999 rezultate për

shtatzanine

Linda Halimi tregon pse e mbajti 9 muaj të fshehtë shtatzaninë Këngëtarja e njohur Linda Halimi dhe partneri i saj Davon Edëards, u bënë prindër për herë të parë. Lajmi erdhi surprizë
“Nuk kam përse ta fsheh”, këngëtarja flet për herë të parë për shtatzaninë Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të sinqerta shqiptare, dhe kështu ka qenë edhe këtë herë. E hamendësuar
Gjiko flet për herë të parë për shtatzaninë e Elitës Më 21 shtator, çifti shumë i komentuar i showbizit, Elita Rudi dhe Gjiko i dhanë fund beqarisë me një dasmë madhështore
Ajola Xoxa pranon shtatzaninë, komentuesit e thumbojnë për fustanin e gjyshes Ditën e sotme, në ditën më të bukur të fëmijëve, kryetari i Bashkisë Tiranë ka bërë publike një lajm po aq të veçantë.
Besi tregon për herë të parë arsyen pse e mbajtën fshehur shtatzaninë Muajt të parë të shtatzanisë, Xhensila dhe Besi e mbajtën të fshehtë se prisnin një bebe. Arsyen pse Besi e ka zbulua
Këngëtarja tregon për herë të parë për dashurinë, martesën dhe shtatzaninë Ajo është një këngëtare shumë e talentuar por që zakonisht rri larg syrit të kamerave. Blerina Braka para disa ditësh
E mohoi sa e mohoi, këngëtarja e njohur pranon shtatzaninë Thashethemet për shtatzëninë e Cardi B kanë kohë që qarkullojë dhe s’kishin ndërmend të merrnin fund pavarësisht gjithë
Zbulohet arsyet pse Xhensila Myrtezaj e mbajti të fshehtë shtatzaninë Më në fund, lajmi që shumë shpejt Xhensila dhe Besi do të bëhen prindër, është zyrtar. Pas shumë thashethemeve, aludimev
Pas fjalëve për shtatzaninë, Xhensila merr vendimin e papritur Xhensila është vënë në shenjestër të mediave për shtatzaninë, edhe pse as ajo as Besi nuk kanë komentuar gjë. Ka qenë
E mbajti shtatzaninë të fshehtë për 9 muaj, flet nëna e Kylie Jenner E gjithë bota ktheu vëmendjen nga Kardashians sapo morëm vesht se Kylie kishte lindur vajzën e saj. Në shtatëzani e
Lajmet për shtatzaninë e Orindës, Turi e thotë troç Në setin e fundit fotografik të pak ditëve më parë, Orinda Huta u pushtua nga pyetja “a je shtatzënë”, meqenëse fustani
Familjarët mohojnë shtatzaninë e Kylie Jenner! Të gjitha aludimet dhe thashethemet për Kylie Jenner dhe shtatzaninë e saj nisën para festave të fundvitit kur ajo nuk u
Floriana tregon shtatzaninë e vërtetë, një bark shumë i fryrë dhe fytyrë e ëmbël Moderatorja Floriana Garo është në pritje të ëmbël dhe të gjithë jemi kuriozë për të parë transformimin e saj nga shtatz
E urojnë për shtatzaninë, por ja si ua kthen Orinda Huta Fotot e publikuara sëfundmi në profilin e saj në ‘instagram’ kanë shtuar dyshimet e fansave për një shtatzëni të mundshm
Blogerja shqiptare rrëfen shtatzaninë e tretë e frikësuar: Jam e pasigurt Ajo konsiderohet si një nga vajzat më fshion dhe më "in" të momenit. Blogerja e njohur, Estela Ujka është në pritje
Zaimina konfirmon vetë shtatzaninë e saj (FOTO LAJM) Zaimina e ka kofirmuar tashmë vetë shtatzaninë e saj. Ajo ka postuar një ftografinë Instagram dhe ka shkruar mbi të "
Floriana Garo sqaron për herë të parë shtatzaninë Menjëherë pas lajmit të fejesës në media qarkulluan fjalë se moderatorja e njohur shqiptare ishte në pritje të fëmijës s
Ami shfaqet për herë të parë pasi konfirmoi shtatzaninë (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Amarda Toska është në pritje të ëmbël. Lajmi se ajo dhe aktori i njohur Ermal Mamaqi ishin në pr
Mamaja e Gigi Hadid tregon të vërtetën mbi shtatzaninë e vajzës së saj Që nga data 31 korrik në rrejete sociale kanë qarkulluar përsa i përket Gigi Hadid dhe pretendimit se ajo është shtatzën
Si e fsheh Ilva Tare shtatzaninë e saj (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur dhe shumë e dashur për shqiptarët Ilva Tare vazhdon akoma me vrull sezonin e gjatë dhe të ngarkuar te