesionale Dashi Me gjithë orbitën e favorshme të Afërditës, Dielli në shenjë është akoma në një pozicion jo shumë të favorshëm,
Piramida e alienëve në Hënë? NASA jep shpjegime (VIDEO) Struktura e ngjashme me piramidën në sipërfaqen hënore ka bërë që një pjesë e njerëzve të besojnë se qeniet jashtëtokëso
Reja zbulon prapaskenën e bujshme: Etrit Berishën e kërkuan Juventusi dhe Milani ë gjesh një portier me rrogë 1 milion euro në vit në Serinë B është diçka shumë e rrallë dhe ky përjashtim në këtë sezon
Agjenti i ylli të Interit tregon prapaskenat: Mund ti bashkohej Napolit Agjenti i Achraf Hakimit, Alejandro Camano ka zbuluar se lojtari mund t’i bashkohej rivalit, Napoli. Hakimi pas dy se
Pamje skandaloze pranë Traumës: Polici e mjeku shtyjnë ambulancën që nuk ndez (VIDEO) Një video e xhiruar pranë spitalit të Traumës, në Tiranë po bën xhiron e rrjetit. Në video shohim gjendjen e makinave