999 rezultate për

shtatzene

Modelja 22-vjeçare pozon nudo shtatzënë (FOTO LAJM) Tina Kunakey është në pritje të fëmijës së parë me aktorin e famshëm italian Vincent Cassel. Dhe supermodelja ka treg
A është Meghan vërtetë shtatzënë? Plas konspiracioni në Angli Sipas teorive konspirative të cilat së fundmi po pushtojnë rrjetin, dukesha Meghan Markle të cilën e ndajnë vetëm disa j
Princesha akuzohet se nuk është shtatëzane, a ka vënë jastëk? Megan Markle është bërë viktimë e teorive konspirative, sipas të cilave, ajo akuzohet se nuk është fare shtatzënë dhe se
Bebe Rexha shtatzënë? (FOTO LAJM) Vëmendja mbi trupin e Bebe Rexhës po rritet çdo ditë e më shumë. Në fillim të këtij vitit, këngëtarja zbuloi se disa
Georgian përsëri shtatzënë? Si përgjigjet ajo Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez disa ditë më parë u fotografua me barkun e fryrë dhe në mediat rozë u
Kylie Jenner shtatzënë për herë të dytë? (VIDEO) Miliarderja më e re në botë, 23-vjeçarja Kylie Jenner duket se është në pritje të ëmbël. Fansat dyshojnë për këtë gjë
Si mund të jetë sot Bleona Mata, dëshmia: Vajzën e kam në dorë, ka qenë edhe shtatzënë Për herë të parë nga zhdukja e Bleona Matës, në moshën 6-vjeçare, realizohet identikiti, sesi duket imazhi i saj, një 16
Dyshonin se ishte shtatzënë, mjekët bëjnë zbulimin e tmerrshëm Një 11-vjeçare është dërguar në spital pasi e ëma vuri re se po humbte mjaft peshë. Por kur ka mbërritur atje doktor
Lady Gaga është shtatzanë por nuk ia ka idenë i kujt është fëmija? Prej më shumë se një jave po qarkullon një lajm se me shumë mundësi Lady Gaga është shtatzënë. Sipas “Star”, artistja ës
EMRAT/ Makina i merr jetën 58-vjeçares, e bija shtatzanë në gjendje kritike (VIDEO) Një grua ka humbur jetën në një aksident në aksin rrugor Shkoder-Koplik, ndërsa vajza e saj, e cila është shtatzënë ësht
Mësuesja bëhet më fëmijë, babai është nxënësi i saj 14-vjeçar Një mësuese është vënë nën hetim, nën akuzën e abuzimit seksual me një nxënësin e saj 14 vjeç. Mësuesja nga Prato në
Burri sjellë në jetë një djalë (FOTO LAJM) Një burrë trans gjinor, i cili solli në jetë një djalë, tregoi se si njerëzit e kishin ofenduar dhe gjykuar çdo ditë për
Ndodh në SHBA, futbollistja stërvitet 5 muaj e gjysëm shtatzënë Dëshira për të zbritur në fushë nuk e ndalon as shtatzania. Episodi i veçantë vjen nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës,
Kjo është gjyshja që lindi në moshën 50 vjeçare Një gjyshe 50-vjeçare, që mendonte se kishte hyrë në menopauzë, zbuloi se kishte mbetur shtatzënë. Michele Hall dhe b
Shtatzënë me Albi Nakon? Alba Hoxha sqaron zërat (VIDEO) Balerina e njohur Alba Hoxha është përfolur tashmë prej kohësh për një lidhje me Albi Nakon. Por kjo nuk e ka penguar
Eliza Dushku, shtatzënë për herë të parë Eliza Dushku dhe bashkëshorti i saj Peter Palandjian janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Vetë Eliza ka konfirm
Vjen një lajm trishtues nga këmbësorja që u godit nga makina Të shtunën në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku, ku është përfshirë një këmbësore e cila ishte shtatzënë. Polici
EMRI/ Humb jetë shqiptarja shtatzënë në Itali, dyshimet e para Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku raportohet se një nënë e re shqiptare ka humbur jetën se bashku me embrionin
Orinda Huta shtatzanë? Fotoja e Turit bën lëmsh gjithë rrjetin (FOTO LAJM) Kur Orinda Huta u shfaq në studion e Dua të të bëj të lumtur, të gjithë e morën sikur Orinda e pranoi hapur se ishte sht
Për herë të parë, si dukej Alketa Vejsiu 5 muajshe shtatzënë (VIDEO) Alketa Vejsiu prej kohësh është kthyer në një nga moderatoret që preferohet nga të gjithë shqiptarët. Ajo është nënë