E FUNDIT/ Sërish rritje e ndjeshme e të të infektuarve, 21 raste në 24 orë
999 rezultate për

shtatori

La Liga rinis në fillim të shtatorit, ja oraret e reja për këtë fund-sezon La Liga ka tashmë një plan të qartë për rifillimin e kampionatit. Ka konfirmuar gjithçka presidenti i ligës spanjolle të
Ekspertët britanikë: Koronavirusi mund te ketë qarkulluar që në mes të shtatorit Koronavirusi mund të ketë filluar të përhapet qysh në mes të shtatorit dhe Wuhan mund të mos ketë qenë aty ku filloi pan
Sizmologu qetëson qytetarët: S’ka më tërmet si ai i shtatorit dhe i nëntorit! Për sizmologun Shyqyri Aliaj, tërmeti që u ndje mbrëmjen e djeshme, nuk përbën asnjë shqetësim. Ai qetëson banorët t
Jo më shtatori, INSTAT tregon se kush është muaji i martesave INSTAT ka publikuar së fundmi një raport i cili tregon se shtatori nuk është më muaji i preferuar i dasmave. Sipas ra
Berisha nxjerr foton nga kavalishenca: Vdekja e komisarit, vrasje shtetërore (FOTO LAJM) Në adresë të ish-kryeministrit Sali Berisha ka ardhur sërish një tjetër denoncim për kavalishencën, godinë e cila pësoi
Shkoi për trajnim por tërmeti I mori jetën, vdekja e kryekomisarit mund të ishte shmangur Pas Durrësit kryeprokurori Olsian Çela u ndal për një vizitë blic në prokurorinë e Krujës e cila po heton dhe pasojat tr
Berisha bën akuzën e fortë: Viktimat e Thumanës, vrasje shtetërore Ish-kryeministri Berisha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka akuzuar shtetin si fajtor për viktimat e të
Pas verifikimit të ekspertizës, shembet shkolla "16 shtatori" Prej ditës së djeshme ka nisur shembja e të gjitha objekteve të cilat janë shpallur të pabanueshme dhe me rrezikshmëri t
U është shkatërruar pallati, banorët: Nuk ka ardhur asnjë ekspert të shohë dëmet (VIDEO) Pas tërmetit të 26 shtatorit, mijra banorë kanë mbetur në qiel të hapur. Këtë fat po kalojnë dhe banorët e një pallati n
Lëkundje të tjera tërmeti, ku ishte epiqendra dhe sa ballë Kanë kaluar disa javë që nga tërmeti i fuqishëm i datës 21 shtator, por njerëzit akoma nuk janë qetësuar plotësisht.
Elisa Spiropali: Tërmeti i 21 shtatorit ishte më i fuqishmi në 40 vite! Ministrja Spiropali gjatë seancës plenare ka folur rreth tërmetit që goditi vendin të shtunën e 21 shtatorit, duke u sh
Fatmir Xhafaj flet për tërmetin e 21 shtatorit por inatin e ka me opozitën Ish-ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj në fjalën e tij në seancën e sotme plenare tha se shumë banorë janë të prekur ng
Fundi i shtatorit, dëbora e parë zbardh Amerikën (VIDEO) Disa shtete në zona të ndryshme të SHBA-ve janë zbardhur nga dëbora në orët e para të mëngjesit, me orën lokale atje.
Me 3 milion dollar dhe të armatosur deri në dhëmbë: Fotot e CIA-s vetëm pak ditë pas sulmit të 11 Shtatorit CIA ka publikuar disa foto të rralla, të cilat janë bërë vetëm disa ditë pas sulmeve terroriste të 11 shtatorit, ku gat
Mësoni si parashikohet moti deri në fund të shtatorit Fundi i muajit Shtator pritet ta gjejë vendin tonë me vranësira e kthjellime të herëpashershme.Në ditët në vazhdim në zo
Mesi i shtatorit e gjen Vlorën të mbushur me turistë Jemi në mes të shtatorit, por për shumë shqiptare e të huaj pushimet nuk kanë mbaruar. Në Vlorë këtë të dielë ishin t
Shtatori për plazh, meteorologët japin parashikimin e motit për Shqipërinë Temperaturat e larta do të dominojnë të gjithë pjesën e mbetur të muajit shtator, duke e shtyrë kësisoj stinën e vjeshtë
Haradnaj, mesazh për 11 Shtatorin dhe thotë se askush në SHBA nuk donte ndarjen e Kosovës Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, ka mbajtur një konferencë për media në ndërtesën e Qeverisë, pas zbulimit të o
18 vjet nga 11 shtatori, mjeku publikon pamjet e rralla mes rrënojave (FOTO LAJM) Sot bëhen 18 vjet nga sulmi terrorit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës kur u goditën Kullat Binjake. Në momentet e p
Shtatori sjell borën e parë në Austri dhe Itali Reshje të mëdha bore u regjistruan në fundjavë në alpet e Austrisë dhe ato pritet të vazhdojnë edhe këtë të hënë. Bor