999 rezultate për

shtator-tetor

Gjici dhe Duka inspektojnë punimet në stadiumin e ri të Kukësit (VIDEO) Presidenti i nderit të Kukësit, Safet Gjici, ndoqi punimet në stadiumin e ri të verilindorëve së bashku me kreun e FSHF-
Përgjakja e rrugëve, 35 shqiptarë humbin jetën vetëm në periudhën shtator-tetor Vetëm në dy muajt e fundit në periudhën shtator-tetor kanë humbur jetën si pasojë e tyre 35 persona, një rritje e ndjesh
Alarmohen tatimet: Bizneset shkurtojnë 73 mijë vende pune në shtator-tetor Listat e të larguarve nga puna për periudhën shtator-tetor të këtij viti tregojnë një situatë vërtet alarmante të pushim